הטיפים שלנו

אודותינו

אין תגובות מערכת עגליס 05/01/2013

אודותינו

מזל טוב, בשעה טובה המשפחה מתרחבת!

כאימא, אני יודעת כי תקופה זו מלאה בהתרגשות אך גם בלא מעט בלבול.

מתחילות לעלות שאלות רבות ויחד איתן מגיעות עצות מגוונות ולפעמים סותרות מכל מי שסובב אותך.

בסופו של התהליך המשפחה שלך צריכה לקבל מספר החלטות חשובות כשאחת המשמעותיות ביותר נוגעת לבחירת עגלת התינוק.

בחירת עגלה

בבחירת העגלה קיימים שיקולים רבים כגון בטיחות, נוחיות התינוק, נוחיותך, שינוע ברכב, חדשנות, ואחריות היצרן. כל אלו צריכים להלקח בחשבון לפני רכישת העגלה. קניית העגלה המושלמת כרוכה בהוצאה כספית גבוהה מאוד בתקופה בה לנו כהורים יש הוצאות רבות נוספות עבור התינוק החדש. כאמא לשלוש בנות מקסימות מצאתי את עצמי מתלבטת רבות בנושא זה וכך נולדה עגליס המציעה פיתרון משתלם לעגלה המושלמת.

מקצוענות, חדשנות ואחריות

אספנו עבורך את מגוון העגלות האיכותיות ביותר הנמכרות בישראל כיום. ניתן למצוא באתר עגליס את כל החידושים הטכנולוגיים והעיצוביים הקיימים בענף, העגלות בעלות תו תקן ואחריות מלאה של היבואן בארץ, כל מה שנותר לך – זה לבחור! צוות המומחים שלנו עומד לרשותך בטלפון לצורך מתן יעוץ מקצועי ובלתי תלוי על מנת להקל עליך בבחירת העגלה המושלמת עבורך ועבור תינוקך.

שיטת הליסינג של עגליס:

תפיסת העולם של "עגליס" ושלי, היא כי אין כל הצדקה לשלם סכום כספי כה גבוה עבור עגלה שתשמש אותך תקופה כל כך קצרה, ויחד עם זאת אנו מבינים את הרצון שלך להעניק את הטוב ביותר.

עגלה חדשה החל מ-81 ש"ח לחודש

באמצעות "עגליס" אנחנו מציעים לכם לבצע עסקת ליסינג במקום לרכוש את העגלה.

עגלה חדשה, יפיפייה ומאובזרת ממגוון העגלות המרהיב, תמורת תשלום חודשי נמוך מאוד, החל מ 81 ₪ לחודש, למשך תקופת השימוש בלבד. בתום התקופה ניתן להחזיר את העגלה אלינו וליהנות מחיסכון של עד 40% ממחירה, או להוסיף תשלום חד פעמי ידוע מראש ולרכוש אותה. בשיטה חסכונית זו התשלום הינו רק עבור התקופה בה משתמשים בפועל בעגלה.

עגליס מציעה עסקה גמישה שתתאים בדיוק לצרכיך, בה ניתן לבחור מראש את דגם העגלה הרצוי, משך תקופת השימוש וכמובן את המחיר החודשי

 

השכרת עגלות מחודשות:

פיתרון יצירתי נוסף העומד לרשותך הינו השכרת עגלה משומשת לפרקי זמן משתנים בהתאם לצרכיך. ניתן לשכור עגלת אמבטיה, עגלת תאומים, אמבטיות, טיולונים ועוד… כל העגלות שמורות, נקיות ומוכנות לשימוש מיידי. השכרת עגלת אמבטיה איכותית לתקופה של כ 3 חודשים ורכישת טיולון לאחר תקופה זו תאפשר לכם לחסוך קניה של עגלה משולבת יקרה אשר תשמש אתכם לפרק זמן קצר בלבד.

 

רכישת עגלות מחודשות

שירות ייחודי נוסף שתוכלו למצוא ב"עגליס" הינו מכירת עגלות משומשות. במקום לחפש בלוחות יד שניה ולבזבז זמן יקר על נסיעות, תוכלו להגיע ל"עגליס" ולהתרשם, במקום אחד, ממספר עגלות במגוון מחירים ודגמים. כל העגלות שלנו מתוחזקות היטב ושמורות במצב מצוין.

לתינוק שלך ולך מגיעה העגלה היפה, האיכותית והבטיחותית ביותר במחיר אטרקטיבי. כל שנותר לך הוא להתקשר לצוות המומחים שלנו בטלפון 074-7022286 להתייעץ ולבחור.

תיהנו.

 

לתינוק שלך ולך מגיעה התחלה מושלמת.

בברכה,

דליה שני ברייר

 

* ניתנת גם אפשרות לבצע עסקת "טרייד אין": הביאו את העגלה הישנה שלכם ותוכלו לקבל עליה עד 600 ש"ח כזיכוי לרכישת עגלה חדשה / מוצרים בחנות. יש לתאם הגעה מראש (השירות ניתן לדגמי עגלות מסוימים).

 

 

מערכת עגליס