הטיפים שלנו

איך לבחור עגלות תינוק יד שניה?

אין תגובות מערכת עגליס 17/08/2014

 

נולד לכם תינוק חדש? אם כן, צפויות לכם וודאי לא מעט הוצאות ורכישות למיניהן. אם אתם מעוניינים לרכוש עגלת תינוק, אתם לא מוכרחים שתהיה זו עגלה חדשה. תוכלו למצוא היום מבחר של עגלות יד שניה במחירים אטרקטיביים ובאיכות טובה. למה חשוב לשים לב לפני שבוחרים את העגלה? הנה כמה פרמטרים שכדאי לבדוק:

  1. הכירו את השוק (סקר שוק) – ישנם דגמים רבים של עגלות, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בעגלות יד שניה. לפני שאתם בוחרים את העגלה, חשוב שתכירו את הדגמים הקיימים ובעיקר את הדגמים המומלצים (כמו, בייבי ג'וגר, בבה קונפורט ופליקו) והמאפיינים שלהם. במסגרת סקר שוק מקדים תוכלו לבחון כמה אפשרויות שונות וגם את מידת התאמתן לכם ולתינוק שלכם.
  2. בחנו את איכות העגלה והחומרים שמהם היא עשויה – העגלות של היום, ובניגוד לעבר, הן איכותיות מאד ועמידות מאד. כשמחפשים עגלת יד שניה לא מוכרחים להתפשר על האיכות. עגלת תינוק יד שניה יכולה להיות עגלה איכותית וטובה, לא פחות מעגלה חדשה לגמרי. לפני שבוחרים אותה, מומלץ לבדוק מי החברה המייצרת אותה, מאילו חומרים היא עשויה, האם היא מסוגלת לשאת את משקל התינוק, האם היא מתאימה ליותר מילד אחד (לתאומים או לאחים בהפרש קטן של גילאים) וכדומה. חשוב לקבל כמה שיותר פרטים על העגלה ולוודא שאכן מדובר בפתרון המתאים ביותר.
  3. כמה זה עולה לכם – אחד היתרונות ברכישת עגלה יד שניה הוא המחיר. עגלות יד שנייה מוצעות כיום בטווח רחב של מחירים אך במיוחד גם במחירים אטרקטיביים במיוחד, בהשוואה למחיריהן של העגלות החדשות. מי שרוצה לחסוך כסף, אך בו זמנית גם ליהנות ממוצר איכותי, מדובר באפשרות נפלאה ובהזדמנות לרכישה משלמת מאד.
  4. השכרת עגלה – אם אתם לא מעוניינים לרכוש עגלה יד שניה או אפילו עגלה חדשה, הנה פתרון נהדר. תוכלו לשכור עגלה וליהנות מאיכות ברמה גבוהה ומענה נקודתי לצורך הקיים. בשלב שבו לא תזדקקו לה יותר, תוכלו להחזיר אותה ישירות אל המקום שדרכו שכרתם אותה. בדרך זו תיהנו גם ממחיר אטרקטיבי ונוח מאד, גם מעגלה איכותית שתוכל לשרת אתכם לאורך כל התקופה, וגם מפתרון זמני שיספק לכם את המענה המושלם.
  5. המלצות וטיפים – אם אתם מתקשים לבחור את העגלה, פנו אל חברים קרובים, שרכשו בעבר עגלה לתינוק או לבני משפחה ובקשו מהם טיפים או המלצות לעגלות תינוק טובות. המלצות אלו תוכלנה לעזור לכם לאתר מתוך המגוון הכל כך רחב של עגלות התינוק את הדגם המתאים ביותר, דגם שיוכל ללוות את התינוק שלכם לאורך זמן ולהציע לו את המענה הטוב ביותר.

אל תמהרו לקבל החלטה. הקדישו לכך זמן, בדקו היטב את הדגמים הקיימים ואת המאפיינים של כל אחד מהם, ורק לאחר שאתם בטוחים, בצעו את הרכישה. קנייה מהנה.

 

 

מערכת עגליס