הטיפים שלנו

כל מה שרצית לדעת על אמבטיה לעגלת תינוק!

אין תגובות מערכת עגליס 20/01/2015

 

ישנן עגלות שונות לתינוקות שמתאימות לגילאים שונים ולמטרות שונות. עגלה עם אמבטיה זו עגלה שמתאימה לתינוקות קטנים מאוד, מרגע לידתם ועד שמגיעים לגיל שבו הם לומדים לשבת בכוחות עצמם ומוכנים לעבור לעגלת מושב, כ- 3 או 4 חודשים. הורים רבים מתלבטים בנוגע לרכישת עגלות לתינוק ובפרט האם כדאי להם לקנות עגלה עם אמבטיה. לפניכם מידע על אמבטיות לעגלה שיעזרו לכם לעשות את הבחירה הנכונה.

למה משמשת אמבטיה בעגלת תינוק?

אמבטיה לתינוק היא המקום הבטוח ביותר שבו התינוק יכול לישון. מלבד המיטה שבביתו, התינוק יכול להירדם בעגלה שלו בכל מקום ובכל זמן. האמבטיה מקלה מאוד על ההורים שכן היא מאפשרת לטייל עם התינוק ולאפשר לו שינה רציפה בעגלה, תחת ההשגה הצמודה של ההורה. גם בבית אין צורך להעיר אותו ולהעבירו למיטתו במידה ונרדם תוך כדי הטיול היומי והוא יכול להמשיך לישון בעגלה שלו. תינוקות שמתקשים להירדם בכוחות עצמם נרדמים בקלות כאשר אחד ההורים מסיע אותו בעגלה או מנענע את העגלה בעדינות. אמבטיה לעגלה היא שימושית מאוד ובהחלט חשוב לרכוש אותה לקראת לידתו של התינוק החדש.

למה חשוב לשים לב כשקונים עגלה לתינוק?

איכות – כאשר מדובר בתינוק שלכם, אינכם רוצים להתפשר על האיכות ולכן חשוב למצוא עגלה איכותית שתספק את כל הצרכים של התינוק ושל ההורים. עגלה איכותית היא עגלה נוחה ובטיחותית לתינוק וצד אחד ומצד שני היא קלה לתפעול ומאפשרת שימוש נוח ויעיל. עגלות בייבי ג'וגר הן עגלות איכותיות ופופולאריות מאוד בקרב ההורים.

מחיר – עגלת תינוק טובה לא חייבת להיות יקרה והמחיר לא מעיד על איכותה. בהחלט תוכלו למצוא עגלות תינוק איכותיות, מודרניות ושימושיות מאוד במחיר משתלם. ניתן לחסוך כסף רב על ידי רכישה של עגלה רב שימושית שיכולה לשרת את התינוק בגיל הרך וגם לאחר שיגדל קצת.

התאמה לאמבטיה – ישנן עגלות שמתאימות להתקנה והסרה של אמבטיה. אם אתם רוצים עגלה שתתאים לתינוק שלכם בעודו קטן ותוכל לשרת אתכם גם אחרי שהוא יגדל ויעבור את הגיל שבו הוא מתאים לאמבטיה, בהחלט מומלץ לרכוש מלכתחילה עגלה כזאת שניתן להרכיב עליה אמבטיה במקרה הצורך ולהסיר אותה כאשר אין בה עוד שימוש. זוהי עגלה רב שימושית וחסכונית שיכולה להיות הפתרון המושלם עבור משפחות רבות. תוכלו לרכוש אמבטיה בייבי ג'וגר ולדעת שעשיתם את הבחירה הנכונה בהתאמת העגלה לתינוק שלכם.

אמבטיה לעגלה להשכרה

מכיוון שמדובר רק ב-3 חודשים קצרים שבהם התינוק זקוק לעגלה עם אמבטיה, הורים רבים נמנעים מלרכוש אותה וכך מונעים מעצמם ומהתינוק שלהם את כל היתרונות והרבים שלה. אלו הם הורים שלא יודעים כי קיימת אופציה חלופית וחסכונית יותר שמאפשרת להשכיר אמבטיה בייבי ג'וגר לתקופה של 3 חודשים או יותר וליהנות ממנה במחיר משתלם. ישנם דגמים שונים שמאפשרים השכרת אמבטיות והתקנתן כגון: סיטי מיני בעל 3 גלגלים או 4 גלגלים, עלית GT ודגם מסוג קלאסיק.

 

מערכת עגליס