הטיפים שלנו

הורים בפעם הראשונה? הכירו את עגליס!

אין תגובות מערכת עגליס 20/05/2015

 

אין הורה ותיק שלא יאמר לכם עד כמה הוא היה עושה דברים אחרת אם הוא רק היה יודע אז את מה שהוא יודע היום. לרוב, הורים ותיקים אפילו לא יגידו את זה על דרכי החינוך וההתמודדות הראשונית, אלא על הרכישות האינטנסיביות של מוצרי תינוקות מסוגים שונים, ובפרט אלה היקרים ביותר. מכיוון שתינוק לא נולד עם מדריך כתוב, בטח לא כדי לדעת מה ואיך לרכוש, הקמנו את עגליס.

מלבד היותה של עגליס חנות למוצרי תינוקות איכותיים, כאלה שאנחנו יודעים שתצטרכו באמת, אנחנו מציעים לכם קונספט חדש ויחודי שכולו חיסכון עצום בהוצאות המגיעות עם תינוק. בעידן בו המצב הכלכלי מציב אתגר מול הורים חדשים, זה אך הגיוני שגם ההוצאות הראשוניות יצטמצמו משמעותית. רבים מבינים כיום שקניית עגלה אינו עסקה משתלמת. לרוב מחירי העגלה מאמירים לאלפי שקלים, כאלה כבר לאחר מספר חודשים עד שנה, רובנו עוברים להשתמש בטיולון שחוסך במקום ופשוט יותר לתפעול.

לצד החיסכון בכספים, אנחנו נכנסים לעידן חדש, "ירוק" וחסכוני יותר. כולנו מבינים שאין צורך יותר לקנות מוצרי תינוקות חדשים שישמשו אותנו תקופה קצרה ביותר אבל יעשו חור עצום בכיס ויזהמו את הסביבה.

על כן, בעגליס, אנחנו מציעים מספר שירותים שיכולים לחסוך לכם כספים רבים אך גם להבטיח שתיהנו מיתרונות של מוצרי תינוקות מעולים בהשקעה קטנה יותר משמעותית:

ליסינג לעגלות חדשותהתשלום על העגלה הינו חודשי, לתקופת מינימום של 12 חודשים. בתום התקופה ניתן לשלם את היתרה ולקבל את העגלה, או להחזיר את העגלה. בדרך זו תוכלו לחסוך עד 40% ממחיר העגלה, ליהנות מעגלה חדשה לתקופת זמן אידיאלית ולהחזיר אותה.

השכרת עגלות מחודשות – שהינן במצב מצוין ומושכרות לתקופות משתנות. ניתן להשכיר גם: עריסות שמתיישבות על העגלה ("אמבטיות"), עגלות עריסה, טיולונים, עגלות תאומים וכו'.

בנוסף, ניתן לרכוש גם עגלות יד שניה מחודשות במצב מצוין ובמגוון מחירים שיתאימו לכל כיס ובאם אינכם הורים בפעם הראשונה, ניתן לבצע גם עסקת "טרייד אין" עם העגלה הישנה שלכם, ולקבל עבורה על 600 ₪ זיכוי לרכישת עגלה חדשה/ מוצרים בחנות. רצוי לתאם את השירות מראש.

 

לצד הפתרונות המצוינים שאנו מציעים לכם בעגליס לרכישת והשכרת עגלות, אנו מציעים גם חדרי ורהיטי תינוקות באיכות מצוינת, מושבים שונים לרכבים: סלקלים, כיסאות בטיחות ובוסטרים, מוצרי תינוקות וטקסטיל – החל ממגבות רכות ועוטפות המעוצבות בצורה האידיאלית ביותר על מנת להקל עליכם במקלחת ועד מצעים מעוצבים שיתאימו לכל חדר. בנוסף, אנחנו מציעים גם תיקים מהחברות שנחשבות באמת, כאלה שבאמת הייתן רוצות לקחת איתכן לכל מקום בנוחות מירבית, לצד מנשאים נוחים ופרקטיים בעלי שם עולמי שיהוו ידיים שניות לכל הורה חדש. לצד כל אלה יש לנו מבחר גדול של מתנות מעולות לכל הורה ותינוק חדש.

כמובן שאנחנו מעניקים תמיד את השירות המקצועי ביותר עם החיוך הגדול ביותר, והניסיון הרב שלנו שאנחנו רק מחכים להזדמנות על מנת לחלוק אותו איתכם. אנחנו נלווה אתכם בבחירת כל פריט מהגדול לקטן ונעזור לכם לצאת בביטחון מהחנות, עם כמה טיפים לקסם החדש שיקרה בחייכם.

 

מערכת עגליס