הטיפים שלנו

חבילת לידה – האם זה משתלם

אין תגובות מערכת עגליס 05/02/2014

 

תקופת ההיריון והלידה היא תקופה מרגשת לזוג ההורים ולמשפחה במיוחד כאשר מדובר בילד ראשון. לקראת הלידה מצטברת רשימה גדולה של קניות ומשימות, שצריך לעשות לקראת בואו של התינוק החדש. ריבוי המשימות והעומס יכול לגרום ללחץ ולחששות ולגרום להורים להיאבד בתוך ענן גדול של חוסר וודאות.

על כן, הומצאו חבילות הלידה, אשר נועדו להעניק להורים שקט, חיסכון בזמן ובכסף ויעילות מקסימאלית ללא טרטורים מיותרים. אך כמו בכל מוצר שעתידים לרכוש, יש לבחון את החבילות השונות ואת המוצרים הנכללים בתוכן, על מנת לרכוש את החבילה המתאימה ביותר לכם ולתינוק החדש.

מה הן חבילות הלידה, מה הן כוללות ומה צריך לבדוק לפני שרוכשים אות?

מה היא חבילת לידה ומה היא כוללת?

חבילת הלידה היא מכלול של מוצרים אשר נועדו לצייד אתכם לקראת בואו של התינוק החדש והיא כוללת בדרך כלל מוצרים גדולים וקטנים כאחד. בחבילות הלידה תוכלו למצוא כל מה שנחוץ לתינוק ולטיפול בו, החל מריהוט ועד מוצרי טיפול, טיפוח והזנה. להלן פירוט מקיף של פריטים שיכולים להימצא בחבילת לידה סטנדרטית.

• ריהוט – מוצרי הריהוט לתינוק אשר יכללו בחבילת לידה סטנדרטית, יהיו בדרך כלל מיטה לתינוק, שמגיעה עם מזרן ואפילו סט מצעים, שידה לתינוק, ארונות מתאימים, סלקל ועגלות לבחירה.

• מוצרי הזנה – מוצרי הזנה קשורים לאופן הזנתו של התינוק וכוללים בקבוקים, מוצצים, סטריליזטור, משאבת חלב, כרית הנקה ועוד.

• מוצרי טיפול – מוצרי טיפול נועדו להקל על הטיפול בתינוק באופן היעיל ביותר והמהנה ביותר וכוללים תיק החתלה לטיולים, מנשא, אמבטיה לתינוק, ביגוד ראשוני, חיתולים וטיטולים

• מוצרי טיפוח והגנה – עורם של התינוקות עדין ולכן חשוב לרכוש מבעוד מועד מוצרים מתאימים, אשר בדרך כלל כלולים בחבילת הלידה, כמו שמן תינוקות, תחליב לעור ומשחה כנגד תפרחת חיתולים.

איך לבחור חבילת לידה?

חבילת לידה אמנם נראית כפיתרון מושלם אשר חוסך זמן, כסף ועיסוק רב ומיותר, אך חשוב לקחת בחשבון את ההתאמה האישית ואת כדאיות הרכישה. כאשר חבילת הלידה נעשית בהתאמה אישית ועל ידי ייעוץ מתאים, היא משתלמת ויעילה יותר, מאשר מקרים בהם החבילה הספציפית היא לא הפיתרון המתאים.

חשוב לבדוק כי החבילה אכן משלמת מבחינה כלכלית ולשים דגש על המוצרים היקרים שבה. לדוגמא, עגלת תינוק או מושב בטיחות לרכב, יכולים להימצא בחבילת הלידה, אך הם אינם בהכרח תואמים לצרכים שלכם, ויכול להיות שהמותג שלהם מייקר את החבילה ולא הכרחי. על כן, חשוב להכיר את מחירי המוצרים, בין אם מדובר במוצרי טיפול והזנה או במוצריי ניידות וריהוט, וכך לבדוק אם החבילה באמת משתלמת עבורכם מבחינה כלכלית.

בנוסף, אלמנט ההתאמה האישית הוא הכרחי, כי יכול להיות שכבר יש לכם חלק מהמוצרים, או שאתם מעדיפים לקנות אותם בנפרד, כמו מצעים, מזרן, חיתולים וביגוד. במקרה זה ניתן לבקש להרכיב את חבילת הלידה וכך תוכלו ליהנות מהיתרונות שלה וגם להתאים אותה לצרכים שלכם.

 

מערכת עגליס