הטיפים שלנו

חבילת לידה – מה אתם באמת צריכים ?

אין תגובות מערכת עגליס 15/03/2016

לידתו של תינוק מביאה איתו המון לבטים חששות וגם הרבה הוצאות, בעיקר כאשר מדובר בילד ראשון. רוב ההורים יעדיפו לרכוש מוצרים חדשים שישרתו אותם גם לילדים הבאים, לכן באם אתם מתכוונים להביא יותר מילד אחד לעולם יש לקחת בחשבון פרמטר זה בעת רכישת חבילת לידה.

אז מה זה בעצם אומר חבילת לידה? כאשר מדברים על חבילת לידה למעשה מתייחסים לכל המוצרים אותם יש לרכוש טרם הלידה, בעצם ברכישת חבילת הלידה לוקחים בחשבון את כל צרכי התינוק והמשפחה בחודשים הראשונים, זאת על מנת להקל כמה שיותר על כניסתו המשמחת והמרגשת של התינוק החדש למשפחה.

אילו מוצרים כדי לרכוש בחבילת הלידה

חבילת הלידה מורכבת ממוצרים גדולים וגם מהמון פריטים קטנים אך חשובים, אותם יש לקחת בחשבון. חבילת לידה סטנדרטית תכלול את הפריטים הבאים:

נתחיל מהבסיסים ביותר בראש ובראשונה סל קל- למה הוא כ"כ חשוב? כי בלעדיו לא תוכלו לצאת מבית החולים וכמובן בטיחות התינוק היא הראשונה במעלה. על כן סל קל פריט נחוץ ואף הכרחי וכדאי לרכוש אחד כזה שישרת אתכם לאורך זמן.
לאחר מכן כמובן העגלה שתשרת אתכם רבות בכל השנים הראשונות ובחירת עגלה זה דבר שיש לקחת בכובד ראש ולבחון היטב את רצונותיכם.

מבחינת חדר התינוק חשוב לרכוש מיטת תינוק איכותית עם מזרון אורטופדי וכמובן שידת החתלה בה תאכסנו את כל בגדיו וחפציו, השידה היא בהחלט מוצר פרקטי ושימושי. אילו למעשה הדברים הבסיסים הגדולים שתצטרכו לחשוב עליהם בכובד ראש בעת הרכישה.

מוצרים נלווים אך הכרחיים בחבילת הלידה

כאשר אתם ניגשים לרכוש חבילת לידה בואו מוכנים, הכינו רשימה מסודרת של כל הדברים שהייתם רוצים לרכוש, להורים שונים יש החלטות שונות וחשיבה שונה לגבי מה צריך ומה לא צריך בתחילת הדרך. לכן בואו נעשה קצת סדר בדברים:

ראשית למען הנוחות שלכם והבטיחות של התינוק כדאי לרכוש אמבטיה עם מעמד יציב לזמן המקלחת וכמובן סבון לתינוק ודפני (מעמד עליו משכיבים את התינוק בעת הרחצה). רכשו בקבוקים להאכלה, משחה למניעת תפרחת טיטולים וכמובן טיטולים. אל תשכחו את חיתולי הטטרא שמאוד שימושיים בתחילת הדרך.

מוצרים נוספים שיש לקחת בחשבון הינם : ביגוד ראשוני לתינוק, מוצצים (רצוי מכמה סוגים כדי להרגיל את התינוק), שמיכה לתינוק, מצעים למיטה ולעריסה, מדחום ומתקן לייבוש בקבוקים.

הרשימה בהחלט יכולה להמשיך עוד ועוד אבל בתור התחלה זה לגמרי מספיק, זכרו שלאחר הלידה לאט לאט תתחילו להבין מה אתם באמת צריכים, זכרו שאתם תמיד יכולים לחזור לחנות ולרכוש עוד מוצרים שאתם זקוקים להם. החלק החשוב ביותר בחבילת הלידה הוא המוצרים הגדולים ומוצרי הבסיס ההכרחיים לכן אנו ממליצים בשלב ראשון להתמקד בהם.

מערכת עגליס