הטיפים שלנו

השכרת אמבטיה – בייבי ג'וגר

אין תגובות מערכת עגליס 07/02/2013

 

 

אחת הבעיות שמתעוררות כאשר תינוק חדש בא לעולם היא כמויות הציוד הבלתי נדלות שיש לרכוש. הצרה הגדולה יותר היא שציוד רב בתקופה הזו הופך ללא רלוונטי תוך זמן יחסית קצר ודורש מקום אחסון רב. היות ולא כל משפחה מעוניינת לאפסן כל כך הרבה פריטי ציוד עד שיגיע תינוק חדש, נוצר הנוהג הנפלא של העברת הציוד הלאה לבני משפחה וחברים. לאחרונה נוצרה אופציה חדשה של התנהלות מול הבעייתיות הזו בדגש על תחום האמבטיות – שירותי השכרה של אמבטיות.

מהי בעצם השכרת אמבטיה?

 

השכרת אמבטיה מתבצעת לרוב למשך זמן של שלושה חודשים. במהלך החודשים האלו ניתן ליהנות מכל היתרונות שלה מבלי להתמודד עם החסרונות שלה. אמבטיה מושכרת מאפשרת לכם לספק לחבר המשפחה החדש מיטה ניידת ומפנקת ועם זאת, לא להיות מחויבים להחזיק בה תקופה ארוכה במחסן או באחד הארונות. האמבטיה מאפשרת לכם גם להשכיב את התינוק על הבטן לצורך חיזוק חגורת הכתפיים, לראות אותו במהלך הטיול (טיולונים רבים מפנים את התינוק כלפי חוץ) וכמובן שכך לא צריך לקשור את התינוק בשום צורה וניתן לטייל אתו בחוץ הנאה וללא דאגות.

היתרונות של השכרת אמבטיה בייבי ג'וגר

 

השכרת אמבטיה של חברת בייבי ג'וגר היא בחירה במוצר הטוב ביותר בשוק מבלי להתחייב על אחזקה שלו לאורך זמן. הגגון של BABY JOGGER מתכוונן, המזרן עליו שוכב התינוק הוא מזרן אורתופדי מיוחד שמאפשר שכיבה על מצע רך ונעים והמתקן כולל חיבור לרוב כיסאות הבטיחות שקיימים בשוק בארץ. אחד היתרונות האדירים של אמבטיית בייבי ג'וגר הוא שמדובר על מתקן בגובהו של ההורה וכך נחסך מההורים להתכופף – מה שעלול להוביל כפי שאתם יודעים לא אחת לכאבי גב. האמבטיות של בייבי ג'וגר סגורות מסביב לתינוק ומגוננות עליו מרוחות, מטמפרטורות קרות ומקרני השמש בקיץ. בנוסף, כל הציפוי והבדים ניתנים להסרה מהירה ונוחה לצורך ניקיון ומתאימים לכביסה רגילה במכונה הביתית.

למה להעדיף השכרה על פני רכישה?

 

מאחר והשכרת אמבטיה מיועדת רק לחודשים הראשונים בחייו של התינוק מרגע הלידה, הורים רבים רואים רכישה של אמבטיה כהשקעה מיותרת. השכרה היא אלטרנטיבה שמאפשרת להורים רבים ליהנות מכל היתרונות של אחזקת אמבטיה ללא הצורך באפסון שלה. כמו כן עלות ההשכרה נמוכה באופן מובהק מעלות של רכישת אמבטיה. בנוסף, השכרה של אמבטיה מחברת BABY JOGGER מבטיחה לכם שתקבלו את הציוד ברמת התחזוקה הגבוהה ביותר שיש. לעתים קרובות הורים מקבלים ציוד מחברים או מבני משפחה ללא שעבר שיפוץ או תיקון, ניקוי או עבודות תחזוקה כלשהן. השכרה של אמבטיה מסוג בייבי ג'וגר, מבטיחה לכם אמבטיה שעברה שיפוץ כללי, ניקוי ותחזוקה עד לרמת שימון הגלגלים.

 

מזל טוב, כבר אמרנו?

 

מערכת עגליס