הטיפים שלנו

העולם של בייבי ג'וגר

אין תגובות מערכת עגליס 15/12/2014

 

המותג בייבי ג'וגר הוא מותג מפורסם מאוד בקרב יצרני העגלות לתינוקות. לא בכדי קורים לבייבי ג'גור מותג, וזה מפני שהוא ניחן בתכונות ייחודיות מבחינת אפיון העגלות השייכות לו. בראש ובראשונה דוגלים יצרני עגלות בייבי ג'וגר בעיקרון עצמאות ההורה היחיד ובבטיחות והנוחות של התינוק וההורה. תכונות אלה מאפשרות לכל הורה לבטל את החששות שלו בכל הנוגע לטיול יחיד עם הילד ובכל הנוגע לתפעול העגלה. כל דגם של בייבי ג'וגר מאפשר להורה לתפעל את העגלה ביד אחת בלבד על ידי טכנולוגיה מתקדמת, מה שמהווה יתרון מכריע עבורם.

כמו כן, העגלה ניחנת בקומפקטיות, ספורטיביות וגמישות ומאפשרת לנוע איתה במהירות ובבטיחות בכל מקום, כמו בשביל, רחוב סואן או פארק ובדרכים טבעיות ומפותלות. העגלות של בייבי ג'וגר מאפשרות אחסון מהיר ויעיל וכן אלמנטים אורתופדיים שיסבו לתינוק רוגע והנאה וכך גם לאם. בנוסף, הסגנון של עגלות בייבי ג'וגר הוא סגנון מנצח אשר ניחן בספורטיביות ואלגנטיות, ולא בכדי בחרו במותג מגוון רחב של מפורסמים ומפורסמות.

אילו דגמים עיקריים קיימים למותג בייבי ג'וגר?

סיטי מיני 4 גלגלים

סיטי מיני 4 גלגלים היא למעשה העגלה הקלאסית של בייבי ג'וגר ומשמשת כעגלת טיולון עם פטנט הקיפול "Quick-Fold".  פטנט זה מאפשר קיפול העגלה ביד אחת ובלחיצה קצרה על כפתור, שהופך את העגלה למקשה אחת. העגלה מגיעה עם גגון ענק שמעניק הצללה מצוינת ועם משענת מתכווננת שכוללת מספר רב של מצבי ישיבה ושכיבה. העגלה קומפקטית ומגיעה במגוון צבעים מסקרן ואטרקטיבי ובנויה ממרכב וטיולון. תוכלו למצוא במתנה פגוש בייבי ג'וגר חנות עגליס. החנות מעניקה גם אחריות לכל החיים ושירות VIP בשנה הראשונה עד לבית הלקוח.

סיטי מיני 3 גלגלים

סיטי מיני 3 גלגלים נחשבת לעגלה הנמכרת ביותר בעולם היום. גם היא כוללת את פטנט "Quick-Fold" שמאפשר להורה יחיד להתנהל ולתפעל את העגלה בנוחות וביעילות. העגלה מתאימה לגיל לידה והגגון הענק מכסה את כל התינוק. כמו כן, המשענת מתכווננת ומתאימה למגוון רחב של מצבים ותוכלו לקבל עם העגלה מרכב, טיולון ופגוש מתנה. העגלה נחשבת לספורטיבית וגמישה, במיוחד בגלל אלמנט ה-3 גלגלים ובגלל שהיא שוקלת 7.5 קילו בלבד. זאת הופך אותה למתאימה עבור הורים שרוצים לעסוק בפעילות ספורטיבית ושגרים במרחבים עירוניים בהם יש צפיפות ברחובות.

סיטי מיני תאומים

בדומה לסיטי מיני 3 גלגלים גם סיטי מיני תאומים נחשבת לעגלת התאומים הנמכרת ביותר בעולם. כנראה שהסיבה לכך היא מאפייניה הייחודיים של העגלה שמאפשרת קיפול נוח, קומפקטי וקל ושוקלת רק 11.5 קילו. לא רק משקלה של העגלה קטן אלא גם רוחבה שמגיע ל-75 ס"מ ולמעשה מאפשר מעבר בכל דלת שהיא. העגלה מתאימה לתינוקות מגיל לידה ומושלמת עבור תאומים. היא מכילה 2 משענות נפרדות להם אינסוף מצבים ו-2 גגונים גדולים שמתכווננים גם הם ל-3 מצבים לבחירה.

 

מערכת עגליס