הטיפים שלנו

בייבי ג'וגר העגלה הטובה בעולם

אין תגובות מערכת עגליס 06/09/2016

בייבי ג'וגר הינו מותג ידוע ומוכר ברחבי העולם לעגלות תינוק, העגלות של בייבי ג'וגר ידועות באיכותן הגבוהה והפונקציונאליות הרחבה שלהן. לבייבי ג'וגר מגוון עגלות נוחות המותאמות לתינוקות מגיל אפס ועד גיל 3-4 . בייבי ג'וגר הינו אחד המותגים הנמכרים ביותר בעולם וגם בארץ.

אם אתם בדרך לרכוש עגלת תינוק בייבי ג'וגר בהחלט צריכה להוות שיקול רציני בבחירתכם, והסיבות רבות ומגוונות לכך. ראשית העגלות של בבייבי ג'גור ידועות בנוחות התפעול שלהן, קיפול מהיר ונוח ביד אחת מבלי להסתבך יותר מידי, הם קומפקטיות וקלות משקל אך עם זאת יציבות ובטיחותיות, כמובן שהן עומדות בתקנים המחמירים ביותר.

העגלות של בייבי ג'וגר

לבייבי ג'וגר ישנן מספר סדרות של עגלות ליחיד תאומים ואחים. חלק מהעגלות מאפשרות ורסטיליות גבוהה בתפעולן כדוגמת עגלת בייבי ג'וגר סיטי סלקט אשר מאפשרת הושבת שני ילדים בעגלה כאשר כל אחד מהם פונה לכיוון נסיעה שונה, העגלה מאפשרת עד 22 אפשרויות להרכבה ליחיד, תאומים או אחים. אם אתם מתכננים להביא ילדים בהפרשים קרובים זו העגלה בשבילכם, היא מאפשרת הוספה והשמטה של חלקים בהתאם לצורך וכמובן אינה מגושמת וגדולה כך שאתם חוסכים גם במקום.

בייבי ג'וגר סיטי מיני

סדרת עגלות נוספת של בייבי ג'וגר מוצלחת ביותר הינה עגלת בייבי ג'וגר סיטי מיני 4 גלגלים אשר מגיעה גם כעגלה עם שלושה גלגלים. העגלה מתאימה מגיל אפס כאשר ניתן לחבר אמבטיה, סלקל ולאחר מכן פשוט להשתמש בה כטיולון, העגלה נוחה לקיפול בטכנולוגיה מיוחדת של קיפול מהיר ביד אחת.

לבייבי ג'וגר יש גם עגלות פרימיום מפוארת חדשה אם בא לכם להתפנק וגם לפנק את הבייבי שלכם, עגלת בייבי ג'וגר סיטי פרמייר  City Premeir  הינה עגלה מפוארת בעלת גלגלי סיליקון מיוחדים, העגלה קלה ונוחה לקיפול בעלת מנגנון עצירה ידני, העגלה מעוצבת ועדכנית ובעלת  טיולון מתהפך המאפשר לשמור על קשר עין עם התינוק גם בשלב הטיולון.

בכל מקרה שתבחרו ובכל עגלה של בייבי ג'וגר למעשה כבר בחרתם נכון! העגלות איכותיות, פונקציונאליות ובטיחותיות בדיוק כמו שכל הורה רוצה את הטוב ביותר לתינוקו. אצלנו בחנות תוכלו ליהנות ממבחר רב של דגמים ממותג בייבי ג'וגר, תוכלו לרכוש או לשכור אמבטיה לחודשים הראשונים בעלות מינימלית שתחסוך לכם מאות שקלים.

מערכת עגליס