הטיפים שלנו

מאמאס אנד פאפאס המותג

אין תגובות מערכת עגליס 24/08/2016

מאמס אנד פאפס הינו מותג עולמי בעל מוניטין גבוהה הידוע באיכותו הגבוהה והיוקרה אליו הוא שואף. המותג מייצר עגלות לתינוקות, מוצרי תינוקות שונים להאכלה, הלבשה, משחקים לתינוקות ועוד. החברה הוקמה על ידי בני הזוג האיטלקיים לואיסה ודויד אשר רצו לייצר משהו טוב יותר ואיכותי יותר עבור הדורות הבאים.
הם לקחו זוגות הורים ושאלו אותם כיצד ליצור את העגלה המושלמת עבורם. הרעיון היה שההורים יקבעו את הסטנדרט והצורך שלהם מעגלת התינוק, על מנת לעזור להם לתפעל טוב יותר ובצורה נוחה יותר את חיי היום יום. למאמאס אנד פאפאס מספר עגלות מוכרות ומצויינות אשר עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

קצת על העגלות של מאמאס אנד פאפאס

עגלת סולה כרום 2

אחת העגלות הקלות שיש בעלת מרכב מתהפך, אשר ניתן להרכיב עליו את האמבטיה התואמת (סל השכיבה). העגלה קלה ונוחה לתפעול ומאפשרת גמישות בידית ההיגוי לנוחות מקסימלית. כמו כן, העגלה מתקפלת בצורה פשוטה ולכדי מצב שטוח ונוח, היא בטיחותית מאוד ומאובזרת ברצועות לאחיזה מהודקת ובטיחותית לתינוקכם.
עגלת אורבו 2 ליברטי

עגלה מבוקשת במהדורה מוגבלת. העגלה משולבת פונקציונליות ועיצוב חדשני, ניתן לחבר לעגלה סל קל תואם, וכמו כן, הטיולון מתהפך לכיוון הרצוי עבורכם לקשר עין תמידי עם תינוקכם בחודשים הראשונים. כמובן, שגם בעגלה זו ניתן לחבר את האמבטיה הרחבה של מאמאס אנד פאפאס. טיולון העגלה מגיע עד מצב של שכיבה מלאה לנוחות מקסימאלית של תינוקכם.
עגלת ארמדילו פליפ

עגלה קומפקטית ונוחה, מתאימה מגיל אפס וכולל סל שכיבה מפנק. ניתן לשנות את הכיוון העגלה כרצונכם, לטיולון גב קשיח לתמיכה טובה יותר בגבו של התינוק הקטן. כמו כן, ניתן לשנות את מנח הרגליים לנוחות התינוק בזמן שינה או ישיבה. לעגלה גלגלים המסתובבים עד 360 מעלות ומאפשרים תמרון נוח יותר וחלק יותר, ובנוסף העגלה כוללת ידית דחיפה הניתנת לכוונון לפי הצורך.
לעגליס יש מגוון פתרונות לרכישה, המאפשרת לכם לבחור את הטוב ביותר מבלי להתפשר על האיכות בגלל התקציב שברשותכם. ניתן לרכוש את העגלות בליסיניג לתקופת חודשים רצויה ולאחר תום התקופה להחליט האם תרצו לרכוש או להחזיר את העגלה. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם לבחור את עגלה שלכם.

מערכת עגליס