הטיפים שלנו

טיפים להשכרת אמבטיות

אין תגובות מערכת עגליס 07/02/2013

 

אחד הטרנדים הלוהטים היום בעולם הציוד לתינוקות הוא השכרה. הורים רבים מרגישים שאין שום סיבה לרכוש ציוד חדש בכסף רב שתוך זמן קצר הופך ללא רלוונטי ופונים לאפיק ההשכרה. מעבר לכך שהשכרת אמבטיות ו/או ציוד תינוקות כלשהו יכולה לחסוך לכם לא מעט כסף, מה שבעיקר נחסך מכם הוא הצורך לאפסן או לאחסן את האמבטיות כאשר אינן נמצאות עוד בשימוש. מאחר והאמבטיות מתאימות בעיקר לחודשי חייו הראשונים של הילד, כעבור זמן קצר ישנו צורך לאפסן את הציוד ולעתים קרובות מדובר על ציוד שתופס מקום רב. כמובן שתמיד ניתן להעביר את הציוד לחברים טובים או לבני משפחה, אבל לא תמיד התזמון הוא אידיאלי וכמובן שאין לדעת באיזה מצב תקבלו את הציוד שלכם בחזרה.

למה לשכור דווקא אמבטיות?

השכרת אמבטיות נעשתה פופולארית מאוד בשנים האחרונות, לא רק משום שמדובר על אביזר שמשמש רק למשך החודשים הראשונים בחייו של התינוק מרגע לידתו. הסיבה שהשכרה של אמבטיות הינה כל כך פופולארית, היא שמדובר לרוב על ציוד יחסית יקר (קרוב ל2000 ₪ לאמבטיה) וכן על ציוד שתופס מקום רב שלא תמיד קיים ולרוב יעדיפו ההורים להשתמש בו לצרכים אחרים. השכרה של אמבטיה מתאפשרת לרוב למשך שלושה חודשים או יותר בתלות במשך השימוש. אין שום סיבה להשקיע אלפי שקלים בציוד חדש שהופך ללא רלוונטי או לא שימושי תוך זמן כל כך קצר. בניגוד לאביזרים אחרים שאין שום בעיה להעביר הלאה, כיוון שההשקעה הראשונית הייתה צנועה יחסית, אמבטיה היא כמעט בגדר הכרח עבור הורים רבים.

מה יש לדעת לפני ששוכרים אמבטיות?

ראשית חשוב מאוד לדאוג לאמבטיות מבעוד מועד. השימוש באמבטיה מתחיל למעשה מיום הלידה ממש ולכן עדיף להיערך מראש עם ההשכרה. מקומות מסוימים מחייבים את המזמינים בהתרעה של שלושה שבועות. כך ניתן לשריין עבורכם את הדגם שאתם מעוניינים בו ובצבע שתמיד רציתם עבור האמבטיה של התינוק שלכם. אל תגיעו לרגע האחרון, הזמינו מראש. כאשר מזמינים אמבטיה מראש, ישנו מרווח זמן שמאפשר לחברה המשכירה לשפץ את האמבטיות, לנקות אותן, לשמן להן את הגלגלים, לתקן את מה שדורש תיקון ובסופו של דבר לספק לכם את האמבטיה במצב המכני הטוב ביותר שניתן וקרוב ככל האפשר לאמבטיה חדשה.

בררו מראש במה אתם מעוניינים

מאחר וישנם מספר דגמים של אמבטיות, חשוב מאוד לברר מראש באיזה דגם אתם מעוניינים. השכרת אמבטיות כפי שציינו, מתאפשרת לרוב לתקופה של שלושה חודשים לפחות ולרוב לא ניתן להחליף את הדגם לאחר ההשכרה. אי לכך, אתם מוזמנים להכיר את מגוון הדגמים שמוצעים להכרה, להתוודע לחברות השונות שמשוקות או מייצרות את האמבטיות הפופולאריות ולהחליט בעצמכם על הדגם בו אתם מעוניינים.

 

מערכת עגליס