הטיפים שלנו

המדריך לקניית ביגוד תינוקות לחורף

אין תגובות מערכת עגליס 20/01/2013

 אם אתם הורים צעירים ולא מנוסים, החורף הראשון עם התינוק שלכם הוא הרפתקה לא קטנה שדורשת הערכות מראש. חנויות איכותיות שמוכרות ביגוד תינוקות לחורף יוכלו לסייע לכם לעבור את העונה הקרה בשלום בלי מחלות מיותרות או הצטננויות. המפתח לתינוק בריא הוא ציוד נכון וביגוד חמים ומתאים לעונה – מהם הדברים שאנחנו חייבים לקנות לפני תחילת העונה כדי להבטיח שלתינוק יהיה נעים לכל אורך חודשי החורף? על כך ננסה לענות במאמר זה.

רשימת ביגוד בסיסי

לפני כל מסע קניות בחנות מוצרי תינוקות, חשוב שתערכו רשימה של כל הפריטים שאתם צריכים. ביגוד בסיסי לחורף כולל ביגוד ראשוני חמים כמו מכנסי רגליות, אוברולים, בגדי גוף וגופיות מעטפת. חשוב מאד לבדוק שהבגדים עשויים מ-100% כותנה, איכותיים ובעלי שכבת חימום נעימה ונוחה על הגוף. כשמדובר בחורף, כדאי להצטייד בכמה מארזים ולרוב אפשר למצוא שלישיות של בגדי גוף, מכנסיים וגופיות בסטים צבעוניים איכותיים. לצד הביגוד הבסיסי הזה כדאי לרכוש כמה זוגות גרביים, כובע חורף איכותי שיגן על ראשו של התינוק, שמיכות מעטפת נעימות שעוטפות את התינוק בתחושה שמדמה את הרחם ומעיל נוח ליציאה בגשם.

הכן תינוקך לחורף – הכר את התקציב שלך

אם אתם עומדים להכניס לחייכם תינוק קטן חדש, אתם עומדים לגלות שקניות הביגוד לעולם לא נגמרות. העובדה שתינוק קטן גדל כל כך מהר ומתפתח לפעמים משבוע לשבוע, מחייבת אתכם לעשות חושבים בכל מה שקשור לקניית הביגוד המושלם ולמצוא את השילוב המנצח בין איכות המוצרים ובין מחיר נוח ומשתלם – כך שלא תבזבזו את כל התקציב שלכם על קניית הביגוד. לפני שאתם יוצאים למסע הקניות הזה מצאו חנות שמאפשרת לכם לקנות את כל הביגוד הדרוש לחורף במחירי מבצע נוחים ומשתלמים.

לדעת איך לכבס

לפני שאתם קונים ביגוד תינוקות לחורף, כדאי שתפגשו מחדש את מכונת הכביסה שלכם – איתה אתם עומדים להתראות הרבה מאד בתקופה הקרובה. תינוקות מלכלכים בגדים במהירות שיא- על ידי פליטות לאחר הנקה או שתייה מבקבוק, לכלוך אוכל בתקופת הטעימות, יציאות שמתפספסות ועוד. חשוב שתקנו ביגוד מכותנה 100% של חברות איכותיות ותכבסו את הבגדים בטמפרטורה נמוכה כך שלא יתכווצו או יהרסו. בנוסף, חשוב להשתמש באבקות כביסה ומרככים שמתאימים לשימוש על בגדי תינוקות ולא יגרמו לתגובות רגישות ואלרגיות אצל התינוק.

לסיכום, קניית ביגוד תינוקות לחורף הוא דבר פשוט למדי אם עושים את הקנייה בצורה מחושבת, רושמים ולוקחים בחשבון את כל הפריטים החשובים שנצטרך ומוצאים מוצרים איכותיים שמשלבים בין נוחות, בדים חמימים ונעימים, ומחירים נוחים מהיצרן. ביגוד תינוקות לחורף לא צריך לקנות בחנויות בוטיק יוקרתיות. העובדה שתינוקות גדלים מהר כל כך מחייבת אתכם לפעול במחשבה תחילה ולקנות מוצרים איכותיים אבל פשוטים – בחנויות שמציעות מבצעים טובים והנחות על ביגוד.

מערכת עגליס