הטיפים שלנו

כל האמת על מוצרים לתינוקות

אין תגובות מערכת עגליס 06/09/2016

תרשו לי לשתף אתכם בחוויה שלי כהורה חדש בשוק מוצרי התינוקות, לקראת סוף ההיריון ההתרגשות בשיאה ואין דבר יותר מרומם מאשר התחושה הזו שהנה חיים חדשים עומדים להגיח לעולמנו, ולי יש חלק בתהליך המופלא הזה, אך בתוך ים העצות, ההתרגשות והחרדות לעיתים אנו עלולים לרכוש המון מוצרים לתינוקות שלא בהכרח אנחנו באמת צריכים.

לדוגמא מד חום לאמבטיה, בנינו כשהתינוק צורח ויש לחץ מקלחת בחודשים הראשונים למי יש סבלנות או זמן להתחיל למדוד את חום המים, השיטה הטובה והישנה בהחלט עשתה את העבודה, מרפק בתוך המים יגלה לכם מיד האם המים חמים מידי. לעומת זאת יש מוצרים לתינוקות שכמה שתקנו תמיד תצטרכו עוד ובאיזשהו שלב כנראה גם תשתמשו בהם. כך למשל בחודשים הראשונים חיתולים היו דבר שהתחלף כל שעתיים. אני תמיד אומרת שבגדים אין דבר כזה יותר מידי.

לבחור נכון מוצרים לתינוקות

אז איך בעצם תדעו לבחור את המוצרים הנכונים עבור התינוק שלכם? ראשית חשוב לדעת שישנם דברים שכדאי "להשקיע" בהם. לדוגמא חתולי טטרא הם דבר שמיש ביותר בעיקר בחודשים הראשונים, שווה להשקיע בכאלו שיחזיקו מעמד כמה כביסות. כמובן שעגלת תינוק זה דבר שישמש אתכם במשך המון זמן, בנושא זה חשוב להשקיע חשיבה עמוקה יותר לגבי מה הייתם רוצים שיהיה בעגלה שלכם.

לאימהות שמניקות כדאי ואף רצוי להשקיע בכרית הנקה איכותית, זה באמת עוזר ומקל על התהליך של ההנקה שבהתחלה לוקח דיי הרבה זמן וחשוב שיהיה לכן נוח להחזיק את התינוק לאורך זמן באותה תנוחה. פריט נוסף שיכול להקל על הורים טריים הוא תיק עגלה איכותי כזה שיחזיק לכם לאורך זמן ויהיה בו מספיק תאים מחולקים לכל הפריטים הקטנים והגדולים שהבייבי שלכם צריך, מאוד יועיל לכם תיק עם רצועות גב וגם רצועת צד. מאוד נוח כשצריך להרים את התינוק בידיים כך הידיים פנויות לחלוטין להחזיק אותו בבטחה.

כיסא בטיחות או סל קל?

כיום יש כיסאות בטיחות שמתאימים מגיל 0 העניין הוא שבהתחלה התינוק כל – כך קטן והראש שלו ממש לא יציב ואז הכיסאות הגדולים פשוט לא תומכים מספיק בראש שלו. לכן כדאי לרכוש סל קל מותאם לחודשים הראשונים עד שהתינוק יתייצב והשרירים שלו יתחזקו מעט.

יש המון מוצרים לתינוקות ופריטים שכדאי לרכוש לקראת בואו של התינוק והרשימה ארוכה, אתם מוזמנים לבוא לבקר אצלנו בחנות ולקבל ייעוץ מקיף ומלא עבורכם לקראת הלידה.

מערכת עגליס