הטיפים שלנו

איזו אמבטיה לתינוק הכי מומלץ לקנות?

אין תגובות מערכת עגליס 28/04/2013

 

אמבטיה לתינוק היא אחד ממוצרי היסוד הבסיסיים עם בואו של תינוק הביתה. רחיצת התינוק היא חלק שגרתי בחיי היום יום שלו והיא חשובה לבריאותו ולשמירה על ניקיונו, אבל רגעי האמבטיה מספקים גם לא מעט רגעים של שמחה ושל הנאה במים החמימים ובין הבועות הריחניות. בעבר הסתפקו האימהות במילוי גיגית פלסטיק רגילה במים חמים ומעט סבון, אולם כיום קיימות בשוק סוגים שונים של אמבטיות לתינוקות וקשה לעיתים לבחור את האמבטיה הטובה ביותר, אז איזו אמבטיה לתינוק הכי מומלץ לקנות?

מעמד לאמבטיה

כאשר רוכשים אמבטיה לתינוק חשוב לוודא שאתם קונים גם את המעמד שלה. לפעמים המחיר שננקב עבורכם כולל את המעמד ולעיתים המעמד מגיע בנפרד. בנוסף, לכל אמבטיה מעמד משלה, כך שגם אם יש לכם מעמד לאמבטיה בבית – לא בטוח שהוא מתאים לאמבטיה שאתם מתכוונים לרכוש. כדאי להגיע עם המעמד (או עם האמבטיה למקרה שיש לכם אמבט ללא מעמד) לחנות ולהתאים לו את האמבטיה המתאימה. כמו כן וודאו כי המעמד יציב וחזק כיוון שעליו אמורה לשבת האמבטיה שנושאת את התינוק.

סוגים שונים של אמבטיה

כאשר תבררו על רכישת אמבטיה לתינוק תגלו כי קיימים סוגים שונים של אמבטיות לתינוקות וכל אחת מציעה תענוג אחר. קיימות אמבטיות לתינוקות במגוון גדלים ודגמים. יש אמבטיות פשוטות שהן בעצם סוג של גיגית פלסטיק מאורכת ויש אמבטיות שבתוכן מעוצב ממש מושב המתאים להנחת התינוק. שימו לב! בכל מקרה אין להשאיר את התינוק ללא יד תומכת במים וכמובן ללא השגחה! השארת תינוק באמבטיה ללא השגחה עד גיל ארבע עלולה להיות מסכנת חיים!

סוגים שונים של אמבטיה

כאשר רוכשים אמבטיה לתינוק, בניגוד למוצרים אחרים, קצת קשה לנחש האם האמבטיה תהיה נוחה לו ולנו כיוון שצריך לנסות את זה בפועל וקצת קשה להביא תינוק לרחיצה בחנות. לכן אפשר להסתמך על המלצות של חברים או קרובי משפחה וגם ללכת על מה שנראה לכם הכי נוח. לפעמים דווקא השיקול הכלכלי מטה את הכף ואולי תבחרו לרכוש את האמבטיה הפשוטה, והלא פחות טובה, עבור התינוק שלכם. כך או כך חשוב שתדעו כי בסופו של דבר, כשעושים אמבטיה בשמחה, עם צעצועים, בועות סבון, שירים וחיוכים, אז לא באמת משנה מה גודל האמבטיה, כמה היא עלתה והאם היא המילה האחרונה בשוק. בסופו של דבר הכיף הוא אותו הכיף!

מערכת עגליס