הטיפים שלנו

בחירת מתנה ליולדת

אין תגובות מערכת עגליס 03/01/2016

איזה דבר נפלא לשמח יולדת טרייה במתנה שימושית ונפלאה. במיוחד עכשיו כאשר נוסף למשפחה עולל חדש, יש לכם הזדמנות להפתיע אותה עם מתנה שימושית ונפלאה ואפילו מקורית. בדרך כלל כל יולדת מוצפת בכמות גדולה של מתנות, אך המתנה המרגשת ביותר היא דווקא זו שלא ציפו לה.

איך להתחיל את הבדיקה על מתנות ליולדת

בין מגוון המתנות שניתן לקנות ליולדת, נמנים מוצרי קטלוג לחודשיו הראשונים של התינוק, מוצרי נוחות לאמא הטרייה ומתנות משמחות לאמא ולאחי התינוק אם ישנם. ניתן לבחור גם מתנות מסקרנות וייחודיות שלאו דווקא יהיו הדבר הראשון שיולדת תצפה לקבל, פריט שיש לו איכות אחרת ומסר מיוחד.

טיפים עצות לבחירת מתנה ליולדת

חשוב לזכור שבבחירת מתנה ליולדת אין חוקים מיוחדים, ניתן לבחור כל מתנה פונקציונאלית שתשמש את התינוק בחודשיו הראשונים, מוצר לבית או מוצר לשימוש האם, מוצר שישמש רק את התינוק כמו צעצוע יפה או מוצר לכל המשפחה. הכל רלוונטי.

הינה כמה רעיונות מצוינים בשבילכם:

מתנות לתינוק

ביגוד ראשוני לתינוק – תמיד אפשר לקנות בגדי גוף, מכנסיים, חולצות, כובעים וגרביים לתינוקות. לעיתים ניתן למצוא גם נעליים קטנות לתינוקות ואפשר תמיד לקנות חבילת טיטולים בנוסף.

מגבות רחצה לתינוק – מצרך שימושי מאוד לאם בחודשים הראשונים, תמיד צריך מגבת יבשה ומוכנה בצד כאשר עוסקים במלאכת המקלחת של התינוק.

שמיכות לתינוק – שמיכות עבות בחורף וקלילות בקיץ הם תמיד מוצר מעולה לאמא הטרייה, לרוב מתנה זו תתקבל בברכה בימי החורף, שכן האמא הטרייה הייתה בתהליך הלידה הלא פשוט ורוב האימהות לא הספיקו לחשוב על נושא השמיכות מבעוד מועד.

חיתולי טטרה – זה מוצר שאף פעם אין ממנו יותר מידי, חיתולים הם מוצר שתמיד צריך בהישג יד כאשר מטפלים בתינוק והם נוטים להתלכלך תכופות.

צעצוע לתינוק – צעצועים המותאמים לעוללים בחודשים הראשונים, עדיפים בשלב זה. אך גם צעצועים מורכבים יותר לחודש שלישי – רביעי, יהיו מתנה שימושית בהמשך.

מתנות לאם

פרחים ובלונים – אף פעם לא מתיישנים כמתנה ותמיד משמחים ורצויים.

תכשיט – ניתן לקנות ליולדת תכשיט נחמד ומשמח, כגון: שרשרת, טבעת, עגילים יפים וגם שעון יפה יכול להיות מתנה מקסימה.

שוברים לארוחת בוקר – מתנה זוגית מעולה לבני זוג אחרי לידה. לצאת קצת לשאוף אוויר בחוץ עם הבייבי החדש. לאמא הטרייה לא יזיק לעשות קצת הפסקה ולצאת למסעדה ולראות אנשים.

מחלק מנות אוכל לתינוק – מתנה קטנה וחשובה, מחלק מנות מסייע מאוד לאמא הטרייה להכין מראש את המנות ולתפעל מהר את הכנת האוכל לתינוק.

מייבש בקבוקים – מתנה מצוינת וחשובה, ישנם מייבשי בקבוקים שהם יצירת אומנות של ממש והופכים להיות קישוט יפה למטבח.

תיק החתלה ואחסון – תיקים זה דבר יפה, בהריון זה הופך להיות מוצר חובה לאם. תיק גדול ובעל כיסי אחסון רבים יהיה עדיף, שכן, האם הטריה צריכה לאחסן ציוד רב בעת יציאתה מהבית עם התינוק.

כרית הנקה  – במידה ואתם יודעים שהאם הטרייה מתכוונת להניק, זו מתנה מקסימה. ישנן כריות שמשנות לחלוטין את המושג הנקה, ברמת הנוחות והתפעול עבור האם והתינוק.

אריזה יפה ומיוחדת –  מומלץ לארוז את המתנה בצורה ייחודית ודקורטיבית. אפשר אפילו לעצבה בצורת מוצץ, או בצורה של סוכריה.

מתנה עבור האחים הגדולים של התינוק

כאשר מדובר במשפחות עם עוד ילדים מלבד התינוק, חשוב לא לשכוח גם את האחים הגדולים. בכל השמחה הרבה, צריך לזכור שלילד הגדול יותר / לילדים הגדולים יותר, מדובר בשינוי גדול ברמת היחס של ההורים. לרוב הילד או הילדים הגדולים יותר עלולים לפרש את הסיטואציה בצורה שלילית, זאת מפחד שהאח החדש יתפוס את המקום שלהם בתשומת הלב של ההורים. התייחסות בפורמט של מתנה לאח הגדול יותר, יכולה לשנות מאוד את תפיסתו של הילד בהקשר של האח החדש ולהעניק לו קונוטציה חיובית בהקשר זה.

בנוסף, מכיוון שמדובר בהורים שכבר הביאו ילדים לעולם, רוב הסיכויים שיש להם את מרבית הציוד לתקופה הראשונה של התינוק ולכן קניית ציוד לחודשים הראשונים עלול להיות פחות רלוונטי עבורם.

מתנה ליולדת בעגליס

בחנות עגליס תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות וציוד טיפול בתינוקות ופעוטות. תכלו להרכיב חבילה בעצמכם או ליהנות מחבילות מותאמות אישית במחירים מעולים, אשר עוצבו מיוחד לאם ולתינוק. כל המוצרים של חנות עגליס מגיעים ממותגים איכותיים בתחום וניתנת אפשרות לאריזה בעיצוב אישי.

מערכת עגליס