הטיפים שלנו

גם האמא צריכה מנוחה – דרכי בילוי לאבא ולתינוק

אין תגובות מערכת עגליס 28/09/2017

אחרי תשעה חודשים בבטן ועוד מי יודע כמה לילות של אינפוזיית חלב אם – בת זוגך היא אחד האנשים היגעים ביותר הקיימים על פני הגלובוס. עכשיו, כשהתינוקי שלכם כבר קצת יותר גדול ומבין עניין, אין טוב יותר מלתת לבת זוגך את המנוחה שהיא זקוקה לה, ולשלב את זה עם הנאה משותפת וזמן איכות לך וליציר כפיכם. הנה כמה רעיונות כיצד:

לכו יחד למשחק ספורט

אם אתה רוצה שהוא יגדל להיות אוהד הקבוצה הנכונה (כשאנחנו אומרים "הנכונה" אנחנו מתכוונים כמובן לקבוצה שאתה אוהד, כן?), כדאי שהוא יספוג את צבעי המדים, את אופי המשחק ואת האווירה הכללית כבר מגיל צעיר. קנה לכם כרטיסים במושבים טובים, צייד את הבייבי בחולצת הקבוצה וקדימה: התחילו להריע יחד! אנחנו מבטיחים לך שהוא לא ישכח את החוויה גם שנים אחר כך.

ספגו מים, והרבה!

אין חוויה כיפית יותר לילד (וגם למבוגר…) מאשר הנאה במים. אם אתה מהאבות המשקיעים, אתה יכול לקנות לבייבי שלכם בריכה מתנפחת ולהציב אותה בחצר, אם תרצה להעניק לו חוויה משותפת עם ילדים נוספים, תוכלו ללכת יחד לבריכה העירונית, וכמובן שהאופציה של חוף תמיד שם בשבילכם, בוקר וערב.

חלקו יחד תחביב

אתה חוטא בכתיבה למגירה? יש לך סטודיו לבניית רהיטים מעץ? נהנה מפריטה בגיטרה או מתיפוף תופים רועש? לא משנה מה התחביב שלך, שתף בהנאה הזו גם את הצאצא! אתה יכול ללמד אותו את הצעדים הבסיסיים, אלה שגם הוא יכול לעבד ולעשות בעצמו, וככל שיעבור הזמן – תוכלו ליצור יחד דברים משגעים!

בקרו את החיות

לא משנה באיזה גודל, מאיזה סוג ומאחורי איזו גדר הם מסתתרים – בעלי החיים הם ידידיהם הטובים של רוב הילדים, גדולים כקטנים. אתם יכולים לנסוע יחד לגן החיות התנכ"י או לספארי ברמת גן וליהנות משעות שוטטות ארוכות בין הביתנים השונים, להכיר את החיות ובעיקר – לצבור שעות זמן איכות כיפיות ביותר!

צאו לפארק

צאו לפארק עם אופניים, עם ספר ושמיכה, עם צעצועים, או אפילו בלי כלום! מרחבי הדשא והאוויר הפתוח יעשו את העבודה והילד שלכם יהנה כהוגן כשהוא מתגלגל, קופץ ובעיקר, אם להיות כנים, פורק אנרגיה שתבטיח לשניכם מנוחה בהמשך, לא לשכוח עגלת תינוק או טיולון בהתאם לגילו של הילד

לכו יחד לסרט

לא משנה כמה המסך שלכם בבית גדול, אין כמו לשבת מול מסך קולנוע ענק, לחלוק פופקורן (ועוד שוקולד, נו ברור) וליהנות יחד בצפיה משותפת בסרט ילדים נבחר. אתם הרווחתם שעתיים של מנוחה (וגם הנאה!) והוא הרוויח חוויה שהוא לא ימהר לשכוח.

לא צריך יותר מדי כדי לגרום לקטנטנים שלנו ליהנות. מה כן צריך? כוונה טובה, ראש יצירתי ורצון לעשות כיף יחד. אמא, את יכולה לנוח בשקט – הם הולכים לעשות חיים משוגעים יחד!

 

 

מערכת עגליס