הטיפים שלנו

היתרונות הברורים בליסינג לעגלות תינוק

אין תגובות מערכת עגליס 30/04/2013

 

לידת תינוק היא אחד האירועים המרגשים והמשמחים ביותר בחיים. אך עם ההתרגשות והשמחה נדרשת גם היערכות רצינית והתכוננות לקראת בואו והוספתו למשפחה. אחד הדברים הראשונים שיש בהם צורך בעת לידת תינוק הוא עגלת תינוק. כיום קיימות עגלות שונות ממגוון מותגים, חברות ועיצובים, ורובן יקרות מאד וחוצות את מחיר ה- 2000 ₪. הורים צעירים רבים אומנם רוכשים עגלה משולבת הכוללת עגלת שכיבה, טיולון וסל קל המתלבשים על גלגלים. אך מהר מאד ההורים נוכחים לדעת כי ברגע שהתינוק כבר גדול מספיק ויכול לשבת, אין צורך בעגלה הגדולה והמסורבלת וכך מוצאים עצמם שוב מחפשים אחר טיולון ומצטערים על כספם הטוב שבוזבז לשווא. כיום כבר לא צריך להצטער! ליסינג לעגלות תינוק עשוי להיות הפיתרון המושלם לחיסכון בכסף עבור עגלה מצד מבלי להתפשר על מותג או איכות.

איך זה עובד?

  1. ראשית, בוחרים ההורים עגלה חדשה מתוך קטלוג עגלות המציע את מגוון המותגים, העיצובים והדגמים בתחום.
  2. בניית עסקה המתאימה ביותר ללקוח. העסקה כוללת בדרך כלל תקופת שימוש רצויה ותשלום חודשי במשך כל התקופה. בעת חתימת העסקה מופקד סכום פיקדון עבור העגלה אשר מוחזר במלואו בתום העסקה, ובתנאי שהעגלה חוזרת במצב טוב.
  3. כחודש לפני תום העסקה ניתנות שלוש אפשרויות בחירה ללקוח: החזרת העגלה, רכישת העגלה (על ידי השלמת הסכום שנותר לאחר תשלומי הליסינג החודשיים או החזרת העגלה תמורת טיולון (בתוספת ההפרש להשלמת מחיר הטיולון).

מהם היתרונות בליסינג לעגלות תינוק?

  1. אחד היתרונות הברורים הוא החיסכון בכסף. הלקוח משלם עבור העגלה דמי שימוש חודשיים ואינו מחויב לרכישת העגלה. בכך הוא יכול להשתמש בה לתקופה בה היא נחוצה לו ולאחריה להשיב אותה.
  2. אין צורך באחסון העגלה אשר תופס מקום ומעלה אבק. גם אם אתם מתכננים עוד ילדים, הרי שעגלת שכיבה שימושית לחודשים ספורים בלבד, לאחריהם יש לאחסנה. אחסון העגלה תופס מקום ודורש מקום ראוי על מנת למנוע פגעים בעגלה. כאשר מחזירים את העגלה במסגרת עסקת ליסינג, אין צורך לדאוג לאחסון העגלה.
  3. קיימת אופציית רכישה בתום תקופת העסקה שנחתמה ולכן תמיד קיימת האפשרות לרכוש את העגלה ולא להחזיר אותה, במידה ואתם מרוצים מהעגלה ומעוניינים להשאיר אותה אצלכם.

ליסינג לעגלות תינוק – טרנד חדש ומשתלם

בסופו של דבר, ליסינג לעגלות תינוק הוא פתרון אולטימטיבי עבור הורים המעוניינים בעגלה איכותית ואולי גם יוקרתית, אך לא רוצים להשקיע המון כסף ברכישתה ולפנות מקום לאחסונה בתום השימוש. בייחוד כאשר מדובר בשימוש לפרק זמן קצר יחסית. ליסינג לעגלות תינוק הולך ותופס תאוצה בקרב יותר ויותר הורים ויש מי שכבר אומר בחצי חיוך "איך לא חשבו על זה קודם"?

מערכת עגליס