הטיפים שלנו

כל מה שצריך לדעת על מוצרים לתינוקות

אין תגובות מערכת עגליס 11/12/2016

מדי שנה נולדים בישראל מעל ל-160 אלף תינוקות, שמצטרפים למיליוני הורים במסיבת הקניות של מוצרים לתינוקות ופארם בתעשייה. ישנם כל כך הרבה מוצרים שהשוק מציע להורים-לעתיד, שמוצפים בשאלות – מאיפה מתחילים? מה נחוץ באמת ומה פחות, וחשוב מכל – כמה להשקיע?

מוצרים לתינוקות – מה, כמה ואיפה?

ידוע כי המוצרים המהותיים שמרכיבים חבילת לידה הן: עגלה, עריסה, שידה ומיטה. אלו למעשה המוצרים שתופסים את הנפח הכלכלי של חבילת הלידה ולכן חשוב לעשות מחקר מעמיק לפני שבוחרים אותם. לאחר שהחלטתם איזו עגלה, שידה, עריסה ומיטה אתם רוצים לקנות, השלב הבא הוא לבחור – איפה. מי מציע מה.

אצלנו בעגליס אנחנו מציעים לכם חבילת לידה מושלמת הכוללת עגלה מצויינת מבית בייבי ג'וגר, ריהוט עם תו תקן מבית רהיטי טל ושלל מוצרי תינוקות שכל הורה טרי צריך בביתו במחיר סופר משתלם של 3,995 ₪!!! בנוסף, נוכל להרכיב לכם חבילת לידה מותאמת אישית אם תרצו ריהוט אחר או עגלה מחברה אחרת כמו: בוגבו, מאמס אנד פאפאס, סייבקס, פג פרגו, ג'ואי ועוד מותגים מעולים.

אצלנו בעגליס הדגש הוא על יחס אישי וחוויית הלקוח ולכן נלווה אתכם מהשלב הראשוני ועד סופו המתוק בכל רגע שתרצו, בין אם זה מתבצע באופן טלפוני, דרך מיילים וכמובן הגעה לחנות שלנו והסבר אישי ופרטני על כל מוצר שתחשקו בו.

מוצרי תינוקות שכל הורה טרי צריך

ישנם מספר מוצרי תינוקות חיוניים שכל הורה צריך לדאוג שיהיה לו בבית: מבחינת מוצרי טקסטיל, יש להצטייד בביגוד ראשוני מבד נעים המגן על עורו של התינוק, חיתולי בד, שמיכה אחת או שתיים, כפפות לידיים (של התינוק כמובן), כובע וגרביים.בנוסף לכל אלו, מומלץ לרכוש גם מספר בקבוקים, מוצצים, מוצרי פארם כגון שמן אמבט לחודשים הראשונים ומשחת החתלה, אמבטיה לרחצה ומוצרי בטיחות כמו מוניטור לנשימה ומושב בטיחות להתניידות בטוחה ממקום למקום.

מומלץ לרכוש מספיק זמן לפני הלידה את כל המוצרים על מנת שלא תצטרכו לאחר מכן לשבור את הראש ולנסוע לרכוש מוצרי תינוקות כאשר יש לכם תינוק בבית לטפל בו. בנוסף, מומלץ להכין תיק לבית החולים שיכלול את הדברים שאתן האימהות לעתיד תזדקקו להם, וכמובן מוצרים לתינוק הטרי – רשימה מעודכנת ומלאה ניתן לראות באתר שלנו.

איפה ניתן לאחסן את כל מוצרי התינוקות שרכשתי?

אצלנו בעגליס תוכלו לרכוש חבילת לידה עם כל המוצרים שתזדקקו להם. ואם משיקולי מקום/אמונה תעדיפו להשאיר אותם אצלנו עד הלידה – אין זוהי בעיה כלל! יש לנו מחסן ענק ובו אנו שומרים בקפידות ויסודיות את כל חבילות הלידה ומוצרי התינוקות של לקוחותינו עד יום הלידה או היום בו האישה והתינוק משתחררים הביתה.

כעת כל שעליכם לעשות הוא להגיע אלינו בראש שקט, אנו נביא לכם רשימה מסודרת של מוצרי התינוקות הקיימים ונסייע לכם לבחור מתוכם אילו אתם באמת צריכים ומה להשאיר לאחרים לקנות לכם כמתנה!

שיהיה במזל.

מערכת עגליס