הטיפים שלנו

המותגים המובילים כיום בעגלות

אין תגובות מערכת עגליס 14/10/2020

בטיחות מרבית, נוחות עילאית וכמובן – אסתטיקה. כל אלו הם הקריטריונים המנחים את ההורים בבחירת העגלה לתינוק שלהם. זוהי אינה בחירה קלה, בין השאר משום שהעגלה צפויה ללוות את המשפחה בשנות חייו הראשונות של הילד, ולעיתים היא אף תשמש גם את הילדים הבאים בתור. לכן, הורים רבים בוחרים במותגים מבוססים שכבר הוכיחו את עצמם, וכאן ריכזנו לכם את המובילים שבהם.

בייבי ג'וגר

מותג זה בחר לעצמו בשם המושלם – עגלה מאיכות מעולה שמצליחה לשמור על קלילות וזריזות, ואם תרצו, תוכלו גם לרוץ איתה (בזהירות, כן?). זאת עגלה אידאלית גם למי שמעוניין בעגלת תינוק נוחה לתפעול שקל מאוד לנייד ממקום למקום. היא ידועה בין השאר בזכות הקיפול הקל שלה – משיכה אחת והעגלה מקופלת ומוכנה לאחסון בתא המטען של הרכב. לצד הקיפול הנוח עגלת הבייבי ג'וגר כוללת גם מקום אחסון מתחת למושב, וגגון שיבטיח להגן על ראשו של הילד מפני אור השמש.

סייבקס

לאט אך בטוח הפכה סייבקס לאחד המותגים המבוקשים ביותר בתחום עגלות התינוק. היא מצליחה לעשות את זה בזכות היכולת שלה לשלב בין עיצוב וגימור מדויקים לבין בטיחות ונוחות. גם היא, בדומה לבייבי ג'וגר, מותאמת להתנהלות זריזה ונוחה בעיר, וגם אותה מקפלים בקלות ביד אחת. מותג סייבקס אף מציע מושבי בטיחות וסל-קל לרכב שאותו אפשר לחבר בקלות לשלדת העגלה, וכך לעבור במהירות מהרכב לעגלה מבלי להעיר את הקטנים.

ספורט ליין

לנבחרת המותגים המובילים הצטרף לאחרונה מותג ספורט ליין. עגלות התינוק של המותג תוכננו מתוך כוונה להציע גם לילדים וגם להורים בטיחות, נוחות ועיצוב ללא פשרות. לרך הנולד ניתן להתאים "אמבטיה" רחבה ומרופדת, ובהמשך ההורים יכולים לחגור את הפעוט בעזרת רצועת בטיחות בעלת 5 נקודות. כדי להבטיח שגם להורים יהיה נוח, ניתן לכוונן את ידית העגלה ל-3 מצבים שונים, ובתחתית העגלה תמצאו סל קניות נוח לשימוש.

מותגים מובילים לעגלות תאומים

כל עגלות התינוק מהמותגים המובילים נדרשות לעמוד בתקנים מחמירים, אך הבטיחות חשובה עוד יותר כאשר צריך לרכוש עגלות תאומים. בשל האילוצים, עגלות כאלו יהיו בדרך כלל רחבות יותר, וכבדות יותר, ולכן חשוב לוודא שאתם בוחרים בעגלה שנוחה לכם. המותגים הבאים מצליחים להשיג את האיזון הנדרש בין בטיחות לבין נוחות ואסתטיקה:

  • עגלת תאומים של בייבי ג'וגר: גם כאן, כאשר מדובר בעגלות תאומים, בייבי ג'וגר מצליחה ליצור עגלה נוחה וקלילה. מלבד העיצוב הקומפקטי היא מאפשרת לשלוט בנפרד בזווית ההטיה של משענת הגב וכך מבטיחה נוחות מקסימלית לכל תאום בנפרד.
  • עגלת קוקו: זוהי אחת העגלות המאובזרות ביותר, והיא כוללת כיסויי רגליים, ריפודיות וגגון נפרד לכל תאום. בעגלה יש גם אפשרות לזווית שכיבה מלאה, כך התאומים יזכו לנוחות מקסימלית גם כשהם נרדמים בעגלה.
  • עגלת Tween Peaks: עגלת תאומים זו מעניקה לפעוטות סביבה בטוחה ונעימה בזכות מגן תומך ראש, כיסוי רגליים וגם מזרן נוסף. משענת הגב שלה ניתנת לכוונון לארבעה מצבים, וגם אותה ניתן לקפל ולאחסן בקלות.

מערכת עגליס