הטיפים שלנו

בחירת מתנה מתאימה ליום הולדת שנה

אין תגובות מערכת עגליס 12/09/2018

עברה שנה והרך הנולד עומד לחגוג את יום הולדתו הראשון. במידה וגם אתם מחפשים אחר המתנה המתאימה ביותר לימי הולדת שנה אתם נמצאים במקום הנכון. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי ומקצועי אודות אופן בחירת מתנה לתינוק לרגל יום הולדת שנה.

יום הולדת שנה הוא ללא ספק אירוע מרגש בחייה של כל משפחה מצומצמת ומורחבת כאחד, כאשר רוב ההורים בוחרים לקיים מסיבת יום הולדת חגיגית במיוחד לציון יום הולדת ראשון לילדיהם, ומכיוון שהאירוע מחייב, כל משתתפי מסיבת יום הולדת לילדים בני שנה, מרגישים צורך להשקיע מחשבה (וגם כסף) בבחירת מתנה מתאימה ליום הולדת שנה.

כיצד לבחור מתנת יום הולדת לגיל שנה?

הדבר הראשון (וגם המובן מאליו) אליו חשוב להתייחס הוא כמובן מין היילוד. מינו של היילוד אומנם איננו משפיע ברוב המקרים על זהות המתנה אך הוא בהחלט משפיע על צבע המתנה וכדומה, כאשר בחירת הצבעים לבנות כוללת גוונים כגון: ורוד, אדום, סגול וכדומה ואילו בחירת הצבעים לבנים כוללת גוונים כגון: כחול, חום-אדמה, גוונים אפורים למיניהם וכדומה.

הנושא השני אליו מומלץ להתייחס בבחירת מתנת יום הולדת לילדים בני שנה הינו שימושיות המתנה. בגיל זה, ההורים מחליפים ברוב המקרים את אותן עגלות תינוק המיועדות לגילאי 0 עד 12 חודש ועוברים לעגלות טיולון. כמו כן, חלק מהילדים הינם גמולים ממוצץ בגיל זה וחלקם עדיין נוטלים מוצצים מעת לעת. שימושיות המתנה חייבת להיעשות בהתאם לקצב התפתחותו של הפעוט ולכן ברוב המקרים מומלץ לברר עם הוריו האם הוא כבר נעמד על רגליו, האם הוא מנסה לעשות את צעדיו הראשונים, האם הוא נמצא עדיין בשלבי זחילה וכדומה. נתון זה יאפשר לכם לבחור מתנה המותאמת לשלב הבא בהתפתחותו של התינוק אשר תשמש אותו מגיל 12 חודשים עד גיל שנתיים לפחות.

הנושא השלישי ואולי החשוב ביותר אליו מומלץ להתייחס בעת בחירת מתנת יום הולדת לתינוק בן שנה הוא נושא הבטיחותיות. בכל מוצר או פריט מתנה כזה או אחר אותו אתם מתכוונים לרכוש לפעוט, הקפידו לוודא שהוא נושא חותמת בטיחות המעידה על כך שאותו פריט/מוצר יוצר בהתאם לתקנים הבטיחותיים המותאמים לשימוש על ידי ילדים בגילאי שנה. הימנעו באופן מוחלט מרכישת מתנות אשר אינן מלוות בחתימה זו וזאת מכיוון שחלק מהמוצרים עלולים להכיל חומרים אשר אינם ידידותיים לגופו של התינוק ואף עלולים לסכן את חייו.

הנושא האחרון אליו חשוב להתייחס הוא כמובן נושא המקוריות והחדשנות. נסו ככל הניתן להעניק לילד (ובדרך זו גם להוריו) את המתנה השימושית, הבטיחותית והמקורית ביותר עבורו. חפשו מתנות ייחודיות אשר אינן ניתנות לרכישה בכל חנות ומקום העוסק במכירת מתנות והבטיחו לעצמכם שאת המתנה שלכם ההורים בטוח לא ירצו להחליף באמצעות אותם פתקי החלפה הנלווים כיום לכל מתנה אותה אנו מעניקים…

מערכת עגליס