הטיפים שלנו

כיצד לבחור נכון ריהוט לחדרי תינוקות?

אין תגובות מערכת עגליס 24/05/2016

אחת החוויות הכפיות בלידת תינוק חדש ובעיקר בילד ראשון היא האפשרות לעצב את חדר התינוק לפי ראות עיננו בעיצובים החדשניים והיפים ביותר. ריהוט לחדרי תינוקות בדרך כלל עשוי מחומרים איכותיים וכמובן מעוצב בצורה המותאמת לצרכי התינוק. כאשר אתם ניגשים לרכוש ריהוט לחדרי תינוקות ראשית חשוב למדוד את גודל החדר ולחשוב מראש היכן תרצו למקם כל רהיט.

מה כולל ריהוט לחדרי תינוקות?

שידת החתלה

שידת החתלה הינה אחד הפריטים שלא כדאי לוותר עליהם, שכן היא מועילה בדרכים רבות ומאפשרת להורים נגישות מידית לכל צרכי התינוק בתהליך ההחתלה, ההלבשה והטיפוח. שידת החתלה מגיעה במספר מידות בהתאם לדרישת ההורים. לשידת החתלה יש מספר מגירות המאפשרות להכיל בתוכן את כל צרכי התינוק : טיטולים, בגדים וכל מוצר אחר הנדרש לטיפול בתינוק. מבחינה עיצובית ישנם דגמים רבים בעיצובים שונים המאפשרים לכם ההורים לבחור לפי ראות עינכם וטעמכם האישי.

מיטת תינוק

כמובן שמיטת תינוק היא מוצר הכרחי עבור תינוקכם לשינה בטוחה ונוחה. חשוב לשים לב מהן האפשרויות שניתנות לשינוי במיטת התינוק מבחינת גובה המעקה ובסיס המיטה. מעבר למיטה עצמה חשוב לבחור מזרן איכותי ואורתופדי, כזה שילווה את התינוק בכל שנותיו הראשונות. מחירי המיטות משתנים בהתאם לסוג העץ ואיכותו, ובין צורת העיצוב שמשתנה בין דוגמאות חלקות או מעוטרות. בחודשים הראשונים תרצו לחשוב על רכישה או השכרה של עריסה, שכן לרוב הורים מעדיפים את התינוק קרוב אליהם בחודשים הראשונים.

ארון בגדים לתינוק

רכישת ארון תלויה רבות בצורך של ההורים והתינוק. במידה ויש לכם תאומים, שידת ההחתלה לא תספיק על מנת להכיל את כל המוצרים של שני התינוקות. במקרה כזה כדאי לשקול רכישה של ארון ליתר נוחות ואחסון מרבי. במידה והתינוק מצטרף לילד קיים, זה בהחלט יכול להועיל לרכוש ארון אחד לשניהם. בנינו אחד הדברים הכי כיפים זה להלביש את הקטנטנים וקשה לעמוד בפיתוי של רכישת בגדים חדשים קטנים ויפים עבורם.

הפריטים הקטנים שעושים את ההבדל

אלו כאמור הדברים הגדולים והחשובים ביותר לחדר התינוק, אך עולם חדרי התינוקות הינו עשיר בפרטים קטנים שעושים את ההבדל, כגון: שטיח נעים ורך, סדינים ושמיכות איכותיות, משטח החתלה מרופד לשידת ההחתלה ועוד. כל אלה הינם מוצרים שמעצבים את חדר התינוקות ומעניקים לו תחושת חמימות ורוך.
נשמח להעניק לכם את המידע המלא אצלנו בחנות עגליס, צרו קשר: 09-9510100

מערכת עגליס