הטיפים שלנו

בטיחות, איכות וסטייל זה עגלות יויו

אין תגובות מערכת עגליס 16/11/2015

עגלות המותג YOYO קבעו סטנדרט חדש עבור הורים טריים לתינוקת על ידי כך שענו עבורם על קריטריונים רבים, ביניהם : בטיחות, נוחות וכמובן סטייל. המחשבה מאחורי יצירת דגמי עגלות לתינוק אלו יצאה מתוך אידאל של יצירת העגלה הנוחה ביותר עבור ההורה והתינוק גם יחד. עגלות יויו ידועות ברחבי העולם באיכותן ובשמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל הקשור לנוחות הסעה, קיפול נוח ופשוט, קומפקטיות ועיצוב ארגונומי חדשני.

אז למה כדאי לבחור בעגלת YOYO ?

לעגלות יויו אופציות גיוון עיצובי רב, ביו הדגמים השונים ניתן לשנות את העיצוב כולו על ידי החלפות ערכת הבד בלבד. לדוגמא ניתן להחליף את ערכת הבד בלא מאמץ בין עגלת יויו0+ ובין הגרסה הידועה של יויו6+. עובדה זו מאפשרת לכם לשדרג את הדגם שקניתם, או להחליף את הגוון מכחול לאדום ולהתאים את העגלה ברגע לתינוקת או לתינוק בן.

הדגם החדשני של עגלת יויו – בייבי זן הפך את עגלות יויו לעגלות האולטימטיביות ביותר הקיימות כיום בשוק והציב סטנדרט חדש של עגלות איכות בשוק שקשה מאוד לעמוד בסטנדרטים שלו. נוחות הקיפול של עגלות יויו זן משנה את החיים להורים טריים וזאת בגלל המחשבה הרבה שהושקעה ביצירת עגלה פשוטה וקלה לתפעול. טכנולוגית הקיפול הנח הופך את העגלה לחלק אינטגרלי העוזר לנוע בצורה חופשית עם התינוק ללא סרבול מיותר ומעיק.

לקפל ולהכניס לכל מקום

עגלת יויו הינה העגלה הקטנה ביותר שקיימת כיום בשוק, משקלה אינו עולה על 5.8 ק"ג ובמצב קיפול הגודל אינו עולה על 52/44/18 ס"מ. כמו כן, היא מתאימה אף להיכנס בתא העליון במטוסים במידה ויש אישור להעלאתה אל המטוס. עגלת יויו מתקפלת למצב כ"כ קטן שניתן לנשוא אותה בתיק מנשא רגיל בקלות.

בטיחות בדרכים זה עגלת יויו

העגלות של יויו בעלות חגורות בטיחות ייחודיות לאבטוח ושמירה על התינוק בעת הסעתו. דגמי עגלות יויו מתאפיינות בקשירה באמצעות 5 נקודות עיגון, בבלמי זעזועים חזקים ואיכותיים, וניתן להסיע אותן גם בדרך משובשת גם ללא נעילת הגלגל הקדמי (המנגנון החכם יודע לנווט את הגלגל גם בתנאי שטח משובשים ולשמור על בטיחות ההסעה).

בדים וטקסטיל זה הסטייל של יויו

כאמור, עגלות יויו ידועות ביכולתן לשינוי ערכות הבדים הסרתם ורחיצתם ללא מאמץ. עובדה זו מאפשרת לכם לנקות את הבד בקלות ולשמור על איכותה של העגלה לאורך זמן. בנוסף העגלה כוללת כיסוי שמש בעל 3 זוויות הניתן לקיפל מלא, דבר המאפשר לכם מקסימום הגנה מהשמש כשצריך ויכולת להעלים את הכיסוי לחלוטין בזמן נסיעה רגילה. עריסת העגלה כוללת תמיכה מרופדת לתינוק, על מנת להעניק לו את כל הרכות וההגנה שהוא זקוק לה בחודשיו הראשונים.

במצב פתוח עגלת YOYO היא שם נרדף לנוחות

על אף ממדיה הקטנים בזמן קיפול, עגלת יויו הינה רחבה ונוחה במצב פתוח, עם כידון בעל 106 ס"מ, כיסוי שמש, מושב מרופד ונוח, והדום מוצק, אתם יכולים להיות בטוחים שהתינוק שלכם יושב טוב.

עגלות יויו בעגליס

אצלנו בחנות עגליס תוכלו ליהנות ממגוון עשיר של דגמי עגלות YOYO, מדגם עגלת יויו0+ ועד עגלת יויו6+. תוכלו למצוא אצלנו את דגם הזן יויו במחיר אטרקטיבי ביותר. פנו אלנו ונשמח להעניק לכם את כל המידע שאתם זקוקים לו בנושא עגלות יויו וכמובן, את השירות הטוב ביותר.

מערכת עגליס