הטיפים שלנו

אביזרים לעגלות תינוק 2014

אין תגובות מערכת עגליס 11/08/2014

שנת 2014 מביאה איתה שפע של אביזרים לעגלות תינוק, אביזרים המשלבים, ובאופן מושלם, בין איכות ברמה גבוהה למראה מיוחד. אפשר למצוא היום מגוון רחב מאד של פריטים לתינוקות, פריטים המיוצרים על ידי חברות, המתמחות בכך. נולד לכם תינוק חדש ואתם תוהים באילו אביזרים לעגלות מדובר? הנה, לפניכם, סקירה קצרה של כמה מהאביזרים המובילים בתחום זה:

מזרן רב תכליתי – יש לכם שני קטנטנים בבית ואתם מחפשים עגלות אחים? אם כן, לצד לא מעט עגלות, המתאימות במיוחד לשניים קטנים, ישנם שפע של אביזרים לעגלות, המציעות נוחות רבה לתינוק וגם מענה לצרכים שונים. מזרן רב תכליתי הוא אחת האפשרויות, והוא מתאים למבחר של דגמי עגלות. הוא כולל שתי כנפיים ומשתלב נהדר על העגלה. הוא מציע הגנה מרבית לתינוק ואפשר לקשור אותו ולחבר אותו בקלות אל העגלה. הוא מוצע בכמה צבעים שונים ובמחיר נוח מאד.

צלון לעגלה – במדינה שמשית וחמה כמו ישראל, חשוב לספק לתינוק סביבה ראויה ומתאימה וגם פתרונות שיגנו עליו מהחום ומהשמש. הצלון לעגלה, שנחשב לאחד המוצרים המבוקשים ביותר, מתלבש על העגלה או על הטיולון ומגיע במגוון של צבעים שונים. יש לו שני קליפסים שבעזרתם ניתן להתקין אותו ולחבר אותו לעגלה וכן גם חלון קטן עם רשת לתינוק. הגודל שלו הוא 50 ס"מ על 50 ס"מ והוא מתאים לדגמים שונים.

מגן שמש – זהו אביזר נוסף שמתאים לעגלות, ובמיוחד טוב לכל מי שרוצה ליהנות מפתרון איכותי, שגם נראה טוב. מגן השמש הזה, שמתקפל בקלות רבה וניתן לחברו במהירות אל העגלה, כולל רצועות מיוחדות המתחברות אל ידיותיה של עגלת התינוק או אל הטיולון וכן חומר מיוחד, המציע הגנה רבה מאד מפני קרינה אולטרא סגולה. בזכותו אפשר להסתובב עם התינוק גם כשמשי בחוץ ובו זמנית להגן עליו מקרינה החזקה שעלולה גם להיות מסוכנת.

תפסנים לעגלה – מדובר באביזר נהדר, שיכול להתאים לכל אם שנוהגת להסתובב עם התינוק בעגלה ומחפשת פתרון מתאים בשעה שהיא עורכת קניות או צוברת שקיות רבות. תפסנים לעגלה הם פטנט מצוין, שיכול להתאים לכל סוגי העגלות. אפשר להתקין אותם ישירות על העגלה או על הטיולון ולתלות עליהם שקיות, תיקים קטנים או פריטים עם וו. הם קטנים, קומפקטיים ומוצעים במחיר אטרקטיבי במיוחד.

טרמפיסט לעגלה – יש לכם שני ילדים ואתם מחפשים פתרון מתאים שיאפשר לכם להוביל את שניהם בעגלה אחת? אם כן, בעזרת טרמפיסט לעגלה, מוצר ייחודי של אחת החברות המתמחות בתחום האביזרים לעגלות, תוכלו להסיע את התינוק שלכם וגם את האח או האחות הבוגרים. זו מתקן מיוחד, המתחבר ישירות אל העגלה ומשמש כמעין טיולון נוסף שעליו יכול הילד לשבת או לעמוד. אחד מיתרונותיו היא האפשרות לפרק אותו מהעגלה, לקפל אותו ולאפסן אותו עד השימוש הבא. הוא מציע נוחות מרבית וגם בטוח לשימוש.

 

מערכת עגליס