הטיפים שלנו

הלידה מתקרבת? היכן תוכלו לחסוך?

אין תגובות מערכת עגליס 09/05/2017

איזו התרגשות, עוד מעט והתינוק יהיה בחוץ, יצטרף לחיק המשפחה ויוסיף אור גדול למעגל הזוגיות שלכם. עם זאת, כל עוד הוא עוד בפנים, יש למהר לרכוש כל מה שצריך עבורו, אך באופן חכם, מבלי להוציא יותר מהנחוץ ומבלי להילחץ מהוצאה גבוהה – במיוחד כיום כאשר הרשת האינטרנטית מהווה חלק אינטגרלי מחיינו וכאשר ערך הקיימות עולה כל העת מדרגה. להלן מגוון טיפים עבור רכישה חסכונית:

נצלו את קבוצות הוואטסאפ!

כל קבוצות הוואטסאפ שלכם עשויות להתגלות כמאוד יעילות רגע לקראת לידה. פשוט פרסמו שתשמחו לקבל מגוון מוצרי יד שנייה במצב טוב, ובמהרה תגלו איזה אוצרות מחכים לכם, כך שכל שנותר לעשות זה לאסוף, לנקות ולחכות ללידה. מדוע השיטה כה יעילה? ובכן לא פעם אנשים מבקשים להיפטר מלול, מעגלה, ממצבור בגדים וכדומה, ועל כן פשוט שמחים על ההזדמנות למסור את הציוד לדמות מוכרת, כך שהם גם זוכים לתרום וגם לפנות מקום רצוי בביתם.

היצמדו לרשימה

לאחר שיודעים מה ניתן לקבל ללא תמורה מחברים, שכנים ובני משפחה, יש לערוך מחדש רשימה של מוצרים שעדיין חסרים. את הרשימה אפשר להשיג בכל חנות למוצרי תינוקות או להיעזר בהורים ותיקים יותר. עם הרשימה הזו יש ללכת לחנות (שבדקתם את רף המחירים שלה לפני), להיצמד אליה ולא להתפתות לרכוש מוצרים נוספים.

לא לרכוש בלחץ

לא פעם הורים טריים ממלאים את העגלה במגוון מוצרים שאין בהם באמת צורך, רק מתוך חשש שיורגש החוסר. ובכן יש לזכור שלידה היא רק תחילתו של מסע נפלא ועל כן תמיד יהיה ניתן לבצע השלמות של מוצרים. על כן אם לא חייבים, אל תמהרו לרכוש, שכן לאחר הלידה, לא פעם מקבלים מגוון מתנות שעשויות למלא את החוסרים.

מעקב אחר מבצעים

מבקשים לרכוש ריהוט לחדרי תינוקות, משחקי התפתחות, משטחי פעילות וכדומה, אך באותה נשימה גם  מבקשים להימנע מהוצאה גבוהה שלא לצורך? ובכן אתם מוזמנים ליהנות ממועדוני לקוחות, כאשר גולת הכותרת היא שאינכם צריכים להיות במעקב תמידי אחר הנחות ומבצעים, וזאת בזכות הרשמה חינמית לאתר "מועדונט" שמאפשר לכם להישאר מעודכנים בכול רגע נתון.

חנויות יד שנייה , ליסינג והשכרה

עוד דרך משתלמת במיוחד עבור השלמת הציוד החסר, הינה לפנות ישירות לחנויות יד שניה, כך ניתן לרכוש עגלת תינוק יד שנייה איכותית במחיר נמוך במיוחד, אפשרויות נוספות שיכולות לחסוך לכם בהוצאות הן ליסינג והשכרה של עגלות חדשות. שירותים ייחודיים אלו מאפשרים לכם להתפנק בעגלה חדשה לגמרי תוך כדי חסכון כספי גדול וחסכון במקום בבית ברגע שכבר סיימתם להשתמש במוצר.

חבילת לידה

לרוב כאשר עושים רכישה של חבילת לידה, התשלום עבור החבילה הינה זול יותר מאשר קניה של מוצרים בודדים כך שקניה מרוכזת בהחלט עלולה להשתלם!

שיהיה במזל טוב!

מערכת עגליס