הטיפים שלנו

כל מה שרציתם לדעת על חבילות לידה

אין תגובות מערכת עגליס 10/01/2017

תאריך הלידה מתקרב והגיע הזמן לסגור חבילת לידה לכל מוצרי התינוק? אצלנו בעגליס תמצאו גם חבילות לידה מובנות וגם חבילות לידה מותאמות אישית – כך שכל מה שתרצו תוכלו לקנות ו במקום אחד, בקנייה אחת ובשירות אישי שילווה אתכם, ההורים, לאורך כל הדרך.

חבילות לידה – מה זה אומר?

חבילת לידה היא קנייה של רוב המוצרים לקראת הולדתו של התינוק וכניסתו לחיק המשפחה. חבילות לידה ברוב המקרים יכללו את הדברים הבסיסיים, אלו שבדרך כלל מהווים חלק מרכזי מסכום החבילה – עגלה, סלקל או כיסא לרכב מגיל אפס, שידה ומיטה, עריסה, מזרן ותיק החתלה.

בנוסף, מומלץ להרכיב את חבילות הלידה ולהוסיף להן את כל המוצרים הנלווים שצריך כאשר מגיע תינוק חדש הביתה: שמיכות, סט מצעים, מגן ראש, מספר בקבוקים, מוצצים, מברשת ומסרק לשיער, מספריים לתינוקות, ביגוד ראשוני, חיתולי טטרה ופלנל, מגבות, קרם החתלה, שמן אמבט ועוד.

מתי כדאי לסגור חבילות לידה?

בדרך כלל נשים בהריון מגיעות לחנויות לבדוק את המוצרים, החברות והמחירים שכל אחת מציעה כבר בחודש השישי להריונן. רובן סוגרות חבילת לידה בין החודש השביעי לשמיני. מומלץ לסגור מספיק זמן לפני הלידה (אך לאחר שעשיתן סקר שוק) על מנת שכשתגיעו לחודש תשיעי תוכלו לנוח ולדעת שזה מאחוריכן, ובמידה ותלדו בכל רגע – המוצרים שלכן מוכנים ושמורים רק עבורכם.

בנוסף, מומלץ לרכוש את כל המוצרים במקום אחד ובקנייה מרוכזת. דבר זה ימנע מבן/בת הזוג להתבלבל כשיגיע הרגע לאסוף את כל המוצרים, יחסוך להם זמן נסיעה ואפילו משתלם יותר כלכלית לקנות הכול במקום אחד. כך כאשר עושים קנייה של מספר גדול של מוצרים במקום אחד בדרך כלל מקבלים גם הנחה משמעותית.

חבילות לידה – אילו מוצרים כדאי לבחור מראש?

המוצרים החשובים ביותר שמומלץ לבחור ולשריין לכם מראש הם עגלה וריהוט. במידה ורציתם עגלה מסוימת והיא לא נמצאת במלאי של החנות, ניתן להזמין אותה וברוב המקרים היא תגיע תוך מספר שבועות. אך חשוב לדעת איזו עגלה אתם רוצים על מנת שתוכלו להזמין אותה כמה שיותר זמן מראש ולמנוע מצב שהתינוק מגיע לפני העגלה. שידה ומיטה הם גם דברים שרצוי להזמין לפחות חודש מאחר וברוב המקרים אלו מוצרים שצריך לייצר עבור הלקוח וזה לוקח כ 30 ימים.

אנחנו בעגליס מציעים לכם מבחר חבילות לידה עם העגלות של המותגים הטובים ביותר, ריהוט של חברת רהיטי טל עם איכות מעולה ותו תקן. בנוסף, אתם מוזמנים להגיע אלינו לחנות שם נשמח ללוות אתכם אישית ולהראות לכם את שלל המוצרים שאנחנו ממליצים עליהם, לסייע לכם לבחור את הבחירות הנכונות ולהרכיב חבילת לידה מושלמת עבורכם שגם תאהבו וגם תשתלם לכם כלכלית.

מערכת עגליס