הטיפים שלנו

אל תזלזלו במושב בטיחות לילד!

אין תגובות מערכת עגליס 04/02/2015

 

ילד קטן הינו חסר ישע וזקוק באופן מוחלט להגנת והדרכת הוריו. בכל הנוגע לאכילה ושינה, צרכים ותנועה ולמעשה כל צורך שלו תלוי בהורים. מושב הבטיחות הינו בין האלמנטים המשמעותיים ביותר השומרים על בטיחותו של הילד. כיצד נגן על ילדינו ברכב?

 

מושבי בטיחות הינם בין האלמנטים המשמעותיים ביותר שישמרו על ילדינו מפני פגיעות חיצוניות שונות. אלו יכולות להיות פגיעות ברכב או בבית, תוך ישיבה בעגלה ברחוב או בגן השעשועים, בהמתנה לרופא ובכל מקום אחר. אין ספק כי הסכנות יכולות לארוב לתינוק בכל מקום ורק באמצעות האביזרים הנכונים ניתן להבטיח את חייו ואת בריאותו של ילדנו. מושב הבטיחות הינו האלמנט המשמעותי ביותר שיש לרכוש עם הגעתו של תינוק חדש הביתה. כיצד בוחרים מושב בטיחות?

 

יעד השימוש

 

בבחירת כסא בטיחות או עגלה ישנם שיקולים מהותיים ביותר אשר ישפיעו באופן משמעותי על הבחירה הסופית. במידה והילד נוהג להסתובב שעות ארוכות בבית ואינו נוסע הרבה ברכב עם הוריו – יש צורך בכיסא בטיחות המתאים גם לרכב וגם לבית. במידה והילד דווקא נמצא בעיקר ברכב וכמעט שלא נעשה שימוש בכיסא הבטיחות כשהילד בבית אזי כל שנדרש הוא שימוש מבוקר בכיסא הבטיחות ויש להתאים אותו דווקא לרכב. גם בבחירת כיסא בטיחות לרכב יש לבחור את הכיסא המתאים לרכב הספציפי על פי מידות.

 

מידות הילד

 

חשוב מאד לבדוק את מידות הילד לפני שבוחרים כסא בטיחות. ישנם לא מעט ילדים הגדולים מהגודל הנורמלי של כיסא בטיחות שאינם מתאימים לכסאות אלו. ילדים בעלי מידות גוף גדולות יותר יצטרכו כסאות גדולים יותר. בעגליס ניתן למצוא מגוון רחב של כיסאות בטיחות בגדלים שונים ורבים. למשל, מותג סייבקס המפורסם, אשר כסאות הבטיחות שלו זוכים להצלחה רבה בעגליס, מציע כיסאות בטיחות לשימושים שונים וברמות בטיחות שונות. רמות הבטיחות השונות של כל אחד מכיסאות סייבקס מבטיחות כי כל ילד יקבל את ההגנה המלאה מפני חבטות או מכות, תנועות חדות ברכב או כל פגיעה שהיא.

 

אופי הילד

 

ילדים תזזיתיים יתקשו לשבת בכיסא בטיחות למשך זמן רב. מסיבה זו יש להתאים את כיסא הבטיחות אל אופיו הייחודי של הילד. בכיסאות הבטיחות של סייבקס ניתן למצוא התקנים שונים המאפשרים לבטח את הילד באמצעות סוגים שונים של אבזמים והתקנים מתאימים כך שהילד לא ירגיש כבול ויוכל לשחק גם כשהוא בתוך הכיסא.

 

תדירות השימוש

 

תדירות השימוש בכיסא הבטיחות הינה בעלת חשיבות מרבית בכל הנוגע לבחירה הנכונה. כסאות בטיחות הנמצאים בשימוש יומיומי צריכים להיות הרבה יותר חזקים מאשר כסאות הנמצאים בשימוש פעם בשבוע. הבחירה הנכונה בכיסא בטיחות כוללת התנסות של התינוק עצמו בכיסא ובדיקה של תגובתו לשהייה ממושכת. כסאות הבטיחות של סייבקס הינם בין האיכותיים ביותר בשימוש לטווח הקצר ולטווח הארוך. אין ספק כי הבחירה בכיסאות בטיחות של סייבקס מבטיחה שקט נפשי למשך זמן רב.

 

מערכת עגליס