הטיפים שלנו

השכרת עגלות תינוק – מה זה אומר

אין תגובות מערכת עגליס 03/05/2018

בשעה טובה הגיע העת לרכוש את כל הציוד הנדרש לקראת הלידה הצפויה. אחת ההוצאות הגדולות ביותר היא עגלת תינוק. גם מי שאינו בוחר בהכרח במותגים היקרים ביותר, עשוי להשקיע כמה אלפי שקלים בעגלה תינוק חדשה. אך מלבד אפשרות הרכישה קיימת היום אופציה אחרת, שהיא לעתים משתלמת הרבה יותר – השכרת עגלת תינוק.

עגלה או אמבטיה?

הורים רבים מתלבטים בשאלה איזו עגלה יש לרכוש לרך הנולד, אך כאשר שוקלים עניין זה יש לשים לב לנקודה מרכזית אחת. בחודשי חייו הראשונים של התינוק, נדרשת לו עגלה השונה מאוד מזו שתשמש אותו בהמשך. עד גיל שלושה-ארבעה חודשים התינוק אינו מסוגל כמעט להרים את ראשו ולצורך יציאה מהבית עליו לשהות בעגלה תומכת הידועה גם בשם "אמבטיה". זוהי למעשה עריסה קטנה שבה התינוק יכול בעיקר לשכב ועל כן היא מותאמת לזמן מוגבל ביותר. כיום, מרבית הדגמים מאפשרים שילוב של אמבטיה עם טיולון, כך שלאחר ארבעת החודשים הראשונים, ניתן יהיה לפרק בקלות את האמבטיה ולהפוך את העגלה לטיולון. מכיוון שהטיולון עוד ילווה את בני המשפחה שנים ארוכות (במיוחד אם מתוכננים עוד ילדים נוספים), רבים בוחרים לרכוש את הטיולון, אך את האמבטיה הם שוכרים בנפרד. את האמבטיה ניתן לשכור למספר חודשים וכך לחסוך סכום משמעותי בעלותה.

בוחרים דגם

מלבד האפשרות לשכור אמבטיה, קיימת כמובן אפשרות לשקול ליסינג עגלות, ולעתים ניתן גם לרכוש את העגלה בסיומה של העסקה. כאשר שוכרים עגלה קודם כל בוחרים את הדגם המבוקש, וניתן לבקר בחנות או להתרשם מקטלוג העגלות המקוון ולהתייעץ עם נציגי השירות במוקד טלפוני. כיום  ניתן למצוא מבחר רחב מאוד של דגמים שונים המותאמים לצרכים שונים, ולצד המותגים המוכרים קיימים גם דגמים של מותגים ידועים פחות שעלותם נמוכה יותר. בבחירה יש להתחשב גם בפונקציות אחרות כמו למשל אפשרות לחבר את שלדת העגלה לסלקל. ישנם דגמים המאפשרים בחירה בסלקל תואם כך שבעת הצורך ניתן להעביר את התינוק הישן ישירות מן המכונית לשלדת העגלה. לאחר שהדגם הרצוי נבחר יש לבחור בעסק המתאימה על פי ההגדרות ועל פי משך הזמן הנדרש. לקראת סיומה של תקופת הליסינג תיתן תזכורת ויהיה אפשר להחליט האם לרכוש את העגלה, להחזיר אותה או להזדכות עליה ולרכוש במקומה טיולון המתאים לגילו של הפעוט.

גם יד שנייה

קבלת פניו של תינוק חדש למשפחה היא אירוע משמח מאוד, אך כמובן שההוצאות הכספיות הן רבות. על כן קיימת גם אפשרות לרכוש עגלות יד שנייה, וכך לצמצם בעלויות של חבילת הלידה. בשל הרגישות של הנושא, עגלות מחודשות עוברות תהליך של בדיקה יסודית שמטרתו לוודא את האיכות שלהן ואת התאמתן להמשך שימוש. בניגוד לעגלות שמלקטים מקרובי משפחה או מחברים, העגלות המחודשות הנרכשות בחנויות עוברות תהליך של חיטוי, כביסה וחיזוק, כך ההורים מקבלים לידם עגלה מתוחזקת היטב במצב אופטימלי. גם במקרה זה ניתן לבחור מבין מגוון של מותגים, כולל סייבקס, בוגבו ובייבי ג'וגר. כל שנותר הוא לבחור בדגם המתאים להורים ולתינוק החדש.

מערכת עגליס