הטיפים שלנו

העגלות המלכותיות מבית מאמס אנד פאפס

אין תגובות מערכת עגליס 23/01/2017

מאמס אנד פאפס היא חברה בריטית שנוסדה בשנת 1981 עם המטרה לייצר מוצרי תינוקות שיהיו איכותיים ונוחים לתינוק ולהורה יחד. מאמס אנד פאפס מייצרת ומשווקת בנוסף לעגלות תינוק גם מנשאים, אביזרים לעגלות, מושבים ועוד.

עגלות מבית מאמס אנד פאפס בישראל

היבואן הרשמי של החברה בישראל נקרא "מייה בייבי" וכיום העגלות של מאמס אנד פאפס שמשווקות בישראל הן: סולה 2 וסולה 2 כרום, ארמדילו וארמדילו פליפ XT ואורבו 2.

עגלת סולה הפונקציונאלית

סולה 2 היא עגלה איכותית ופונקציונאלית. מצד אחד היא מעוצבת ומרשימה, יש לה אמבטיה מרווחת ונוחה, ומצד שני היא גם נוחה מאוד – משקלה יחסית קל, כ-9 ק"ג, רוחבה כ-60 ס"מ ויש לה סל גדול ונגיש. בנוסף, ידית האחיזה שלה מתכווננת וניתן להפוך את הטיולון לשני הצדדים, כך שגם פני התינוק יהיו אל מול ההורה וגם לכיוון הטיול. העגלה מתקפלת בקיפול מהיר ונוח יחד עם הטיולון, דבר אשר מוסיף ליתרונותיה הרבים.

מאמס אנד פאפס הוסיפו שדרוג לדגם זה של סולה 2 כרום – השינוי בא לידי ביטוי בצבעי העגלה. כמו כן, ישנו דגם נוסף שיצא לא מזמן והוא שייך גם לדגמי סולה 2 ונקרא סולה 2 ג'ינס. ההבדל היחיד הוא שצבע העגלה כולו ג'ינס. גם לעגלה זו כמובן יש את היתרונות של סולה 2.

ארמדילו החכמה

עגלת ארמדילו היא עגלה נוספת מבית מאמס אנד פאפס והיא בעלת עיצוב חכם ונוח.
העגלה ניתנת לקיפול ביד אחת, דבר אשר מעניק לה יתרון עצום בתחום הנוחות. בנוסף, יש לה גלגלים עם בולמי זעזועים איכותיים, גגון העגלה מאוד ארוך, עד כדי כיסוי מלא של התינוק. היא מגיעה עם מזרון נשלף ויש לה כיסוי רגליים. מעולה לימי קיץ חמים וגם לתקופת החורף. כיום נמכרים בארץ 2 דגמים של ארמדילו – טיולון ארמדילו ועגלת ארמדילו פליפ XT שמגיעה עם טיולון ואמבטיה. 2 העגלות מתאימות החל מגיל לידה ועד 15 ק"ג. והטיולון שוקל 9 ק"ג בלבד.

אורבו – העגלה האורבנית

אורבו היא עגלה עירונית ומעוצבת להפליא. עיצובה מזכיר מאוד עיצוב מלכותי עם גימורים יוקרתיים. העגלה מגיעה אמבטיה וטיולון. האמבטיה נוחה ומפנקת בבדים נעימים. הטיולון מגיע עם ריפוד דמוי עור יוקרתי לידית האחיזה של ההורה וגם של הילד. הנסיעה בה היא חלקה ונוחה בזכות בולמי זעזועים קדמיים. גם בעגלה זו גובה הידית מתכוונן והקיפול דומה לקיפול עגלת הסולה. העגלה עצמה קלה ושוקלת כ-8.5 קילו בלבד. רוחבה 53 ס"מ כך שמתאימה לכל מעלית צר או רכב קטן. שלמות קומפקטית מבית מאמס אנד פאפס.

אצלנו בעגליס תמצאו מגוון פתרונות רכישה עבור עגלות מאמס אנד פאפס, אשר עליהן אנחנו ממליצים בחום. נסביר לכם איך מתפעלים כל עגלה ומה השוני בין סוגי העגלות. כדאי שתראו את כל את סוגי העגלות לפני שתחליטו ותרכשו את האחת. כמו כן, אצלנו מובטח לכם שירות מלא שילווה אתכם עד סוף ההיריון ואפילו אחרי.

מערכת עגליס