הטיפים שלנו

בוגבו – עגלות תינוק מלאות בצבע!

אין תגובות מערכת עגליס 19/01/2015

 

עגלת תינוק היא מוצר הכרחי לכל תינוק שנולד. ישנן הרבה עגלות תינוק טובות אך השם הבולט ביותר בתחום העגלות לתינוקות הוא בוגבו. אם אתם מחפשים עגלה מושלמת לתינוק שלכם, בהחלט כדאי להכיר את הדגמים השונים של עגלות בוגבו על כל יתרונותיהם הרבים. לפניכם כל מה שאתם צריכים לדעת על עגלות בוגבו צבעוניות ונפלאות וכמה דגמים שבהחלט כדאי להכיר.

עגלות בוגבו יפות במיוחד

לכל עגלת תינוק יש יתרונות רבים, אך לעגלות בוגבו יש כמה מאפיינים ייחודיות שהופכים אותן לעגלות פופולאריות ואהובות במיוחד בקרב האמהות וכמובן גם האבות.

רב שימושיות – היתרון הבולט של עגלות תינוק בוגבו הוא הרב שימושיות שלהן. זאת עגלה שניתן לשנות ולהתאים אותה לכל הצרכים שלכם. היא מורכבת בדרך כלל משלד קל מאוד אך יציב ועמיד, עגלת תינוק, מושב נוח, כיסוי מיוחד נגד גשם, גגון שניתן להאריך אותו על פי הצורך וכן מוצרים נוספים כגון תיק, סל תחתון, עריסה, שק שינה ועוד.

צבעים ועיצובים – בוודאי גם לכם כבר נמאס מעגלות קהות וסטנדרטיות, שרואים ברחוב. אם אתם רוצים ליהנות מעגלה שמחה וצבעונים, עגלות בוגבו נועדו במיוחד בשבילכם. חברת בוגבו עושה מהפכה בעולם עיצוב העגלות ופונה למעצבים ידועים על מנת שיעצבו עגלות מקוריות, צבעוניות ומרשימות. אנדי וורהול לדוגמא, הוא אחד המעצבים שעיצוביו מקשטים כיום את אחד הדגמים של עגלת התינוקות מבית בוגבו. תוכלו להתרשם מקולקציות מעוצבות של עגלות מיוחדות במינן ולהעניק לתינוק שלכם את העגלה היפה ביותר בעיר.

דגמים מומלצים של עגלות בוגבו

בוגבו דונקי אחים– זהו דגם שמותאם במיוחד לאחים בהפרשי גילאים קטנים  אך הוא יכול בהחלט גם לשמש כעגלה לתינוק יחיד. ניתן לכווץ ולמתוח את העגלה בשביל להתאים את גודלה בהתאם לכמות הילדים שאתם רוצים להכניס אליה.  היא מכילה אמבטיה ושני טיולונים בעלי גגון להגנה מפני הגשם והשמש. זאת העגלה המושלמת להורים לילד אחד ומעלה, שני ילדים או הורים שמצפים לתינוק נוסף. כמו יתר הדגמים של בוגבו, תוכלו למצוא את בוגדבו דונקי בשלל של צבעים בהירים ויפים במיוחד.

בוגבו בי 3- זהו דגם חדש של העגלה הנחשקת מבית בוגבו.  היא מתאימה לתינוקות קטנים שרק נולדו והיא כוללת אמבטיה לתינוק, גגון שמגן עליו מפני השמש, סל תחתון לאחסון חפצים. מה שייחודי בעגלה מסוג זה היא האפשרות לשנות אותה ולהגדיל אותה בהתאם לגודל הילד. היא נוחה וקומפקטית, ניתנת לתפעול קל ונגיש לכל אחד והחשוב מכל, היא קלה מאוד, מה שמאפשר אחסון נוח, נשיאה קלה והרמה ביד אחת.

בוגובו קמיליון – דגם נוסף של עגלות תינוק בוגובו הוא הקמיליון. זאת עגלה שמתאימה לתינוק רך וכן לילד בן כמה שנים.  מדובר בעגלה קלה מאוד במשקלה, ניתנת לתפעול קל ומהיר, יש לה תנועה חלקה וניתן לדחוף אותה בקלות רבה. כמו כן היא מצוידת במערכת גלגלים משוכללת שמתאימה לנסיעה בעיר. כמו כל עגלות מבית בוגבו, גם הדגם הזה מגיע בשלל של צבעים שמחים ומרשימים מאוד.

 

מערכת עגליס