הטיפים שלנו

טיפים לקניית הסל-קל המושלם

אין תגובות מערכת עגליס 20/01/2013

 אחד המוצרים החשובים ביותר שנכנסים לרשימת הקניות שלנו לקראת הלידה הוא הסל-קל. בדרך כלל הסל-קל ישמש אותנו לא רק לתמונה החגיגית של הוצאת הרך הנולד מבית החולים, אלא גם לנשיאה במהלך היום מהמכונית אל הבית, לשימוש ככסא במכונית – לפי התקנות המדויקות בנושא ולהרגעת התינוק בבית, במהלך היום. המגוון הרחב של סוגים שונים של סל-קל כיום, מאפשר לכל הורה טרי למצוא את המוצר שמתאים ביותר לתינוק שלו ולשימושים השונים והאישיים שלו בסל-קל – מנסיעה במכונית ועד לנשיאה ביד ממקום למקום.

מהם הטיפים החשובים לקניית סל-קל להורה שבדרך? ריכזנו עבורכם את החשובים ביותר:

הטיפ החשוב הראשון לגבי קניית סל-קל הוא לבחור בסל-קל שמתאים לרכב שלכם. היום ישנם סוגי סל-קל רבים שצורתם משתנה, חלקם רחבים יותר, אחרים צרים ומאורכים ואחרים בעלי כריות מרופדות בעיצובים שונים. כל הדברים הללו משפיעים על נשיאת הסל-קל במכונית. לכן, בחירת הסל-קל צריכה להיעשות תוך מחשבה על סוג המכונית, המקום שיש לנו במושב האחורי של המכונית ומספר הילדים או בני המשפחה בכלל שעושים שימוש במושב האחורי. סל קל סייבקס-אטון למשל הוא סל-קל שיכול להתאים למגוון רחב של מכוניות, נוח לנשיאה ולשליפה מהמכונית. כך גם סל קל איזיגו של B-Safe.

חיבור לעגלה – הנוחות מחייבת

 טיפ חשוב נוסף לקניית סל-קל הוא בחירת מוצר שניתן לחבר אותו לעגלה. כמעט כל חברה שמייצרת עגלות כיום מייצרת לצדן דגמי סל-קל שמותאמים לחיבור לעגלה בצורה נוחה ובטוחה. כשאתם קונים סל-קל חישבו גם על דגם העגלה שקניתם וביחרו בסל-קל שיכול להיות מורכב על העגלה, כך תוכלו בצורה נוחה לנייד את התינוק מהבית אל המכונית ובחזרה וגם להשתמש בסל-קל כתחליף לאמבטיית העגלה במקרה הצורך. בין דגמי הסל-קל שמתחברים בקלות לעגלות ניתן למצוא את סלקל פרימו וויאג'יו של חברת פר-פרגו האיטלקית, שמותאם באופן כולל לדגמי העגלות של החברה המפורסמת והאיכותית הזו וקיים גם בצבעים רבים – כך שניתן להתאים את הגוון לצבע העגלה.

חישבו על העתיד

התינוק הקטן שלכם שזקוק לסל-קל יגדל מחודש לחודש בצורה משמעותית. ניתן היום לבחור בסל-קל שמלווה את התינוק עד להגעתו למשקל של 13 קילוגרמים ואפילו יותר. משפחה שבוחרת בסל-קל כזה מבטיחה לעצמה שקט נפשי בכל הקשור להובלת התינוק ברכב למשך חודשים ארוכים, כך שאין צורך לרכוש כסא למכונית בגיל קטן מאד. אל תשכחו לברר בחנות לאיזה משקלים מתאים כל דגם של סל-קל ולעשות את השיקול שלכם תוך מחשבה על העתיד הקרוב ועל צמיחתו של התינוק. בין דגמי הסל-קל שמתאימים לתינוק עד משקל 13 קילוגרמים – סל-קל אוטו בייבי של חברת גרקו וסל-קל אטון של סייבקס.

בחירת סל-קל איכותי, נוח ומתאים באופן מיוחד לתינוק ולמכונית שלכם תאפשר לכם להנות מניידות קלה ובטוחה עם התינוק שלכם מבלי לחשוש לבטחונו ולנוחיותו בזמן הנהיגה.

מערכת עגליס