הטיפים שלנו

דברים שכדאי להכין בבית לפני הלידה

אין תגובות מערכת עגליס 24/10/2017

צפוי בקרוב להצטרף למשפחתכם תינוק חדש? אם כן, חשוב שתערכו לקראת בואו ותכינו את הבית כהלכה, כדי להבטיח שיקבל מענה לכל צורך. הנה דוגמא ל-5 דברים שכדאי להכין בבית לפני הלידה:

עריסה

עריסה לתינוק היא אולי אחד האלמנטים החשובים ביותר עבור התינוק, זה שחובה שיהיה בכל בית לפני הלידה ולקראת הגעתו של התינוק החדש. העריסה משמשת את התינוק מרגע לידתו ומתאימה למשך תקופה של מספר חודשים. שלא כמו מיטה, ובגלל גודלה, אפשר להעביר עריסה לתינוק בקלות רבה ממקום למקום: מחדר התינוק לחדר ההורים או לכל חדר אחר, אם רוצים. ישנן עריסות בדגמים ובמידות שונות, בשלל של עיצובים ודוגמאות.

שידת החתלה

בשנים האחרונות הפכה שידת ההחתלה לריהוט שהוא בגדר חובה בבתים רבים. על השידה, וכפי שניתן לנחש את שמה, אפשר להניח את התינוק ולחתל אותו בזהירות ובנוחות רבה. השידה בגובה מסוים, על מנת לאפשר להורה המחתל לעשות את הפעולה הזו בקלות רבה יותר ולדאוג לתינוק בכל רגע נתון. היתרון הגדול של השידה היא העובדה שזהו פתרון אחסון מצוין, כך שניתן לנצל אותה לשני שימושים: הן להחתלה והן לאחסון פריטים מסוגים שונים.

עגלה לתינוק

אוטוטו הלידה? אם כן, אתם מוכרחים שתהיה לכם בבית גם עגלה לתינוק. השוק מציע כיום שפע בלתי רגיל של אפשרויות, עגלות בעיצובים ובסגנונות שונים. ישנן עגלות לתינוקות יחידים, עגלות לתאומים ואפילו עגלות לשלישיות. ישנן עגלות יוקרתיות, המיוצרות על ידי החברות המובילות בשוק כיום ויש גם את העגלות הפשוטות יותר. כך או כך, יש לשים דגש על שני פרמטרים חשובים ביותר: מידת הבטיחות שמציעה עגלת התינוק וגם הנוחות.

בגדים לתינוק

אם זהו התינוק הראשון שלכם, כדאי לכם לדאוג לבגדים בבית, שישמשו את התינוק. אם יש לכם כמה ילדים בבית, סביר שבגדי התינוק שלהם עוברים בירושה. יחד עם זאת, כדאי להתחדש ולרכוש לתינוק שזה עתה מצטרף למשפחה בגדים חדשים לגמרי, מעבר למשומשים. חשוב שאלה יהיו בגדים המתאימים לחודשים הראשונים לחייו, תוך התייחסות גם לעונה שבשנה (חורף או קיץ). כדאי לרכוש כמות מספקת של בגדים, שכן הם זקוקים לכביסות בתדירות גבוהה וחשוב שיהיו בגדים חלופיים, כשחלק נמצאים בכביסה.

טיטולים

גם כאן מדובר במוצר שכדאי מאד לרכוש אותו מראש. חשוב שתצטיידו בכמות מספקת של טיטולים לימים הראשונים, כאלה המתאימים לתינוק בן כמה ימים. מכיוון שאתם צפויים לרכוש לא מעט כאלה בשנים הראשונות לחייו, חפשו מקומות המציעים לכם מבצעים והנחות אטרקטיביות, שיוזילו את העלויות.

לסיכום

בין אם זו עריסה לתינוק, שידת החתלה, בגדים חדשים או כל פריט אחר, ערכו סקר שוק ושימו דגש רב על האיכות. הקפידו לפנות לחנויות המתמחות בכך, כאלו המכירות היטב את צרכי הלקוח ויודעות להתאים לו את המענה הנכון.

מערכת עגליס