הטיפים שלנו

בהריון עם תאומים? כך תכיני רשימת קניות ללידה

אין תגובות מערכת עגליס 22/10/2014

 

לידת תאומים זו הרפתקה מרגשת ומאתגרת למדי ובהחלט רצוי להתכונן אליה מראש. לאנשים רבים יש ניסיון עם לידת ילדים וגידולם, אך לא רבים יודעים איך להתמודד עם לידת תאומים ואיך להתארגן לכך בהתאם. אך גם אם אתם הולכים להיות הורים בפעם הראשונה וגם אם כבר יש לכם ילדים, היערכות מראש יכולה להקל עליכם ולעזור לכם ליהנות מהחוויה המדהימה של התרחבות המשפחה. לפניכם כמה טיפים שיעזור להם לערוך רשימת קניות לקראת לידת תאומים.

רשימת קניות ללידת תאומים

חדר תינוקות – מרבית ההורים מעדיפים להכין מבעוד מועד את חדר התינוקות לבן או הבת שבדרך. אך מה עושים כאשר מדובר בזוג תאומים? במקרה כזה כדאי לעשות התארגנות מיוחדת. כדאי לרכוש מיטת תינוק מרווחת מאוד או אפילו שתי מיטות נפרדות, אחת לכל ילד. זוג כסאות תומכים, אמבטיה שמתאימה לתאומים וכו'.

עגלת אחים – עגלת אחים כפולה זו אחת הרכישות החשובות ביותר שיש לעשות כאשר מצפים ללידת תאומים. מכיוון שאתם הולכים להשתמש הרבה בעגלה זו, כדאי להשקיע כסף במוצר איכותי וכזה שישרת אתכם עד שהתאומים יגדלו. ישנם שני סוגי עגלות תאומים, עגלה שבה התינוקות שוכבים זה לצד זה כשפניהם מופנות להורים ועגלה שמיועדת לילדים גדולים יותר, בה הילדים יושבים זה לצד זה כשפניהם מופנות קדימה. לכל סוג של עגלה כזאת יש יתרונות וחסרונות. בדיוק מסיבה זו חברת בונגו שמתמחה בייצור עגלות ילדים השיקה עגלת אחים מיוחדת במינה שמאפשרת להפוך את האמבטיה לכל כיוון שתבחרו, לכיוון ההורים ולכיוון הנגדי. מדובר בעגלה איכותית, מרווחת, הכוללת מגן מפני הגשם ובולמי זעזועים שמאפשרים נסיעה חלקה ונעימה על כל סוג של משטח. אפשר להשתמש בעגלה זו גם לתאומים וגם לילד יחיד.

בגדים תואמים – אין דבר חמוד מלראות זוג תאומים שלבושים בבגדים תואמים. גם אם מדובר בבן ובת, ישנה אפשרות לרכוש סטים של בגדים שמתאימים במיוחד לתאומים. כאשר אתם הולכים לרכוש בגדים לתינוקות שבדרך, אל תשכחו את בגדי התאומים.

בקבוקים ומוצצים – כל ילד זקוק לבקבוקי האכלה ומוצצים. מכיוון שמדובר בשני תינוקות בבת אחת, מומלץ להכפיל את רשימת הקניות ולרכוש כמות גדולה יותר של בקבוקונים, מוצצים ומוצרים שנחוצים להאכלת התינוקות שלכם.

ספרים על גידול תאומים – לגדל ילד זו לא משימה פשוטה ולגדל תאומים זו משימה מאתגרת פי שתיים. אם אתם רוצים להרגיש מוכנים נפשית, לדעת מול מה אתם עומדים ואיך לגדל נכון את התאומים שלכם, בהחלט כדאי להצטייד בספרי גידול ילדים וגידול תאומים בפרט.

טיפים נוספים איך להתכונן ללידת תאומים

חיתולים – שני ילדים זקוקים לכמות כפולה של חיתולים. מכיוון שמדובר במוצר יקר יחסית, כדאי להצטייד בחיתולים רבים מבעוד מועד ולרכוש חבילות חיסכון גדולות.

צעצועים – בשביל למנוע ריבים על צעצועים ומשחקים, תוכלו לרכוש שני זוגות של צעצועים ומשחקים, אחד לכל ילד. כך תחסכו ריבים מיותרים, קנאת אחים ובעיות אחרות.

 

 

מערכת עגליס