הטיפים שלנו

בחירת עגלת תינוק – היא כמו בחירת אוטו לקטנטן שלכם

אין תגובות מערכת עגליס 25/12/2014

 

 

ביאת תינוק חדש לעולם היא חוויה מרגשת, כיפית ומלאה בהפתעות ובתחושת סיפוק גדולה. למרות זאת, ארגון המוצרים לקראת בואו של התינוק, רכישתם וסידורם בבית, מהווים משימה לא פשוטה מכיוון שיש מגוון רחב של מוצרים שיש לרכוש, במיוחד בשנה הראשונה, כדי לארגן סביבה נעימה, נקייה ובטוחה לתינוק שלכם. המוצרים לתינוק כוללים מוצרים גדולים כמו מיטת התינוק, שידת ההחתלה, אמבטיה וכדומה ועד מוצרים קטנים כמו מוצצים, סינרים, חלוקים ועוד. אבל אף מוצר לא משתווה בקושי הבחירה שלו לעגלת התינוק.

עגלת תינוק היא אחד המוצרים שהורים משקיעים זמן יקר ורב בבחירתם, מפני שהעגלה אמורה לשמש גם את האם וגם את התינוק למשך זמן רב. כמו כן, העגלה היא מוצר יקר ואמורה להיות נוחה לניוד בכל מקום שהוא, בין אם מדובר ברחוב סואן או בפארק וגם אמורה להיות נוחה לאחסון ברכב, בבית, בתחבורה ציבורית וכדומה. למעשה, בחירת העגלה היא ממש כמו לבחור רכב לתינוק וקיים מגוון רחב של אלמנטים אשר משפיעים על הבחירה הזו. אל מה יש לשים לב בעת בחירת עגלה?

פרמטרים לבחירת עגלה

בבואכם לבצע רכישה גדולה כמו עגלה לתינוק יש להתחשב במספר אלמנטים מרכזיים אשר קשורים לגודל העגולה, הניידות שהיא מאפשרת והסגנון הוויזואלי שלה. יש לציין שבבחינת אלמנטים אלו יש לעשות את הבחירה הנכונה לכם מבחינת הנוחות והצרכים.

  • גודל – גודל העגלה הוא משמעותי ביותר לבחירה שלה מכיוון שהעגלה לא משמשת רק לנשיאת התינוק אלא גם לנשיאה של מגוון רחב ממוצריו ומוצרי ההורים. מוצרים אלו נחוצים בעת טיול עם התינוק בעגלה ויש לקחת בחשבון שעליכם לאחסן בעגלה צעצועים, אוכל, חיתולים, מים, בקבוקים, מוצצים, בגדים להחלפה ואת הפריטים האישיים של האם. על כן, יש לוודא שהעגלה גדולה מספיק כדי לאחסן מוצרים אלו ובאם גודלה לא רחב, יש לוודא כי היא מכילה תאי אחסון מספיק גדולים שיאפשרו לעשות כן.
  • ניידות – ניידות העגלה היא פרמטר חשוב מאוד בבחירה שלה. הניידות אמורה לאפשר לכם לצעוד בנוח עם העגלה בכל מקום אפשרי גם אם מדובר ברחוב צר וצפוף וגם אם מדובר בפארק. לכן, עגלה גמישה וספורטיבית המכילה אמצעי בטיחות כמו בולמי זעזועים ויציבות, תהיה נכונה למרבית ההורים. כמו כן, יש לקחת בחשבון שהעגלה צריכה להיות קלילה ושללא קשר לגודלה, ניתן לקפל אותה בקלות ולאחסן אותה בתא המטען של הרכב.
  • סגנון – לא בכדי נאמר כי העגלה יכולה לתפקד כפריט אופנתי נוסף שאיתו צועדים האם או האב ולכן חשוב לא לזלזל במראה של העגלה. סגנון שהוא לטעמכם ישדרג את חוויית הטיול עם התינוק ויגרום לכמה הורים לסובב את הראשים אחריכם.

צוות החנות עגליס ישמח לעזור לכם בבחירת העגלה נכונה בשבילכם גם מבחינת הסגנון, הסוג, הניידות והתוספות המדליקות. באמצעות הצוות המקצועי של עגליס תוכלו לבחור את העגלה הנכונה בשבילכם ללא כאבי ראש מיותרים ועם הרגשה של רכישה מוצלחת והתחדשות במוצר מצוין!

 

מערכת עגליס