הטיפים שלנו

הסלקלים המנצחים מבית סייבקס

אין תגובות מערכת עגליס 10/01/2017

סייבקס הינה חברה גרמנית ידועה שמתמחה בייצור עגלות לתינוק, טיולונים ומושבי בטיחות ומנשאים. העגלות שלהן פונקציונאליות ונוחות להורה ולתינוק, ומושבי הבטיחות שלה זכו במגוון פרסים של מבחני ריסוק וציונים מעולים בבדיקות ארגון הצרכן הגרמני ADAC. אצלנו בעגליס תמצאו את מגוון מוצרי החברה.

סלקלים מבית סייבקס

סלקל הוא פתרון מעולה לנייד את התינוק שלכם (מגיל לידה ועד גיל שנה לערך) ממקום למקום מבלי הצורך להוציא אותו פיזית. לדוגמא, אם התינוק שלכם נרדם ברכב, במקום להעיר אותו ולהעביר לעגלה, תוכלו להוציא אותו יחד עם הסלקל ולחבר אותו על שלדת העגלה, בדרך זו הוא יוכל להמשיך לישון ברציפות ובנחת. לחברת סייבקס מספר סלקלים מעולים אותם תוכלו למצוא אצלנו בעגליס: אטון בייסיק, אטון Q, אטון 4 וקלאוד.

סייבקס – פונקציונאליות היא שם המשחק

סלקל אטון בייסיק – הוא הסלקל הראשון בסדרת הסלקלים מבית סייבקס, המובילה בבטיחות לתינוקות. הסלקל בעל 3 נקודות עגינה, שוקל רק 3.5 קילו ומגיע מרופד עם גגון שמש מובנה ומתקפל המגן על תינוקכם.

סלקל אטון Q – מבית סייבקס הוא מבין המושבים הכי מתקדמים כיום בקטגוריית הסלקלים. ניתן לכוון את המושב שלו ולהתאים אותו לגודל התינוק, מגיע עם צלון מתכוונן, ריפוד והגנת ראש צידית. בנוסף, הוא בעל זרועות ביטחון בצדדים המגנות על התינוק ומפחיתות זעזוע במקרה של תאונה עם פגיעת צד.

סלקל קלאוד – הוא השדרוג של השניים הקודמים – בנוסף לכל הפונקציות שלהן, הוא הסלקל היחיד שנשכב שכיבה מלאה! פונקציה שימושית ביותר כאשר הסל קל נמצא מחוץ לרכב. משענת הראש שלו מתכווננת ל-11 מצבים שונים וכך עם גדילת הילד משתנה גם זווית הסלקל ומלווה אותו עד ל18 חודשים.

סלקל אטון 4 –  הסלקל עם מבחני הריסוק המחמירים ביותר באירופה, הסלקל עם הפטנט של סייבקס של התאמה אוטומטית של רצועות הסלקל לגובה הילד. הסלקל בעל 8 מצבי שכיבה שמתאים גם לתינוקות קטנים ופגים. בקרוב יצא סלקל אטון 5! יש למה לצפות.

מוצרים נלווים ותוספות לרכישת סלקל מבית סייבקס

בין היתר לרכישת סלקל, אפשרי ואפילו מומלץ לרכוש לו מתאמים, על מנת לחבר אותו על העגלה של התינוק ולספק לכם נוחות מרבית בנסיעה ומחוצה לה. הסלקלים ניתנים לחיבור גם עם מותגי עגלות אחרים, כגון: בייבי ג'וגר, מאמאס אנד פאפאס, בוגבו ועוד.

בנוסף, לחברת סייבקס בסיסי איזופיקס או בסיסים אמריקאיים שיושבים קבוע בכל רכב ועליהם ניתן להלביש בקלות ובמהירות את הסלקל, ולחסוך את הזמן בקשירת הסלקל עם חגורות הבטיחות. ניתן לראות הדגמות של חיבורי הסלקל לבסיסים אצלנו בחנות.

אצלנו בעגליס תמצאו מבחר עגלות ומושבי בטיחות מבית סייבקס, במחירים נוחים לכיס ומגוון פתרונות רכישה עבור העגלות. נשמח לייעץ לכם בכל שאלה ולהדגים לכם את הפונקציות של כל הסלקלים של חברת סייבקס אצלנו בחנות.

מערכת עגליס