הטיפים שלנו

כל מה שרציתם לדעת על חבילות לידה

אין תגובות מערכת עגליס 02/03/2014

תהליך ההכנה שכולנו עוברים בתור הורים לעתיד הוא מבורך ומרגש, אך בו זמנית הוא גם מצריך לא פעם להתעסק עם רשימת קניות, השוואת מחירים ובדיקת חברות מתחרות שמייצרות ומשווקת מגוון עצום של מוצרי תינוקות. אחת השיטות המומלצות לעשות את ההכנות הדרושות היא לרכוש חבילת לידה שכוללת בתוכה מבחר מוצרים לתינוק. חבילות אלו תמיד יוזילו את עלות המוצרים לעומת אם תבחרו לרכוש כל אחד מהם בנפרד. חבילות אלה גם חוסכות את הזמן ואת הטרטור ומאפשרות להורים לעתיד לנטרל את הלחץ של לפני. לגבי השאלה, מתי כדאי לרכוש את החבילה, המומחים סבורים כי כחודש עד חודשיים לפני תאריך הלידה יהיה הזמן הנכון לעשות זאת, כך שזה לא ירגיש לחוץ מדי או מוקדם מדי.

אילו מוצרי תינוקות מכילה חבילת לידה

בעת רכישת חבילות לידה או מוצרי תינוקות בתפזורת, מומלץ להצטייד ברשימה מוכנה מחולקת לסעיפים הבאים: מוצרים לחדר, מוצרים לרחצה, מוצרים לנסיעה ברכב, מוצרי ביגוד והלבשה ואביזרי הזנה כמובן.  מיטה עם מגן ראש מזרון וסט מצעים הם מוצרי חובה וכמו כן גם כלי מיטה. מומלץ להצטייד גם במוניטור נשימה, לול נייד, שידת החתלה וכמובן בכרית ושמיכה מיוחדים שעשויים מחומרים היפואלרגניים. ברשימת מוצרי רחצה תמצאו אמבט ותומך אנטומי, סבון לתינוק, תחליף, משחה, מגוונים עדינים ומספריים קטנות לקיצוץ הציפורניים. עבור נסיעה בטיחותית ברכב, עליכם להצטייד במושב בטיחות ומגן ראש לסל קל שינעימו לתינוקכם את הנסיעה הראשונה שלו ברכב מבית החולים הביתה. רשימת אביזרי הזנה כוללת בקבוקים כמובן, פטמות בגודל המתאים, מברשת לניקוי בקבוקים, מוצצים וסטריליזטור. כדאי גם שיהיה בבית מתקן לייבוש בקבוקים.

אילו חבילות לידה קיימות

קיימות מגוון חבילות לידה שכל אחת מהן מורכבת ממבחר שונה של מוצרי תינוקות. כך למשל קיימות חבילות של ריהוט לחדר תינוקות, חבילות ביגוד, חבילות החתלה וחבילות האכלה. בנוסף, קיימות גם חבילות מתנה שמגיעות כאריזות שיי מעוצבות ומהוות את המתנה שכל אמא טרייה הייתה רוצה. טווחי המחירים של חילות שונים גם ובוודאי תופתעו לגלות מחירים שונים על שתי חבילות זהות לחלוטין רק בגלל שהמוצרים שכלולים בהן מיוצרים על ידי חברות שונות. טווחי המחירים של חבילות ריהט למשל יכולים לנוע בין 1800 ש"ח ולהגיע גם לסכום של 5000 ש"ח, הכול תלוי באיכות חומרי הגלם ורמת העיצוב של הריהוט.

האם חבילת לידה נמכרת במחיר משתלם יותר מאשר מוצרים שנרכשים בנפרד

בעת רכישת מוצרים לתינוק במסגרת חבילת לידה, המחיר תמיד יהיה משתלם יותר לעומת רכישת אותם המוצרים בתפזורת. אחת  הסיבות לכך  היא עידוד רשתות השיווק לרכוש את החבילה ולא את המוצרים בתפזורת. רשתות מקצועיות שמתמחות במוצרי תינוקות מציעות אפשרות להחליף חלק מהמוצרים הנכללים בחבילה, על מנת להבטיח כי תרכשו את חבילת המוצרים הדרושים לכם ולא תיאלצו לוותר על שום דבר בגלל שאתם רוכשים חבילה.

מערכת עגליס