הטיפים שלנו

בייבי ג'וגר – העגלה הטובה בעולם!

אין תגובות מערכת עגליס 02/09/2013

 

היא נחשבת לאחת העגלות הפופולאריות ביותר כיום, ולא בכדי ניתן לראות אותה לצד מפורסמים רבים ותינוקם. עגלת בייבי ג'וגר היא עגלה אמריקאית, וכמו מוצרים אמריקאים אחרים, היא מציעה נוחות מרבית, איכות ללא פשרות וגם עיצוב שקשה להתעלם ממנו. מדוע בוחרים בה רבים ומה הם יתרונותיה? על כך, במאמר הבא.

מה מציעה במסגרתה עגלה זו

היא נחשבת לעגלה הטובה ביותר בעולם וגם למבוקשת ביותר. בייבי ג'וגר מיוצרת על ידי חברה אמריקאית, שהפכה לאחד המותגים המובילים בעולם. מדובר בעגלה העומדת בסטנדרטים גבוהים ביותר, עגלה שזכתה בפרסים בינלאומיים רבים ומציעה פטנט בלתי רגיל, שתופס תאוצה ככל שחולפות השנים. עגלת הבייבי ג'וגר היא בעלת גגון עם שלושה שלבים ואפשרות לקיפול מיוחד ההופך אותה לקומפקטית וקלה מאד. היא מציעה נוחות רבה מאד לתינוק וגם בטיחות מלאה. היא מגיעה בצבעים נהדרים ודגמים שונים ונראית ספורטיבית ואופנתית מאד. עגלה זו, שפיתוחה ותכנונה דרשו תקופה ארוכה מאד של עבודה, עומדת בכל התקנים המחמירים ביותר ונבדקה לפני שיצאה לשוק על ידי חברות ידועות בעולם.

יתרונה של עגלה זו היא העובדה שהיא מתאימה לתינוקות שזה עתה נולדו וגם לפעוטות גדולים יותר. הגלגלים של העגלה חזקים ויציבים מאד ואפשר להתאימם לסוגי שטח שונים, כמו חוף הים, מדשאות, אספלט ועוד. הידית של העגלה חזקה במיוחד וניתן בקלות רבה מאד לתמרן אותה ולשלוט בה. מדובר בעגלה מצוינת לכל הורה המעוניין בפתרון איכותי, בעגלה שתלווה את תינוקו לאורך תקופה ארוכה וכמובן גם בעיצוב נהדר וצעיר מאד. קשה להתעלם מהעובדה שמדובר בעגלה שהטיפול והתחזוקה בה קלים ופשוטים מאד. ניתן להוריד את כיסויי העגלה בקלות ולכבס אותה בכביסה רגילה. בד הטיולון שלה ניתן גם הוא להורדה בקלות רבה בזכות הכפתורים שלו. מכיוון שניתן לקפל את העגלה אחסונה איננו מצריך הערכות מיוחדת או מקום מסוים, אולם כן מומלץ לעטוף אותה בניילון כדי לשמור עליה לאורך זמן.

גם המפורסמים בוחרים בבייבי ג'וגר

מסתבר שהמפורסמים גילו את העגלה הזו דיי מזמן ואפשר לראות רבים מהם צועדים עם הבייבי ג'וגר, כשבתוכה תינוקם החדש או הילדון הקטן שלהם. מבין המפורסמים הישראלים שנהנים מאיכויותיה השונות של עגלה זו אפשר למצוא את שירי מיימון, נעמה קסרי, את רמי קליישטיין, את מאיה בוסקילה, את גל גדות, מיכל ינאי, יעל שרוני וגם ישראל קטורזה. מבין המפורסמים המגיעים אלינו מחו"ל, שגם הם גילו את העגלה המשובחת הזו, אפשר למצוא את טורי ספלינג, בן אפלק, ברוק שילדס, האלי ברי ועוד רבים וטובים. מדובר בעגלה המוצעת למכירה בכל העולם כבר מספר שנים וזו גם הסיבה שניתן לראות אותה כמעט בכל מקום.

לסיכום

אין ספק שמדובר באחת העגלות הטובות ביותר בעולם. בחנות של עגליס תמצאו את העגלה המצוינת הזו וזאת לצד שפע של מוצרים נוספים לתינוקות. אם אתם לא רוצים להתפשר על איכות, העגלה הזו היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם, ובעיקר עבור התינוק שלכם!

 

מערכת עגליס