הטיפים שלנו

איך לבחור מחמם בקבוקים לתינוק?

אין תגובות מערכת עגליס 24/06/2020

עוד לפני שהתינוק שלנו נולד, אנחנו כבר שואפים לתת לו את הטוב ביותר. לקראת הלידה אנחנו מרהטים את החדר שלו במיטת תינוק מחומרי גלם טבעיים ואיכותיים, ודואגים לבחור עבורו בגדים העשויים מבד נעים. אך אחד הדברים המעסיקים אותנו יותר מכל הוא הדאגה לתזונתו של התינוק. הנקה היא אומנם אופן ההזנה המומלץ ביותר, אך לעיתים אין היא אפשרית, ובמצבים אחרים נרצה להשלים את ההנקה באמצעות הזנה מבקבוק. במקרים אלו, יש להקפיד על חימום החלב לטמפרטורה הנכונה, ולצורך זה ניתן להיעזר במחמם בקבוקים. אז כיצד מחמם בקבוקים יוכל לסייע לכם להזין את התינוק ואיך בוחרים במחמם הנכון? על כך במאמר הבא.

יתרונות השימוש במחמם הבקבוקים

הורים טריים מגלים די מהר שכל דקה יכולה להיות קריטית. רגע אחד התינוק מרוצה וחייכן, ושנייה אחר כך הוא כבר רעב ועצבני. לכן, במקום להרתיח מים ולחכות, ניתן לחמם את הבקבוק במחמם בקבוקים קל ונוח לשימוש. למחמם זה יש שני יתרונות מרכזיים.

  • הגשת החלב בטמפרטורה המתאימה, בכל עת: בעת הנקה, התינוק מקבל את מנת החלב בדיוק בטמפרטורה הנכונה. אך אם אנחנו מגישים לתינוק חלב המוכן באמצעות פורמולה, עלינו לוודא כי הטמפרטורה שלו אכן מתאימה לצורכי התינוק. מחמם הבקבוקים עשוי לסייע לכם במטרה זו, והוא מאפשר גם לשמור על טמפרטורה קבועה, במקרה שהתינוק מעוניין לעשות הפסקה קלה בזמן ההזנה.
  • חימום של חלב שאוב: הורים רבים מזינים את התינוק באמצעות חלב אם שאוב. דרך זו מאפשרת לאימא לנוח, לעבוד או להתפנות לסידורים בעוד האבא או גורם מטפל אחר מזין את התינוק בחלב. אך כדי לשמור על איכותו, את חלב האם יש לאחסן בתנאים מחמירים. ביותר. אם למשל מתכוונים להשתמש בחלב רק כעבור כמה ימים, יש להקפיא אותו בשקית סטרילית ולהפשיר אותו לפני השימוש. במקרה זה, ניתן להיעזר במחמם בקבוקים, ולהגיש לתינוק חלב אם מזין בטמפרטורה הנכונה.

כיצד בוחרים מחמם בקבוקים?

כאשר ההורים מגיעים לחנות מוצרים לתינוקות על מנת להרכיב את חבילת הלידה, הם עשויים להיות מוצפים במידע. בחנות ניתן לראות מוצרים רבים כגון עגלת תינוק, מנשאים, בגדים ורהיטים. לכן, לפני בחירת מחמם הבקבוקים כדאי להגיע לחנות מוכנים, ולשים לב בעיקר לפרמטרים הבאים:

  • זמן החימום: בדקו את זמן הפעולה של המכשיר, וודאו שהוא מאפשר חימום מהיר וקל של הבקבוק.
  • אופן החימום: כדי שתכולת הבקבוק תהיה מחוממת כראוי, חשוב מאוד אופן החימום. מחמם הבקבוקים צריך לחמם את החלב באופן אחיד, תוך הקפדה על שמירת איכותו של החלב.
  • התאמה לבקבוק: לפני שקונים מחמם בקבוקים, יש לוודא כי ניתן להשתמש בו בכל סוגי הבקבוקים. אם ישנם בקבוקים שאינם מתאימים לשימוש במחמם, ייתכן כי יהיה ניתן להיעזר במכלים מזכוכית או בבקבוקים אחרים.
  • אפשרויות לחימום סוגי מזון נוספים: הזנה בבקבוק היא רק ההתחלה. בגיל ארבעה חודשים, כאשר התינוק גדל מעט, ניתן להתחיל להציע לו טעימות של מזון מוצק. לצורך חימום המזון, ניתן להיעזר במחמם בקבוקים בעל פתח מתאים, המאפשר להכניס מכלים קטנים.

לסיכום, מחמם בקבוקים יקל עליכם להזין את התינוק במהירות ובנוחות. כדי לבחור במחמם המתאים, בדקו שהוא עונה על הדרישות שלכם והתייעצו עם נציגי השירות לצורך המלצות.

מערכת עגליס