הטיפים שלנו

המדריך לחיסכון בקניית מוצרי תינוקות

אין תגובות מערכת עגליס 07/05/2013

 

כשנולד תינוק, עם השמחה והאושר, מגיעות גם לא מעט הוצאות. הטיפול בתינוק דורש רכישת מוצרי תינוקות שונים כמו עגלה, ריהוט לחדר התינוק, ביגוד ומצעים, מוצרי טיפול ועוד. לעיתים קרובות מוצרים אלה גם עולים לא מעט. ישנם מוצרים בהם לא ניתן וגם לא כדאי לחסוך, אבל יש לא מעט מוצרים שניתן לחסוך ברכישתם. כיצד תחסכו בקניית מוצרי תינוקות עבור התינוק שלכם? להלן מדריך בנושא.

מוצרי תינוקות יד שנייה

כיום אפשר לקנות מוצרי תינוקות יד שנייה. ישנם מוצרים טובים ואיכותיים, אשר אומנם היו בשימוש אך נותרו שמורים מאד, לפעמים כמו חדשים. עגלת שכיבה לתינוק למשל: מדובר במוצר שמשרת אותנו רק לחודשים ספורים שאחריהם אנו מחליפים את העגלה הגדולה והמסורבת בטיולון קטן ונוח. לפעמים לא כדאי לרכוש עגלת שכיבה חדשה, בייחוד אם אתם מחפשים איכות ומותג. העגלות הללו כיום יקרות מאד. אבל אם קונים עגלה כזו יד שנייה, אפשר אפילו להתפשר על דגם ישן יותר או על צבע אחר ומקבלים עגלה איכותית, טובה, כמעט חדשה במחיר רצפה. גם בבחירת ריהוט לתינוק אפשר לרכוש מיטת תינוק ושידת החתלה יד שנייה. בכל מקרה, כשקונים יד שנייה חשוב לשים לב לאיכות המוצרים, לוודא שאין הם פגומים, ואם בכל זאת קיים פגם הוא אינו הופך את המוצר ללא בטיחותי (למשל אם בשידת ההחתלה יש שריטה או שבעגלה הריפוד קצת מלוכלך). בנוסף כדאי לבדוק אם קיימת עדיין אחריות למוצר ולבקש אותה ביחד עם קניית המוצר.

קניית חבילת לידה מרוכזת

ניתן לרכוש חבילת לידה מרוכזת במחיר משתלם. יתרון נוסף ברכישת חבילת לידה הוא הוויתור על הצורך להתרוצץ ולרכוש כל מוצר בנפרד, התרוצצות אשר עשויה להיות מתישה ומיותרת. במסגרת חבילת לידה רוכשים ההורים עגלה, סל – קל, מיטת תינוק, שידת החתלה, מזרן, מצעים, בגדי גוף, מכנסונים, בקבוק ומוצצים, כובע, מד חום, אמבטיה לתינוק ואת כל הציוד הראשוני הנדרש לטיפול בתינוק. מחירן של חבילות לידה משתנה מחבילה לחבילה בהתאם לסוג הרהיטים שקונים ומותג העגלות, אבל בכל מקרה הוא יוצא משתלם וזול יותר מאשר רכישת כל מוצר בנפרד.

פתרונות רכישה חדשניים

כיום קיימים פתרונות רכישה למוצרי תינוקות חדשניים כמו ליסינג עגלות. פתרון זה מציע רכישת עגלה חדשה על פי בחירתכם, ותשלום חודשי למשך תקופת השימוש בעגלה. בתום השימוש ניתן לרכוש את העגלה על ידי השלמת הפרש המחיר שנותר או החזרת העגלה לחנות. פתרון נוסף הוא שימוש בשירות של השכרת עגלות. שירות זה מאפשר שכירת עגלה, מכל סוג שהוא, למשך תקופה שתקבעו מראש. המחיר החודשי לעגלה ייקבע על פי סוג העגלה, מצבה, איכותה וכד'. באופן הזה תוכלו לחסוך אלפי שקלים וליהנות מעגלה טובה ואיכותית למשך הזמן הדרוש לכם.

מערכת עגליס