הטיפים שלנו

בייבי ג'וגר – עגלת 3 גלגלים או ארבעה

אין תגובות מערכת עגליס 09/04/2017

אחת ההתלבטויות אשר מלוות הורים צעירים בתחילת דרכם היא איזו עגלה לבחור לתינוק. אם ההתלבטות היא בין שני הדגמים המובילים של בייבי ג'וגר – סיטי מיני 4 גלגלים וסיטי מיני 3 גלגלים, לפניכם כמה משתנים שיסייעו לכם לבחור.

עגלות לתינוק מבית בייבי ג'וגר מותאמות למשפחה האורבנית אשר צריכה להתמודד עם אתגרים כמו צפיפות וניידות בנוחות מקסימלית. לכן מלכתחילה עגלות הסיטי מיני עוצבו על מנת לתת מענה לצרכים אלו. עם זאת ישנם שני סוגים של עגלות סיטי מיני כאשר ההבדל ביניהן הוא מספר הגלגלים. לכן אם אתם מתלבטים באיזו עגלה לבחור: סיטי מיני 3 גלגלים או סיטי מיני 4 גלגלים, לפניכם כמה מהמשתנים אשר יסייעו לכם להגיע למידת התאמה מושלמת לצרכים שלכם ולצרכיו של הרך הנולד.

קודם כל – נקודות הדמיון

היות ומדובר בשני דגמים של אותה החברה ישנן נקודות דמיון רבות. שתי העגלות מתאימות לשימוש החל מגיל לידה וכוללות מתאם לחיבור הסלקל ואת האפשרות להשתמש באמבטיה רכה או קשיחה. הגלגלים של שתי העגלות עשויים מגומי מוקצף, כאשר הגלגלים הקדמיים מצוידים בבולם זעזועים על מנת לאפשר נסיעה רכה בתנאי שטח שונים. כמו כן שתי העגלות כוללות את מנגנון הקיפול המהפכני Quick-Fold המאפשר לקפל את העגלה ביד אחת ובשלב אחד, משענת מתכווננת לאינספור מצבים, שלדה איכותית המיוצרת מ- 100% אלומיניום וגגון שלושה שלבים אשר מכסה 90% מגופו של הילד ובלעדי לעגלות לתינוק של המותג.

ומה ההבדלים?

בין שני הדגמים של העגלות ישנם גם הבדלים אותם יש לקחת בחשבון לפני שבוחרים סופית, היות והבדלים אלו יכולים להשפיע על מידת ההתאמה בין העגלה לבין הצרכים שלכם. ביניהם:

  • משקל – המשקל של עגלת סיטי מיני 3 גלגלים נמוך יותר ממשקלה של עגלת סיטי מיני 4 גלגלים. בעוד שהראשונה שוקלת 7.5 ק"ג בלבד, השנייה שוקלת 9 ק"ג.
  • סיבוב הגלגלים – עגלת סיטי מיני 3 גלגלים קלת משקל ולה גלגל קדמי מסתובב ב – 360 מעלות המגיע עם אפשרות נעילה. עיצובה הייחודי והקליל של העגלה מאפשר לעשות בה שימוש בכל תנאי שטח, לרבות בעת פעילות ספורטיבית כמו הליכות.
  • מחיר – הבדל נוסף בין העגלות הוא במחיר. עגלת סיטי מיני 4 גלגלים הנה יקרה יותר כאשר ההבדל במחיר תלוי במקום בו רוכשים (מדובר בכמה מאות בודדות של שקלים).
  • עיצוב – גם עיצובן של שתי העגלות שונה כתוצאה מכמות הגלגלים. למרות שלשתי העגלות ישנם תאי אחסון גדולים ומרווחים, עגלת סיטי מיני 4 גלגלים כוללת גם אחסון בגב העגלה, כאשר סל החפצים של סיטי מיני 3 נחשב ליותר גדול ומרווח.

ולסיכום – איך נבחר את הסוג המתאים?

כאמור על העגלה שבוחרים להתאים לתינוק כבר מן הימים הראשונים, להיות נוחה, יציבה ובטוחה ובמקביל לספק את המענה המושלם להורים ולאורח חייה של המשפחה. לכן בעת בחירת העגלה יש לקחת בחשבון גם שיקולים אישיים אשר יבטיחו כי תגיעו לבחירה הנכונה ביותר. בכל מקרה מדובר בשני הדגמים המובילים ביותר בשוק ובחברת מותג אשר מספקת אחריות לכל החיים, כך שבכל בחירה שתעשו אתם יוצאים נרווחים.

מערכת עגליס