הטיפים שלנו

הסלבס של בוגבו

אין תגובות מערכת עגליס 23/01/2017

בוגבו היא חברה הולנדית שמייצרת ומשווקת עגלות ואביזרים משלימים לעגלה. בוגבו ידועה בשל עיצובי העגלות המרשימים שלה, ביניהן נמנות: בוגבו קמיליון, בוגבו דונקי יחיד, אחים או תאומים ובוגבו בי 3. כמו כן, בנוסף לעיצוב ונוחות, עגלות בוגבו עברו את תקני הבטיחות המחמירים לחוויית ניידות שאין כמותה.

עגלת בוגבו בי 3

העגלה היותר מפורסמת ומבוקשת שלהם היא בוגבו בי 3. זוהי עגלה אורבאנית מושלמת ומעוצבת, אותה בוגבו שידרגו לאורך השנים מבוגבו בי פלוס. את עגלה זו ניתן לבחור ב64 אופציות שונות של שילובי צבעים. לעגלה גגון שמש נשלף, סל אחסון גדול וניתן לרכוש אותה גם עם אמבטיה לחודשים הראשונים של חיי התינוק.

האמבטיה עצמה רכה ומיוצרת מבדים איכותיים ונעימים למגע. היא מגיעה עם שתי ידיות נסיעה בכל צד להתניידות נוחה וקלה. הקיפול שלה מהיר ונוח ואת הטיולון ניתן להפוך לשני הצדדים. בנוסף, ידית האחיזה של מרכב העגלה מתכווננת לפי הגובה שלכם – בקיצור, קומפקטיות מעוצבת שכזו עוד לא ראיתם. לא בכדי זו העגלה המועדפת מבית בוגבו.

אופציות רכישה בעגליס לבוגבו בי 3

אנחנו בעגליס חשבנו על מספר דרכים בהם לקוחותינו יוכלו לרכוש את בוגבו בי 3 המבוקשת, מבלי לשבור קופת חיסכון או שתיים:

בוגבו בי 3 יד שניה

קודם כל, אצלנו בעגליס תמצאו מחלקת יד שנייה בה עשרות עגלות מחודשות שעברו ניקיון יסודי ובדיקות קפדניות, בין היתר, תוכלו למצוא שם את בוגבו בי 3. אך זאת כדאי לוודא מראש לפני שמגיעים לחנות משום שעגלה זו מבוקשת מאוד.

מחירי עגלות היד שנייה שלנו משתלמים לכל כיס וכדאי לכם להגיע ולהתרשם, גם אם בוגבו בי 3 לא נמצאת כרגע במלאי. אופציה נוספת שאנחנו מציעים היא ליסינג. בדרך זו תוכלו לקחת את העגלה, בוגבו בי 3 חדשה, בשילובי הצבעים שתבחרו, לתקופה של 12 או 18 חודשים בעלות חודשית סמלית וקבועה. בתום התקופה תבחרו אם להחזיר אלינו את העגלה סכום נכבד מעלותה.

השלמת הרכישה של עגלת יד שנייה

אופציה נוספת היא להשלים את רכישתה על ידי תשלום ההפרש שנותר. מדובר במצב של win-win-situation ללא כל הגבלות או טריקים. אפשרות נוספת שאנחנו מציעים היא השכרת העגלה לתקופה קצרה יותר. באופציה זו, בהתאם למלאי, תשכרו את בוגבו בי 3 לתקופה של מינימום 3 חודשים, כאמבטיה או כטיולון וכך תהנו מהעגלה ותוכלו לקנות עגלת טיולון נוספת שתשמש אתכם להמשך הדרך במחיר מוזל יותר.

אנחנו בעגליס נשמח לארח אתכם בחנות שלנו, או לתת שירות דרך האתר. נלווה אתכם לאורך כל הדרך וניתן מענה לצרכים הספציפיים שלכם במסלול שיתאים במיוחד לכם.

מערכת עגליס