הטיפים שלנו

גדג'טים לתינוקות 2014-2015

אין תגובות מערכת עגליס 20/10/2014

אפשר למצוא כיום מבחר עצום של מוצרים לתינוקות וגם להורים הטריים וכמובן גם שפע של גאדג'טים נהדרים, המספקים מענה לצרכים שונים. חלקם יכולים להיות שימושיים מאד, אחרים פחות, אך בכל מקרה הם מציעים פתרון נקודתי ויכולים להפוך את הטיפול בתינוק להרבה יותר נוח ופשוט. השנה עלו על המדפים מגוון נהדר של גדג'טים, המוצעים בטווח רחב של מחירים. הנה דוגמא לכמה מהם:

  1. מדחום דיגיטלי – מדובר באחד הגדג'טים השימושיים והיעילים ביותר שתמצאו כיום. המדחום הדיגיטלי הזה ישרת אתכם לא מעט וגם יאפשר לכם למדוד את החום של הזאטוט בקלות רבה יותר. כל מה שצריך לעשות הוא להצמיד אותו למצחו ובתוך זמן קצר לקבל את התוצאה. המחיר של המדחום גבוה באופן יחסי אמנם, ובמיוחד בהשוואה למדחומים רגילים, ובכל זאת, מדובר כאן בהשקעה שמצדיקה את עצמה.
  2. מושב בטיחות – מדובר כאן באחד מהמוצרים החשובים ביותר שעל כל הורה לרכוש לכבוד הצטרפותו של התינוק החדש אל המשפחה. סייבקס הוא מושב בטיחות לתינוק, הנחשב לאחד ממושבי הבטיחות המובילים ביותר באירופה, לרבות בישראל. המושב כולל כרית ביטחון, שמגינה על התינוק ועוטפת אותו לחלוטין. הכרית מונעת פגיעות, העשויות להתרחש במהלך הנסיעה וגם שומרת על חלקו התחתון של התינוק. מושב בטיחות זה מתאים לטווח גילאים רחב מאד, החל מגיל שנה ועד לגיל 12, למשקל של 36 ק"ג.
  3. מחמם מגבונים חשמלי – הנה גאדג'ט נוסף שקשה להתעלם ממנו. מחמם המגבונים החשמלי הזה, שגם הוא נחשב למוצר נחשק מאד, מתאים במיוחד לתקופת החורף והוא דואג לחמם את המגבונים רגע לפני שמשתמשים בו. מכיוון שמגעו של המגבון הקר פחות נעים לתינוק בחורף, אפשר לחמם אותו במכשיר המיוחד הזה ולהציע לתינוק את הפתרון המתאים, ובעיקר החמים. אפשר לרכוש אותו בארץ וגם בחו"ל ואפילו להשתמש בו כמחמם בקבוקונים.
  4. תיק עריסה – מי שחשב על הרעיון הזה בהחלט היה גאון. מדובר בתיק נסיעות, הכולל חמישה כיסים. תיק זה נפתח לעריסה שבה התינוק יכול לישון וכמובן גם משמש כאמצעי לאחסון פריטים שונים. אפשר לקחת אותו לטיולים, לנסיעות ולכל מקום שבו מעוניינים לספק לתינוק מענה מתאים כדי להלין אותו. את הפריטים שנמצאים באחד מתוך חמשת כיסיו של התיק, אין צורך להוציא גם כשפותחים אותו והופכים אותו לעריסה.

לסיכום

רגע לפני שבוחרים את אחד הגאדג'טים, חשוב לבצע סקר שוק, להשוות בין כמה דגמים שונים וגם לבחון עלויות. המוצרים המוצעים כיום לתינוקות יכולים לעזור מאד להורים ובעיקר גם לתינוקות. חשוב לוודא שהם אכן עומדים בכל תקני הבטיחות הנדרשים ומספקים את המענה המתאים. מומלץ לקרוא חוות דעת על מוצרים אלה באינטרנט וגם לשאול הורים אחרים. כדאי לבדוק גם מי היא החברה המייצרת את המוצר והאם מדובר בחברה הנחשבת למובילה ולידועה בתחום.

 

 

מערכת עגליס