הטיפים שלנו

איך בוחרים בגדים לאמא בהיריון?

אין תגובות מערכת עגליס 30/04/2019

השינויים שחלים בגוף יכולים להפוך לאתגר יומיומי עבור נשים בהריון, בעת שהן מחפשות מה ללבוש. אך עם בגדי ההיריון הנכונים, כל אמא לעתיד תוכל להיראות ולהרגיש נפלא בזמן שהיא סופרת את הימים עד הלידה.

הרבה נשים עסוקות במהלך ההיריון בדאגה לרווחתו של התינוק. הן מבקרות תדיר בחנות מוצרי תינוקות, בודקות מותגים של עגלות לתינוקות, שואלות, לומדות ולפעמים גם חוששות. מדובר בתקופה שעשויה להיות מעט מלחיצה, זאת לצד השינויים הפיזיים שעוברים על הגוף. לכן אם רציתם לפנק מעט את האם ההרה ולעזור לה לרגע לחשוב ולפנק את עצמה, זה הזמן לקפוץ לחנות לבגדי הריון כדי לקנות לה מתנה.

הזמן הנכון לקניות הריון

לכל אשה בהריון יש את מבנה הגוף שלה ואת הדרך שבה הגוף מגיב להיריון. ישנן נשים שיוכלו ללבוש את הבגדים שלהן עד לשלבים מאוחרים, בעוד שלאחרות תצא הבטן כבר למן הרגע הראשון. ובכל זאת, אם תהיתם מתי הזמן הנכון לקנות בגדי הריון הנה כמה סימנים מקדימים:

  • כשכפתור המכנסיים אינו נסגר או לוחץ והטייץ הפך להיות החבר הכי טוב
  • כשיש תחושה של נפיחות לאורך כל היום ואי נוחות בתוך הבגדים הקיימים
  • כאשר הבטן ההריונית מתחילה לצוץ מתוך החולצה ולומר שלום לעוברים והשבים
  • כאשר ההורמונים משפיעים ויש צורך בפריטי לבוש חדשים להעלאת המורל
  • כשהאם לעתיד עומדת מול הארון שעות ומתקשה למצוא מה ללבוש

כמובן שנשים רבות מנסות להתאפק עם הבלטת הבטן עד שלבים יותר מאוחרים, כמו לאחר בדיקת השקיפות העורפית. לכן שבוע 14 יהיה זמן טוב לקניית בגדים לאם ההרה.

מה לבחור ואיך בוחרים?

כשם שחנות מוצרי תינוקות מציעה היצע גדול של עגלות לתינוקות ומוצרי תינוקות אחרים, כך חנויות הבגדים השונות מציעות מבחר רחב של בגדים לאימהות בהיריון. השלב הראשון הוא להבין מהן המידות. אם קונים לאישה בהריון ראשון שנמצאת בשלבי ההיריון הראשונים אין שום דרך לדעת לאילו ממדים הגוף שלה יגדל, כמו כן אצל כל אישה ההיריון בא לידי ביטוי אחרת. לכן קודם כל כדאי לקנות בגדים נוחים. כדי שתצליחו לקלוע בול למטרה הנה כמה טיפים שתמיד מצליחים:

  • ג'ינס – לחובבות הג'ינסים, ג'ינס הריון אחד אופנתי וחתיכי יכול לעשות הבדל גדול. כמו כן עם כל השינויים שעוברים על הגוף זה בהחלט מנחם שעוד אפשר ללבוש ג'ינס, גם אם מדובר בג'ינס הריון.
  • חולצות – קנו כמה חולצות טריקו חלקות וחופשיות בצבעים שחור, לבן ואפור. ג'ינס עם חולצת טי שירט זהו אחד הלוקים היותר מוצלחים ובסיסיים שאתו אי אפשר לטעות.
  • הלבשה תחתונה – אין לזלזל בהלבשה תחתונה במיוחד במהלך ההיריון. תחתונים גבוהות ונוחות וכמה חזיות מסוגננות יגרמו לכל אישה להרגיש סקסית ומושכת ויעזרו לחיטוב הגוף.
  • שמלת מקסי – גרסה זו של שמלה מתאימה כמעט לכל אישה הרה ולכל מבנה גוף. כאשר מתחשק ללבוש משהו קצת יותר משוחרר או אלגנטי שמלת מקסי תיתן את המענה המתאים.

ישנם אנשים שקופצים לחנות מוצרי תינוקות כדי לקנות עגלות לתינוקות כמתנה לאימהות, בעוד שאחרים מעדיפים לקנות בגדים שישפרו את הרגשתה. לכאן או לכאן, כדאי לבחור במוצרים איכותיים שישמשו את האם לעתיד לאורך התקופה.

 

 

מערכת עגליס