הטיפים שלנו

כל שרצית לדעת על חבילת לידה

אין תגובות מערכת עגליס 25/04/2013

 

כשנולד התינוק הראשון שלי לא הייתה התרגשות כה עצומה בחיי. לאחר הכאבים, הלחיצות, העייפות והימים דרוכי הציפייה, הוא סוף סוף הגיח לאוויר העולם. עולל קטן במשקל כמעט שלושה קילו, עם פלומת שיער צהבהבה ואיברים קטנים ומתוקים. האושר עם קבלת המתנה הזו הוא באמת עילאי. אבל לאחר האופוריה באה הפרקטיות ופתאום הבנו, בעלי ואני, כי מאחר והתינוק נולד מוקדם מהמתוכנן, לא הספקנו להתארגן לקראת בואו וכי אין לנו אפילו חצי ממוצרי התינוקות הנדרשים לטיפול בתינוק. למעשה אין לנו אפילו מוצר אחד! רק בתחילת השבוע התחלנו לברר על מוצרי תינוקות וחבילות לידה והקטנצ'יק החליט לזרז את קיומו בעולם. מה עושים? הפתרון הכי טוב עבורנו היה פשוט רכישת חבילת לידה.

מהי חבילת לידה

חבילת לידה היא אוגדן של כל מוצרי התינוקות הבסיסיים והראשוניים ההכרחיים לטיפול בתינוק מגיל לידתו, והיא כוללת: ריהוט חדר התינוק – מיטת תינוק + מזרן ושידת החתלה, מצעים למיטת תינוק, עגלת תינוק, כאשר ניתן לרכוש עגלה משולבת המורכבת מגלגלים ועליה מרכיבים אמבטיית שכיבה לחודשים הראשונים, סל – קל למקרה שהתינוק ישן באוטו ולא רוצים להעיר אותו, וטיולון לתינוקות בוגרים יותר. ניתן גם לרכוש עגלת שכיבה רגילה ואז חבילת הלידה כוללת סל קל אחר. בנוסף בתוך חבילת הלידה קיימים גם מוצרי טיפול וטיפוח כמו אמבטיה לתינוק עם מעמד אמבטיה, שמן אמבט, חיתולי בד, בגדי גוף ומכנסונים, כובע לתינוקות רכים, כפפות לידיים, מספרים מיוחדות לגזירת הציפורניים, מד- חום ועוד.

היתרונות ברכישת חבילת לידה

ניתן לרכוש כל מוצר בנפרד, אבל לעיתים קרובות עדיף ומשתלם יותר לרכוש חבילת לידה. מדוע?

  1. מחירן של חבילות לידה יהיה ברוב רובם של המקרים זול יותר מאשר רכישת המוצרים בנפרד, ועל כן משתלם יותר.
  2. חבילת לידה כוללת בתוכה את כל הציוד הראשוני הנחוץ לטיפול בתינוק כך שנחסכת מההורים התרוצצות מיותרת ומתישה. אנחנו למשל, כשהגענו לרכוש חבילת לידה, זה פשוט היה נס משמים כי בתוך החבילה היו כל מיני מוצרים שלא חשבתי עליהם כלל, אך היו הכרחיים מאין כמוהם כמו סבון לרחצת התינוק או מד חום.
  3. חבילת לידה מאגדת את כל המוצרים תחת חנות אחת כך כאשר יש בעיה עם אחד מהם, יש כתובת אחת לפנות אליה ולא צריך לחפש את החשבונית או הקבלה של החנויות השונות מהן רכשתם את מוצרי התינוק.

היכן רוכשים חבילת לידה

חבילות לידה ניתן לרכוש בחנויות המתמחות במוצרי תינוקות. אצלנו תוכלו לקבל חבילת לידה משתלמת במיוחד הכוללת מוצרים טובים ואיכותיים, בעלי תו תקן לבטיחות התינוק ולנוחות התינוק וההורה. אנו מעניקים אחריות על כל המוצרים הקיימים בחבילת הלידה שלנו ומאפשרים רכישת חבילת לידה במחיר משתלם ואטרקטיבי.

מערכת עגליס