הטיפים שלנו

כל הטיפים והעצות לרכישת עגלות תאומים

אין תגובות מערכת עגליס 18/10/2015

ההתרגשות וההתלהבות שמביא איתה לידה עתידית של תינוק חדש למשפחה אדירה, כל שכן כאשר מדובר בשני תינוקות חדשים. המהפך והשינוי שמתרחש בחיינו יהיה גדול מאוד. ולכן, חשוב מאוד לעשות כמיטב יכולתנו להתכונן בצורה הטובה ביותר למאורע המשמח. ככל שהלידה מתקרבת, הורים עתידיים לתאומים מנסים להכין את הבית לביאתם של היצורים המתוקים שימלאו אותו באור ושמחה. מיפוי הציוד, האביזרים הדרושים, מיגון ואבטוח הבית, הם רק חלק קטן מההכנות. אבל גולת הכותרת שתמיד דורשת תשומת לב מרובה הלוא היא עגלת תאומים המותאמת לשני הזאטוטים.

קצת רקע על בחירת עגלות תאומים

ברוב המוצרים לתינוקות שנבחר עבור תאומים נמצא עצמנו בעיקר מתלבטים על העדפות כגון : צבע, ממדים וטעם אישי, בעוד שבבחירת עגלת תאומים עלינו להתאים את העגלה לאורח חיינו ולמידותינו, כמו גם לנוחות ובטיחות התאומים שלנו. כיום, ישנם מגוון רחב של דגמי עגלות תאומים, הכוללים עיצוב ארגונומי שונה, משקלים משתנים, טכנולוגיית תפעול שונה וגימיקים שונים לנוחות. לפני הבחירה יש לשקול פרמטרים אלו על מנת שנוכל ליהנות מרכישה משתלמת, אשר תשמש אותנו למשך הזמן הרחב ביותר.

אז איך בחורים עגלת תאומים ?

ראשית, לפני שאנו עוברים על הפרמטרים לבחינה. חשוב לקחת בחשבון שההתאמה הבסיסית של העגלה תהיה לאורך החיים שלכם ולסביבת המגורים שלכם! אתם יודעים יותר טוב מכל אדם אחר האם סביבת המגורים שלכם מאופיינת במדרכות גבוהות או נמוכות? רחובות צרים או רחבים ונוחים? סביבה חולית ודרכי עפר או מדרכות אספלט? כל אלו ועוד יוכלו לאפיין את צורתה של העגלה (אם בטור עורפי, אחד לצד השני או האחד ממול השני), בנוסף לכל זאת, גם סוג הגלגלים מהווה פה שיקול דעת, גלגלים גדולים יותר מקלים את התפעול באזורים מאתגרים יותר.

ההבדל בין עגלת תאומים וטיולון לתאומים

ההבדל המרכזי בין השניים הוא שכאשר מתכוונים לעגלה, לרוב מדברים על אמבטיה (עריסת שכיבה) אשר מאפשרת השכבה מלאה לתינוק המותאמת לחודשים הראשונים שלו ועד לגיל חצי שנה לערך. טיולון מתאר עגלת מושבים המתאימה לחודשים המתקדמים של התינוק ועד לגיל 3 שנים לערך. במידה וברצונכם לרכוש עריסות אמבטיה יש לרכוש אותן בנפרד ולרוב הן יהיו הוצאה נוספת לרכישת העגלה עצמה.

במידה והחלטתם לרכוש עגלת תאומים שמגיעה כטיולון בלבד, חשוב לשים לב שלטיולון עצמו יש זווית של 175-180 מעלות. שכאמור, בחודשים הראשונים של התאומים, יש להניחם בזווית זו של שכיבה מלאה ולא בזווית חדה יותר.

התאמה למידות הבית – התאמת גודל העגלה למידות הדלתות בביתכם הינה משמעותית ביותר, בעיקר בפתח הדלת הראשית של ביתכם. יש לבחון גם את פתח הכניסה הרשית לבניין המגורים שלכם, ופתח ועומק מעלית הבניין שלכם מידה וקיימת אחת. מומלץ למדוד כל אלו באמצעות מד מטר לפני הגעתכם לחנות לביצוע הרכישה עצמה.

אחסון ומשקל – חשוב לקחת בחשבון שעגלת תאומים נושאת שני תינוקות ולכן עליה להיות יציבה וחזקה יותר מעגלה לתינוק אחד. לכן, אין לשקול את נושא המשקל בלבד בהגיענו לרכוש את העגלה. מומלץ לרכוש עגלה בעלת 4 גלגלים, אשר תעניק לנו אחיזה טובה בקרקע. בנוסף, בדקו עוד לפני הרכישה שהעגלה המקופלת אכן מתאימה לגודל תא המטען של הרכב שברשותכם.

תוספת סלקל – רוב דגמי עגלות התאומים כיום, מאפשרים לכם גמישות תפעולית רבה יותר על ידי חיבר סלקל כפול לשלדת העגלה בעזרת מתאמים. על ידי פונקציה זו, ניתן להוציא את התינוקות ישירות מהרכב עם הסלקלים ולחברם לעגלה בצורה מהירה ופשוטה.

קשר עין עם ההורה, או עם האח – ישנם דגמי עגלות תאומים מודולריות, אשר מתאפיינות באופציה לשנות את המנח של המושב על מנת להתאים אותו לגיל התינוק ולשלב התפתחותו. באמצעות אופציות אלו ניתן למקם ראשית את המושב בכיוון ההורה המוביל את העגלה, ובשלב מאוחר יותר אל כיוון הנסיעה או האחד אל השני. על ידי כך אתם יכולים לתפעל את העגלה במשך שלושת שנות השימוש בה לצרכיכם המשתנים, והדבר מספק נוחות מרבית לכם ולתינוקות.

מדוע מומלץ לרכוש עגלת תאומים בעגליס ?

בעגליס תוכלו למצוא עגלות תאומים יד שניה באיכות מעולה, מתוחזקות ושמורות כעגלה חדשה. עובדה זו מאפשרת לכם ליהנות מעגלת תאומים באיכות הגבוהה ביותר, שתענה על כל צורכיכם ותחסוך לכם סכום גדול מאוד של כסף. בין הדגמים שתוכלו למצוא בעגליס נמנים מותגים מובילים, כגון : ביבה, בייבי ג'וגר, בוגבו ועוד. צרו קשר עמנו עוד היום ותוכלו ליהנות מהאיכות הגבוהה ביותר במחיר המשתלם ביותר.

מערכת עגליס