הטיפים שלנו

הולכת להיות אמא? מתי כדאי להתחיל עם הקניות לתינוק/ת החדש/ה?

אין תגובות מערכת עגליס 02/10/2014

 

בסוף ההיריון כאשר הציפייה גדולה וההתרגשות לקראת הופעת התינוק בעיצומה, חשוב לא לשכוח דבר על מנת שהימים הראשונים שלך עם התינוק בבית יהיו נוחים ככל האפשר. בתהליך ההכנות שבו תהיה נתונה בסוף ההיריון, חלק נכבד מהמלאכה היא להכין את עצמך נפשית לקראת השינוי הגדול שיקרה לך. חשוב גם להכין את הבית לקראת ההגעה של התינוק ולשם כך יש לרכוש את כל המוצרים הבסיסיים אותם תצטרכי על מנת לטפל בילדך. במאמר הזה נמליץ לך על סדר הפעולה הנכון ועל התזמון שיעזור לך להתמודד עם משימת ההכנה.

מה אמא לעתיד צריכה לדעת?

בתור אמא לעתיד עלייך לזכור כי את הנוחות שלך ואת תחושת הביטחון שאת חשה ירגיש גם התינוק שלך ולכן ככל שתהיה יותר שלווה רגועה ומוכנה, כך הימים הראשונים שלך עם ילדך בבית יהיו נוחים ורגועים יותר. על מנת לא לשכוח דבר, אנו ממליצים לך לערוך רשימת מוצרי תינוקות שאת חושבת שתצטרכי ולחלק אותה לתתי נושאים כמו טיפול, ביגוד ואבזור לבית. כדאי גם לעשות רשימה נפרדת למתנות שאת צפויה לקבל לכבוד הולדת התינוק, בה כדאי לכלול אביזרים חיוניים אך לא את המוצרים שתצטרכי אותם בימים הראשונים. אנשים קרובים נוהגים לפנות להורים הטריים על מנת לבדוק אילו מתנות הם מעדיפים על מנת לרכוש מתנה שימושית. רשימה מסודרת של דברים שאת צריכה תעזור גם לך וגם לחברים ולקרובי המשפחה שלך.

מתי כדאי להתחיל לרכוש את המוצרים לתינוקות

השאלה הכי בוערת שכל אישה בהיריון שואלת את עצמה היא מתי צריך להתחיל לרכוש מוצרי תינוקות. תשובה ודאית אין מכיוון שכל אמא חשה את הצורך הזה אחרת אבל נמליץ שלא להמתין עם הקניות לחודש האחרון של ההיריון. התקופה הכי טובה לעשות את כל הרכישות עבור התינוק היא מתי שאת מרגישה טוב, כשנוח לך וכשיש ברשותך את הזמן הפנוי לשם השוואת מחירים ולבדיקת המוצרים בצורה יסודית. זה יכול להיות כמה חודשים לפני לידת התינוק או ממש בתחילת  ההיריון, העיקר שתיגשי למשימה עם רוגע ושלווה ותבחרי את החנות שבה תמצאי את המוצרים במחירים הכי משתלמים. את החדר של תינוק כדאי להכין כחודשיים לפני הלידה גם מכיוון שזה יסב לך עונג לראות אותו מוכן ומזומן לילדך וגם כי כך תוכלי להוציא אל הפועל את הצורך הטבעי שלך בקינון.

איפה כדאי לקנות?

שאלה חשובה מאוד היא היכן הכי מומלץ לקנות מוצרי תינוקות. באתר למוצרי תינוקות עגליס למשל תוכלי לבחור בין כמה שיטות לרכישת הציוד לתינוק כשמדובר על הפריטים היקרים כמו עגלה למשל. האתר הזה מציע מבצעים ומחירים אטרקטיביים גם לרכישת הציוד החדש אבל במידה ואת מעוניינת להוזיל עלויות, תוכלי לבחור באפשרות השכרה, ליסינג או רכישה של מוצרים יד שנייה. מכיוון שמדובר על אתר שמרכז את כל הציוד הדרוש לתינוק, רכישה מרוכזת תקל עלייך ותאפשר לך לסיים את משימת ההתארגנות בקלות ובמהירות.

 

 

מערכת עגליס