הטיפים שלנו

חבילות לידה כל מה שצריך לקראת הלידה

אין תגובות מערכת עגליס 06/09/2016

חבילות לידה נוצרו על מנת להקל על הורים טריים. עם בואו של תינוק חדש לעולם ישנן המון הוצאות, הפריטים רבים והמחירים עלולים להגיע לאלפי שקלים. חבילות הלידה למעשה הן איגוד של מספר מוצרים חשובים ביותר לתחילת חייו של התינוק,  הן כוללות פריטים גדולים וגם פריטים קטנים יותר.

מה כוללות חבילות לידה?

חבילות הלידה בנויות מכמה מוצרים עיקריים: ראשית עגלה לתינוק. עגלת תינוק הינה מצרך חשוב ביותר אשר עתיד לשרת אתכם ואת התינוק לאורך זמן רב והיא מוצר הכרחי. פריט נוסף הינו מיטת התינוק. על אף שבחודשים הראשונים התינוק ישן בדרך כלל בעריסה בצמוד לאימו נהוג לרכוש כבר בהתחלה את מיטת התינוק מכיוון שזה פשוט מוזיל עלויות ומאפשר לכם לסיים את ההתעסקות ברכישה של הריהוט בפעם אחת, כמובן שחשוב לרכוש יחד עם המיטה מזרן אורטופדי ואיכותי.

פריט נוסף וחשוב הינו שידת ההחתלה, חשוב לבחור שידת החתלה שתהיה רחבה ונוחה עליה תוכלו להניח את התינוק בצורה בטוחה ונוחה. לשידות החתלה יש מספר מגרות אשר תפקידן להכיל את כל המוצרים שהתינוק צריך כך שלא תצטרכו להשאיר חלילה את התינוק לבד על השידה אפילו לשניה אחת כדי להוציא דבר מה מהארון, אלא הכל נגיש וקרוב אליכם ככל שניתן.

חבילות לידה לעיתים כוללות בתוכן גם את הסל קל שבלעדיו לא תוכלו להוציא את הבייבי שלכם מחוץ לבית החולים. חשוב לבחור סל קל איכותי אשר עומד בכל תקני הבטיחות . עד כאן המוצרים הגדולים בחבילות הלידה.

מוצרים קטנים אך חשובים בחבילת הלידה

חבילות לידה כוללות גם מוצרים קטנים יותר כמו אמבטיה לתינוק, ביגוד ראשוני, משחות החתלה, קסמי אוזניים, מדחומים, בקבוקי האכלה, חיתולי פלנל וטטרא, סדינים מצעים ועוד פריטים קטנים וחשובים שצריך שיהיו בנמצא. כל הורה רוצה להעניק לתינוק שלו את הטוב ביותר וכמובן שלא יחסר לו דבר. לכן עגליס בנתה חבילת לידה משתלמת במיוחד, כזו שיש בה את כל המוצרים שאתם צריכים, באיכות הגבוהה ביותר ובמחיר המשתלם ביותר! חבילות הלידה שלנו מותאמות לצורך שלכם ומאפשרות לכם לבחור מתוך אפשרויות רבות את מה שמתאים לכם. מוזמנים לבקר בחנות ולקבל ייעוץ מקיף ומקצועי.

מערכת עגליס