הטיפים שלנו

איך תדעו אילו מוצרים באמת צריך לקנות לכבוד התינוק העתיד לבוא?

אין תגובות מערכת עגליס 25/09/2016

קודם כל מזל טוב לכם! אתם מצפים לתינוק שעתיד לבוא, עמוסים במחשבות ותהיות וצריכים להכין את עצמכם בשביל הנסיכ/ה שמגיעים. אבל, מאיפה להתחיל?
היום מבחר המוצרים לתינוקות שנמצא בשוק מגוון כל כך שמרוב מוצרים אנו לא יודעים מה באמת נחוץ ומה פחות.

איך יודעים להחליט אילו מוצרי תינוקות נכונים לנו ?

מצד אחד, אם תשאלו את החברים והמשפחה, הם יגידו לכם לא להשקיע ולהתפרע יותר מדי ולקנות רק את הדברים הבסיסיים, אלו שנחשבים לנחוצים באמת. מצד שני, כאשר תגיעו לחנויות המוכרים יגידו לכם שכל המוצרים (או לפחות רובם) חשובים ונחוצים.

אילו מוצרים לתינוקות יעשו לכם את החיים לקלים יותר?

היום בעידן שלנו, אנו יכולים להרשות לעצמנו להתפנק קצת (ולנו הנשים מגיע קצת פינוק אחרי הלידה), ואם יש מוצר שיכול לחסוך לנו זמן או כאב ראש – למה שלא נקנה אותו? עדיף להשקיע כספית במוצר אחד, טוב ואיכותי, מאשר מעט כסף בכמה מוצרים ואחר כך לשבור את הראש. מעבר למוצרים ההכרחיים שכוללים: עריסה, עגלה, שידה, מושב בטיחות ובקבוקים, הנה כמה מוצרים לתינוקות שכדאי לכל הורה טרי לכלול בRegistry / רשימת המשאלות שלו:

תיק החתלה –

חשוב שתקנו תיק החתלה/עגלה נוח וגדול שיכול להכיל מספר בגדים להחלפה, כמה בקבוקים, תרמוס, חיתולים, מגבונים, תמ"ל ואיזו בובה או שתיים. כמה שיותר גדול ומרווח כך יהיה לכם יותר נוח ותיסחבו עם פחות נרתיקים וארגוניות על העגלה. במקרה הזה, עדיף לא להסתכל על הקנקן, אלא מה שיש בו וכמה וכמה הוא מכיל.

מוניטור ואינטרקום –

יש שיגידו ש"חבל על הכסף" ואין צורך לקנות את המוצרים הללו, אך אם אתם רוצים ללכת לישון ברוגע ושלווה, בידיעה שהתינוק שלכם בטוח וישן ללא כל הפרעה, כדאי שתקנו מוניטור נשימה, שנקרא גם "בייבי סנס" המתחבר מתחת למזרן שישן התינוק ואם משהו (חס וחלילה!) קורה – אתם כבר תדעו מזה. כמו כן, אינטרקום עם מצלמה ייתן לכם אינדיקציה לסיבה שהתינוק שלכם בוכה או זז מתוך שינה, ויחסוך לכם הרבה קימות לחדר שלו.

טרמפולינה –

המקום הבטוח והנעים בו התינוק שלכם יאהב לשכב ולהירגע עד שהוא לומד לשבת. בדרך כלל הטרמפולינה מגיעה גם עם קשת שעלייה תלויות בובות שמעסיקות אותו. בינתיים אתם יכולים להכין לכם כוס קפה, לשבת ולקרוא עיתון, בזמן שהתינוק שלכם יושב בנחת, קשור ומוגן לו.

נרתיק למוצץ –

אתם עוד תבינו שפריט שתקנו הכי הרבה לתינוק שלכם (למעט מזון וחיתולים) הוא המוצץ! הוא נוטה להיאבד מדי יום וליפול דווקא כשיוצאים לטיול בעגלה, לכן, עדיף תמיד שיהיה לכם תיק קטנטן למוצץ שנמצא אפילו אצלכם בתיק או שנשאר קבוע בידית העגלה.

כרית לאמבטיה –

כל אמבטיה לתינוק מגיעה עם מוצר שנקרא "דפני". הדפני היא משענת העשויה פלסטיק עליה התינוק שוכב בזמן הרחצה. אם ברצונכם להנעים לתינוק את זמן האמבטיה תוכלו לקנות לו כרית לאמבטיה, שנקראת גם "בטיה אמבטיה" עליה התינוק שוכב ונהנה בזמן הרחצה. כמו כן, כאשר נוסעים לסופי שבוע, חופשות או סתם להורים, ניתן לקחת רק את הכרית לאמבטיה אתכם ולרחוץ את התינוק כשהוא שוכב עליה, ונהנה בכל מקום, גם מחוץ לאמבטיה הקטנה שלו.

כמו שאתם רואים, המוצרים הנכונים יכולים לעשות לנו את החיים קלים יותר. ואין סיבה לקנות את כל החנות. לפני שאתם מגיעים, תעשו לכם רשימה של דברים שאתם בטוח רוצים לרכוש, ותשאירו את כל השאר בסימן שאלה. ותזכרו – המוצרים הם יותר בשבילנו ההורים מאשר בשבילם, הקטנים. הרי בסופו של דבר כל מה שתינוק באמת צריך הוא חום ואהבה של אמא ואבא.

מערכת עגליס