הטיפים שלנו

השכרת עגלות – אופציה משתלמת יותר מקנייה

אין תגובות מערכת עגליס 17/03/2019

מזל טוב! אתם עומדים להיות הורים, עברתם את כל הבדיקות המקדימות בשלום וכעת הגיעה העת להכין את הבית לקראת התינוק. במהרה תגלו כי אומנם מדובר בתינוק קטן ששוקל בדרך כלל לא יותר מארבע קילוגרם, אך הציוד הנדרש לצורך הטיפול בו אינו מועט כלל. מיטת תינוק, עריסה לחודשים הראשונים, שידת החתלה, טיולון, אמבטיה לטיולון, אמבטיה לרחצה – כל אלו הם רשימה חלקית בלבד של הציוד הדרוש. ואם מדובר בתאומים השמחה מכופלת, וכך גם ההוצאות. אך אל דאגה, את אחת ההוצאות הגדולות ביותר – עגלת תינוק, ניתן לצמצם באופן משמעותי. מדובר כמובן בהשכרת עגלות והמאמר הבא יסייע לעשות קצת סדר בנושא.

השכרת עגלות – מתי זה כדאי?

הורים טריים מעוניינים בטוב ביותר עבור הילדים שלהם. על כן, הם דואגים לבחור את עגלת התינוק הבטוחה ביותר והחדשה ביותר, גם אם היא נחשבת כיקרה ביותר. אך בכל הקשור לעגלות, חשוב לזכור – עגלה היא מוצר זמני בלבד, שתשרת את המשפחה לתקופה מוגבלת. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר באמבטיה של תינוק המורכבת על השלדה של הטיולון. בדרך כלל האמבטיה תתאים לתינוקות עד גיל שלושה עד ארבעה חודשים, ולאחר תקופה זאת הפעוט כבר יכול לעבור לטיולון רגיל שאף מאפשר התניידות קלה יותר למשפחה. על כן – אם אפשר לחסוך לפחות בעלות רכישת האמבטיה – מה טוב! כיצד עושים זאת? שירותי השכרה מאפשרים להצטייד באמבטיה לזמן מוגדר, כשניתן כמובן למצוא אמבטיות המתאימות לשימוש גם בעגלות תאומים. מלבד השכרה של אמבטיה, ניתן כאמור גם לשכור את העגלה כולה, ולבחור בדגם המתאים ביותר עבורכם ובפרק הזמן הרצוי להשכרה.

היתרונות שבהשכרת עגלות

את תחום הליסינג אנחנו מכירים היטב מעולם הרכב, אך הפתרון הזה מצוין גם לתחומים אחרים, וכך נוצר שירות חדש של ליסינג עגלות. שירות זה מאפשר למעשה לשכור עגלות תינוק יד שנייה במחיר משתלם הרבה יותר, ותוך התאמה מלאה לצרכים המשתנים של בני המשפחה. מכיוון שמדובר בשירותי ייחודי וחדש, לא כולם מודעים ליתרונות הרבים הגלומים בו, ולהלן סקירה של שלושה מהם:

  1. ניהול כספי חכם – בני המשפחה אינם נדרשים עוד להשקיע כמה אלפי שקלים בעגלה. כיום יש אפשרות לבחור עגלות תינוק יד שנייה או ליסינג עגלות ולבנות הסדר תשלומים נוח להורים.
  2. בדיקת איכות – לעיתים להורים יש אפשרות לקבל עגלה ישנה או אמבטיה מבן משפחה, אך מצבן של אלו אינו בהכרח תקין. גלגלי העגלה עלולים להיות פגומים, המתאמים של האמבטיה אבדו, או שהתנועה של העגלה אינה חלקה. כאשר בוחרים בהשכרת עגלות לעומת זאת, כל אמבטיה וכל עגלת תינוק נבדקות בקפידה על מנת להבטיח את איכותו של המוצר.
  3. חיטוי וניקוי – עגלות תינוק ואמבטיה טבען להתלכלך; התינוק פולט באמבטיה, שופך מזון על הטיולון, והכתמים נספגים בריפוד ופוגעים במראה של העגלה. אך כאשר בוחרים בשירותי השכרה מקצועיים, ההורים מקבלים לידיהם מוצר נקי שעבר חיטוי, והוא בטוח לשימוש עבור הילד.

לסיכום, השכרה של עגלה או השכרה של אמבטיה לעגלה עשויות להוות פתרון אידיאלי למשפחות רבות. באופן זה ניתן לנהל בנוחות את תקציב המשפחה, ולהחזיר את העגלה בקלות כאשר כבר אין בה צורך. ייעוץ עם איש מקצוע יסייע לבני המשפחה לבחור בדגם המתאים ביותר לצרכיהם ובתוכנית ההשכרה הנכונה עבורם.

מערכת עגליס