הטיפים שלנו

איך לבחור עגלת אחים?

אין תגובות מערכת עגליס 13/04/2015

איך לבחור עגלת אחים?

כמילות השיר- "ילדים זה שמחה, ילדים זו ברכה", משפחות רבות בישראל מתגאות בשלושה ילדים ויותר, במקרים רבים בהפרש גילאים קטן. משפחה בה יש אחים קטנים יכולה להעביר מוצרים ובגדים מאח אחד לאחר ולחסוך עלויות גבוהות. עם זאת כאשר יש אחים קטנים בהבדל שנים קטן ביניהם כדאי לרכוש עגלת אחים, כאשר כיום ישנה אפשרות גם להשכיר או לעשות ליסינג כחלופה משתלמת לרכישת עגלה חדשה בה ייעשה שימוש רק לתקופה יחסית קצרה. אם אתם מחפשים פתרון איכותי ומשתלם כלכלית לעגלות המתאימות לאחים בהפרש גילאים קטן, כדאי לכם להכיר את עגליס, חנות מובילה למוצרי תינוקות, שמתמחה בעגלות חדשות ויד שנייה, בליסינג לעגלות ובמגוון מוצרים ופריטי ריהוט לתינוק.

איך לבחור עגלה לאחים בהפרש גילאים נמוך?

בחנות עגליס תוכלו לבחור עגלת אחים שכוללת מרכב איכותי ועמיד, אמבטיה אחת לתינוק שרק נולד, שני טיולונים, מגני גשם גדולים ואיכותיים ופגושים קדמיים לשמירה על בטיחות האחים. יתרונה הגדול של העגלה נעוץ באפשרות לכווץ את עגלה כאשר מטיילים או הולכים למקום מסוים רק עם ילד אחד. לאחר כיווץ העגלה יגיעו מידותיה ל- 60 ס"מ רוחב בלבד, בדיוק כמו עגלת תינוק יחיד רגילה. פעולת הכיווץ נעשית ללא מאמץ ובמהירות וכך גם הרחבת העגלה כך ששני אחים יוכלו לשבת בנוחות בכיסאותיהם.

עגלה כפולה שמתכווצת בקלות לעגלת יחיד

בעגליס דגם ייחודי ומתקדם של עגלה איכותית ומעוצבת לאחים בהפרש גילאים קטן. יודגש כי העגלה מתאימה לישיבה של שני אחים בו זמנית ולכן היא משמשת כעגלה כפולה ונוחה וכמו כן היא משמשת כעגלת יחיד לנשיאת תינוק אחד. במקום לרכוש שתי עגלות בגדלים שונים או להחזיק את התינוק הקטן על הידיים או באמצעות מנשא ניתן לרכוש את הדגם הייחודי לאחים וליהנות מפתרון מתקדם ומושלם לצרכי המשפחה. בנוסף, ניתן להזמין סלקלים תואמים לעגלה וכל מה שנדרש הוא להוסיף מתאם אחד בלבד ולא זוגי.

ליסינג, השכרה או קנייה

עגליס מציעה פתרונות מתקדמים לקניית, השכרת וליסינג של עגלות וכך כל משפחה יכולה לבחור את הפתרון הנכון והמתאים לה ביותר. יש משפחות שאינן מעוניינות או מסוגלות לשלם אלפי שקלים על עגלה איכותית ומתקדמת, בין אם זו עגלת יחיד, עגלה לתאומים או עגלת אחים. לכן, בעגליס מציעים לכם פתרון נוח ויעיל שמאפשר לכם לחתום על עסקת ליסינג ולשלם סכום נמוך מדי חודש כל עוד זקוקים לעגלה. ניתן לבחור בליסינג למשך 12, 18 או 24 חודשים ובסיום התקופה להחליט האם לרכוש את העגלה או להחזירה לחברה. יש לציין כי עסקאות ליסינג מבוצעות רק על עגלות חדשות לגמרי. בנוסף, ניתן לשכור עגלות משומשות לפרקי זמן שונים בהתאם לצרכי הלקוח, כל העגלות במצב טוב ואחרי חידוש, ניקוי יסודי וחיטוי. האופציה השלישית הינה לרכוש את העגלה וליהנות מעגלה חדשה או מחודשת במחיר משתלם ועם אחריות מקיפה וארוכה.

 

מערכת עגליס