הטיפים שלנו

טיפים למוצרי יד שניה לתינוקות

אין תגובות מערכת עגליס 10/03/2013

 

קניית מוצרים יד שנייה היא לא טרנד מתחלף אלא יותר מתמיד תחום שחודר גם למקומות שעד כה היו טאבו. גם בתחום מוצרי התינוקות אפשר היום למצוא חנויות שמאפשרות רכישה של מוצרים יד שנייה, שיטה שמספקת להורים רבים את השקט הנפשי לנהל את התקציב המשפחתי בצורה קצת יותר שפויה. מעריסות ועד עגלות תינוק יוקרתיות, היום אפשר למצוא הכל במסגרת רכישת מוצרי תינוקות יד שנייה. עם זאת, כמו בכל עסקת יד שנייה, ישנם דברים שכדאי לבדוק היטב לפני שיוצאים מהחנות עם מוצר משומש.

אז מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים מוצרי תינוקות יד שנייה?

הדבר החשוב ביותר הוא כמובן איכות המוצר. עגלות תינוק הן מוצר שחייב להיות איכותי, בטוח ומוחזק היטב כאשר רוכשים אותו ביד שנייה. העובדה שכיום מחירי העגלות הולכים ומאמירים בגלל טרנדים, מותגים והיכולת של היצרנים להשפיע על ליבם הרך של הורים לפני לידה, מחייבת אותנו לבדוק גם אופציות של רכישה יד שנייה. המחיר הוא בדרך כלל נמוך באופן משמעותי ממחיר עגלה חדשה וממותגת, אך חשוב לבחור בעגלה טובה, של פירמה מוכרת וידועה ולבצע את כל הבדיקות לגבי העגלה עוד בחנות.

חשוב לבדוק שהעגלה נקייה ואסתטית, יציבה על הגלגלים וכוללת את כל החלקים שלה. בנוסף, חשוב לבדוק שהגלגלים פועלים כמו שצריך ומוברגים בצורה חזקה, רצועות הקשירה של הטיולון מותקנות כמו שצריך ולא קרועות או בלויות וכל שאר המרכיבים של העגלה, אשר ניתנים לפירוק, מורכבים עליה בצורה טובה, חזקה ובטוחה.

דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא כמובן אחריות מטעם החנות. רכישת מוצרי תינוקות יד שנייה היא אמנם זולה יותר, אבל אנחנו בהחלט מוציאים כסף על הרכישות לקראת הלידה. לאחר שבדקנו את איכות העגלה, מומלץ לבקש מהחנות אחריות עליה, כך שבמקרה ומתגלה תקלה כלשהי שלא זוהתה בחנות נוכל להחליף את העגלה באחרת או לשלוח אותה לתיקון. החנות חייבת להתחייב שהעגלה בטיחותית.

לצד רכישת עגלות תינוק במסגרת עסקת יד שנייה, אפשר למצוא מוצרים נוספים שכדאי לוותר על רכישתם במחיר מלא, מהניילון, ולבחור במוצר טוב ואיכותי יד שנייה. בין המוצרים האלו מומלץ לרכוש עריסות עץ או פלסטיק ולדאוג רק למזרן חדש ולמצעים חדשים כמובן, עגלולים ולולים מעץ ומפלסטיק שמשמשים הורים בדרך כלל לתקופות קצרות מאד. כמו כן, מומלץ לבדוק רכישת טיולונים במסגרת עסקאות יד שנייה כיוון שגם טיולון הוא אמצעי שמשמש אותנו לתקופה קצרה יחסית ולכן לא כדאי לקנות אותו במחיר מלא.

כמו עגלות, גם את המוצרים האלו מומלץ לבדוק היטב לפני שיוצאים מהחנות, להבטיח אחריות מטעם מי שמוכר לנו את המוצרים ולשמור את הקבלה.

בימים בהם כולנו מנסים לחסוך כסף, רכישת מוצרי תינוקות יד שנייה היא כבר לא טאבו גמור. המגוון הרחב של מוצרים איכותיים שנמכרים היום במסגרת עסקאות יד שנייה בחנויות מוכרות ומקצועיות, מסייע להורים רבים לחסוך כסף רב ולצמצם את ההוצאות הרבות.

 

 

 

 

מערכת עגליס